• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

e-Sata HDD Bağlama

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• western digital next 2000 hd'de galiba hiç sorun çıkarmıyor

Yorum yap

• next2000hd Nickli Üyeden Alıntı
      western digital next 2000 hd'de galiba hiç sorun çıkarmıyor
      evet biraz önce ankara vatan bilgisaraydan 5 taksit 218 ytl 500gb western digital (my book studıo edition ) hard diski aldım e-sata kabloda 13 ytl cihaza taktım ve kayıt yaptım cihaz çok rahat tanıdı şuan sorun yok harika bir şeymiş bu kayıt hem seyret hem kayıt yap

Yorum yap

• sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        evet biraz önce ankara vatan bilgisaraydan 5 taksit 218 ytl 500gb western digital (my book studıo edition ) hard diski aldım e-sata kabloda 13 ytl cihaza taktım ve kayıt yaptım cihaz çok rahat tanıdı şuan sorun yok harika bir şeymiş bu kayıt hem seyret hem kayıt yap
        hayırlı olsun hdd dostum birde kayıtta bölüm atlatma eklenince tam süper olacak

Yorum yap

• next2000hd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          hayırlı olsun hdd dostum birde kayıtta bölüm atlatma eklenince tam süper olacak
          teşekkürler arkadaşım evet ama mesela 12360 tp de birkanalı kayıt yapıyorum kayıt esnasında 11411 nolu tp ye geçmiyor kayıt sonlansınmı diyor aynı tp de kalırsan aynı paket yayınlarında sorun yok kayıt sırasında başka tpye geçmiyor bu düzelebilirse çok güzel olcak

Yorum yap

• arkadaşlar kayıt yapmadıgımız zamanlar 500gb western digital (my book studıo edition ) hard disk fişi sürekli elektirikte takılı kalsa sorun olurmu acaba uzun süreli

Yorum yap

• sampiyon

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              teşekkürler arkadaşım evet ama mesela 12360 tp de birkanalı kayıt yapıyorum kayıt esnasında 11411 nolu tp ye geçmiyor kayıt sonlansınmı diyor aynı tp de kalırsan aynı paket yayınlarında sorun yok kayıt sırasında başka tpye geçmiyor bu düzelebilirse çok güzel olcak
              kayit esnasında tp değiştirirsen kayit biter. ayni tp deki kanallarda ,birkanalı kayit yaparken diğer kanalları izlemek mümkün. 2. soruna gelince kayıt yapmiyacağın durumlarda diskin takılı olmasına gerek yokki. ayrıca diski cihaz kapalı iken kapatırsın,yoksa hata verır ve cihazı kitler.

Yorum yap

• mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                kayit esnasında tp değiştirirsen kayit biter. ayni tp deki kanallarda ,birkanalı kayit yaparken diğer kanalları izlemek mümkün. 2. soruna gelince kayıt yapmiyacağın durumlarda diskin takılı olmasına gerek yokki. ayrıca diski cihaz kapalı iken kapatırsın,yoksa hata verır ve cihazı kitler.
                teşekkürler

Yorum yap

• rica ederim.
                  sağlıklı ve mutlulukla izle.

Yorum yap

• arkadaşlar bu ExtFat32.zip (580.4 KB, ) atmakmı gerekiyor galiba çünkü bu kanal seçimi ve evet timer gözükmüyor bende acaba format atıncamı çıkıyor hiç birşey yapmadan direk bagladım kayıtda yapıyorum ama bende liste düzeni ve görev zamanlayıcı çıkıyor ekranda ama burda farklı gözüküyor
                    ben aldım yeni yazılımda sorun olmadan tanıdı sorun yok yalnız bu ExtFat32.zip (580.4 KB, ) atmak gerekiyor galiba çünkü bu -

kanal seçimi ve evet timer gözükmüyor bende acaba format atıncamı çıkıyor

Yorum yap

• i have hard 1 TB ,,,but wen i plug reccever ..the reccver didnt writ here...and stay is a word (loding) for a long time....this link is may hard disk..

http://www.lacie.com/intl/products/p....htm?pid=11064

Is it because a large volume of Hard .. Do I split hard?

Yorum yap

arkadaşlar bu ExtFat32.zip (580.4 KB, ) atmakmı gerekiyor galiba çünkü bu kanal seçimi ve evet timer gözükmüyor bende acaba format atıncamı çıkıyor hiç birşey yapmadan direk bagladım kayıtda yapıyorum ama bende liste düzeni ve görev zamanlayıcı çıkıyor ekranda ama burda farklı gözüküyor
                        ben aldım yeni yazılımda sorun olmadan tanıdı sorun yok yalnız bu ExtFat32.zip (580.4 KB, ) atmak gerekiyor galiba çünkü bu -

arkadaşım menu son programda sendeki gibi 4 satır kanal liste düzeni,görev zamanlıyıcı,file browser,hdd manager şeklinde.Resimdeki menü ilk programdaki menü ve yeni menü aynı 4 satır.Sadece adları değişmiş.
                        format atmak hdd içi ile ilgili , kayıtlarını seyredebiliyorsan bence sorun yok.Fakat extfat32 formatla daha düzgün olur diyorsan sana kalmış
                        M3d+M3d Combo Super
                        VU+Ultimo
                        Gigablue HD QUAD PLUS
                        T90 ile 4W-46E arası 19 uydu

Yorum yap

• bhmn22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          i have hard 1 TB ,,,but wen i plug reccever ..the reccver didnt writ here...and stay is a word (loding) for a long time....this link is may hard disk..

http://www.lacie.com/intl/products/p....htm?pid=11064

Is it because a large volume of Hard .. Do I split hard?
                          any one help!

Yorum yap

• akd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            arkadaşım menu son programda sendeki gibi 4 satır kanal liste düzeni,görev zamanlıyıcı,file browser,hdd manager şeklinde.Resimdeki menü ilk programdaki menü ve yeni menü aynı 4 satır.Sadece adları değişmiş.
                            format atmak hdd içi ile ilgili , kayıtlarını seyredebiliyorsan bence sorun yok.Fakat extfat32 formatla daha düzgün olur diyorsan sana kalmış
                            teşekkürler arkadaşım bende dün format attım liste evet son yazılım böyle çıkıyormuş biraz acele yazdım biraz araştırdım ve buldum ilgine teşekkürler:sagol:

Yorum yap

arkadaşlar bu ExtFat32.zip (580.4 KB, ) atmakmı gerekiyor galiba çünkü bu kanal seçimi ve evet timer gözükmüyor bende acaba format atıncamı çıkıyor hiç birşey yapmadan direk bagladım kayıtda yapıyorum ama bende liste düzeni ve görev zamanlayıcı çıkıyor ekranda ama burda farklı gözüküyor

bunu disk formatı ile ilgili olabileceğini sanmiyorum. istersen son yazılımı bir daha at.görünmiyen kısımlar yazılımla ilgili olsa gerek.
                              kolay gelsin

Yorum yap

• mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                bunu disk formatı ile ilgili olabileceğini sanmiyorum. istersen son yazılımı bir daha at.görünmiyen kısımlar yazılımla ilgili olsa gerek.
                                kolay gelsin
                                mamoste1 ilgine teşekkür ederim arkadaşım şuan hepsi okey sorun yok arkadaşım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X