• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Turksat Frekans Listesi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• arkadaşlar yeni tp leri girmek bukadar zor sanki, şu anda kırklareli de bütün uydu işinle uğraşan dükkanlanlar kapıya kadar makina ile dolu 2gün sonraya sıra veriyorlar 10ytl den siz hesaplayın bukadar basit bir işlem için dönen parayı.ben enaz 50 tane arkadaşa tp girip tarattım aslında biraz insanların ilgisi olsa daha kolay olacak işler.

Yorum yap

• ertan39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar yeni tp leri girmek bukadar zor sanki, şu anda kırklareli de bütün uydu işinle uğraşan dükkanlanlar kapıya kadar makina ile dolu 2gün sonraya sıra veriyorlar 10ytl den siz hesaplayın bukadar basit bir işlem için dönen parayı.ben enaz 50 tane arkadaşa tp girip tarattım aslında biraz insanların ilgisi olsa daha kolay olacak işler.
      dostum iş ilgiyle bitmiyor birazda bilgi ve beceri olması lazım çok insan cihazındaki tp yi veya kanalı bile silemiyor buradaki dostların hepsi yardımcı oluyor daha ne yapsınlar
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• frekans ayarlayamama

12632 V 02222 MPL TV
        bunu yazdığınız şekilde yazdiğim halde yükledim.
        yüklendi diye yazıyor ama kanalı bulamıyorum....

bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler..

Yorum yap

• mplizle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          12632 V 02222 MPL TV
          bunu yazdığınız şekilde yazdiğim halde yükledim.
          yüklendi diye yazıyor ama kanalı bulamıyorum....

bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler..
          cihazınızın frekans veya kanal kapasitesi dolmuş olabilir,sinyal olmayan frekansları veya kanalları silerek tekrar deneyin,kolay gelsin...

Yorum yap

• Degerli arkadasim ellerine saglık..Sagol sayende hallettim..
            Ancak bir sorum olacak "11054 H 30000 NTV PAKETİ(NTV Türkiye,CNBC-e,E2,NTV Spor,Kral TV)" paketindeki yeni sinyal seviyesi Turksat tarafindan düşürüldüğü için bu paketi komple alamıyoruz.Bu konuda bir öneriniz varmı ? Tesekkurler

Yorum yap

• Ellerine sağlık................

Yorum yap

• teşekkür ederim

Yorum yap

• paylaşım için çok Teşekkürler oski45

Yorum yap

• Inca ekran kartım ıcın yardım edebılecek arkadaslar varmı acaba INca dvb 2.4-Cl kullanıyorum yardım lutfen

Yorum yap

• rainman001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Inca ekran kartım ıcın yardım edebılecek arkadaslar varmı acaba INca dvb 2.4-Cl kullanıyorum yardım lutfen
                      dostum bu yazdığınız ekran kartımı tv kartımı ikiside var
                      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• Tv Kartı olucak O ben yanlıslıkla ekran Kartı yazmısım Uydu lıstesınde Turksat 3a yok bende turksat 1c nın frekans ayarını 12731 e 3333 yapıp aratıyorum fakat bı turlu kanal bulamadım.....

bu arada ınca tv kartını almayı dusunen arkadas varsa Kesınlıkle 5 para etmez diyede uyarmak ıstıyorum

Yorum yap

• ayrıca Vpıd ve Apıd parametlerıyle beraber frekansları veren bı kaynagada ıhtıyacım var

Yorum yap

• rainman001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            ayrıca Vpıd ve Apıd parametlerıyle beraber frekansları veren bı kaynagada ıhtıyacım var
                            www.DVB Support.net buradan aradığınızı bulursunuz

Yorum yap

• yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              www.DVB Support.net buradan aradığınızı bulursunuz

tesekkurler arkadasım

Yorum yap

• cok işime yaradı emegine saglık

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X