• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Diğer Yazılımlar

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Diğer Yazılımlar

hocam next 8000 yunan yazılımı var gr7400 cı gr6400 fta adresi de vereyım bu yazılımlarda cıhaz kılıtlenmıyor ama fta da sorun yok kumanda bazı yerler degısık cı da cıhaz on dıspley sapıtıyor ve eco gidiyor bunun harıcınde baska onemlı bır ozellık yok ama en buyuk ozellıgı kılıtlenme ozellıgı olmaması bı bakmanızı onerıyorum

burada yazılımlarhttp://www.sateu.net/

bende deneyim bu yazılımı....

Yorum yap

ankarali_matrix Nickli Üyeden Alıntı
      bende deneyim bu yazılımı....

sorumluluk size aittir ona göre arkdaşlar :iyyy: :iyyy: :iyyy:

Yorum yap

tabi sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir ama ben denedim şahsım adına konusuyorum cihaza hic bir zarar vermiyor.........ama cı olan yazılım donanım farkı var zannedersem o yuzden bazı ozellikler çalışmıyor diger yazılımlar deneırse yada bizim cihazlara yarlanırsa sorun kalmayacaktır....umarım o yuzden mach1 hocaya bu adrese ve doktora maille yazdım

Yorum yap

güzel bir olay fakat kendimizin yazılımı varken niye baska yazılımlar kullanalım.artı cihazı hızlı kanal gecişlrti yapmazsan kitlenmiyor.saygılar...
          İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

yazılım tarihi nedir.cw.olmasın bu yazılımda @atılım..key menüsüne bir bakarmısın..

Yorum yap

atılım arkadasım bu yazılımların hangi cihaza ait oldugunu yazarmısın yunanistandaki.saygılar...

Yorum yap

dsn 6400 fta (next8000 fta) dsn 7400 cı (next8000cı) cihazlar için hayır amacım tabiki kendi yazılımız ve doktor mach1 olduktan sonra kullanacagız ama buradakı amacım art nıyet degıl yılların next kullanıcısıyım zoruma gidiyor cihazın kılıtlenmesı....amacım arastırmak yıllardır digital işindeyim ve her cihaza yazılım atarım ben burada denedigim bir seyi baskalarıyla paylaştım ve sorunun ne oldugunu bulmak istedim....sadece buydu.......hiç bir art niyet yok sayfayıda verdım yukarıda orada yumatu mx serisi guncel yazılımlarda var mesela 6300 yazılımı yumatu mx serisine uyara loaderler de var orada next yazılımı bırebır aynı bızımkıyle sadece bır kac ozellık farklı dıger her sey aynı menu aktıf bile aynı cihaz versıyornu 1973 bu bıle aynı sanırım yazılım bizden gidiyor yada aynı kışıler verıyor ......

Yorum yap

Arkadasım kesinlikle boyle bir düşüncem yoktur.vermiş oldugun bilgi ve site için tesekkür ederim.bu konularda biraz daha bilgimiz oldu.Ayrıca yazılımı biz vermiyoruzdur.nescologic den alıyorlardır.bu şirkette bizim next cihazlarından kullanıyor.adresleri soyle:
                  http://www.dsn.eu.com
                  saygılar...

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
                    Ne ilginç ya o yazılımları hazırlayan çekik dostlar zaten 8000i hazırlayanlar aynı kişiler nextte kitlenecek vs aynı cihaz sadece adı başka ülkelere göre değiştirilmiş halinde aynı yazılım kitlenmeyecek o yazılımın tarihine bir bakın hangi yazılımla eşit 8000 ler için verilen bir görün ondan sonra fikir yürütün konu kapanmıştır insanları bu türlü şunu bunu atın diye yönlendirip sanki yazılım başka biryerden geliyormuş gibi diğer klon cihazlardaki gibi yanıltmayın....
                    mach1'in bu konuyla ilgili başka bir forumda yaptığı açıklama
                    konu kapatılmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X