• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Satılık next 2000 super hdtv ve next 2000 cx net

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Satılık next 2000 super hdtv ve next 2000 cx net

ARKADAŞLAR ELİMDE 2 ADET SIFIRDAN FARKSIZ GARANTİLERİ DEVAM EDEN CİHAZ VAR BANA YURT DIŞINDAN CİHAZ GELDİĞİ İÇİN BUNLARI SATMAK İSTİYORUM ÇOK TEMİZ SIFIRDAN FARKSIZ JİLATİNLERİ ÜZERİNDE İHTİYACI OLAN ALMAK İSTEYEN OLURSA PM ATABİLİR...

SATILIK NEXT 2000 SUPER HDTV USB Uydu Alıcısı.. : 400 TL

SATILIK NEXT 2000 CX NET : 200 TL

Konunuzu, alım-satım kurallarına uygun bir şekilde yeniden düzenleyin, aksi halde çöpe atılacaktır.

Yorum yap

Aşağıda da yazdığı gibi; Alım - Satım kuralları gereği 20 mesajınız bulunmadığı ve konuyu uygun yerde açmadığınız için konu kapatılmıştır.Lütfen kurallara uyalım.

organik81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Alım - Satım Bölümünün Kuralları !!

* Uyması zor değil; lütfen bu kurallara mümkün mertebe riayet etmeye çalışalım..

- Bu alanda konu açabilmek için üyelerin forum içerisinde en az 20 mesajı olması gerekmektedir.
      - Bir cihazın veya malın satışı kesinlikle açık arttırma şeklinde olmamalıdır.
      - Cihazı satan ve alıcı adayı olan kişilerin önerdiği fiyatlar makul ve mantıklı olmalıdır.
      - Adı geçen markaları veya firmaları negatif veya kötüleyici doğrultuda (dandik, işe yaramaz vs..) direk eleştirici kelimeler kullanmak yasaktır.
      - Satılan malın mutlaka fiatı yazılmalıdır.
      - Satılan malın mümkünse resmi de eklensin.
      [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
      www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X