• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

atv hakkında bilgi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

etekbiyik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam ustadım bendede next 9000 cı var dün akşam ki maçı izledim ama bu aksam resim yok ikazı veriyor nedir acab sorun ben bu güne kadar hiç şifre girmedim ve tüm maöçlarıda izledim işin garibi
    resim yok dediği zaman şifredeyken o frekansı tarat düzelir sorun kalmaz

Yorum yap

dediğinizi yaptım ama herhangi bir sonuç alamadım

peki *** nasıl girebilirim bilgilendirme yapabilirseniz sevinirim

Yorum yap

etekbiyik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        dediğinizi yaptım ama herhangi bir sonuç alamadım

peki *** nasıl girebilirim bilgilendirme yapabilirseniz sevinirim
        daha önce gösteriyorsa şimdi göstermemezlik yapmaması lazım cıhazı arkadan kapa aç öyle dene kanalı maç yayını varken tarat atv yazısı karşısında şifre işareti olan ş işareti cıhazda kanal menüsünde gözüksün ondan sonra gene olmuyorsa cıhazın kumandasında mute ve exıt a bas cas *** edıt menüsü gelir orda bıss yazan bölümü ok bas kumandanın kırmızı tuş uhf yazan ona bas
        provider ID:12002000 :04800 :H yap.
        provider Name : atv yap kırmızı kaydet
        SAVE : ok tekrar ok oraya verilen şifreleri gir tamam

Yorum yap

mute exıt yapınca caskey edit menüsü gelmesse menü ye bas sistem ayarları bölümü en altta sistem bilgisi ok ordaki üste yazan yazı yeşilse tamam siyah renkse 1973 ü kumandadan tuşla o yazı yeşil olur.

Yorum yap

selam

Selam arkadaşım bu biss şifrelerini nereye girmemiz gerekiyor bu şifre kısmını nasıl bulabiliriz ve ayrıca bu biss ***, cas *** bunlar ne anlama geliyor forumu arattım ama bunların ne işe yaradığını ve kullanımı konusunda pek anlaşılır birşey bulamadım bu konuda yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

cihaz bilgisi : NEXT YE 2000 SUPER X PLUS

Yorum yap

suphanaktas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Selam arkadaşım bu biss şifrelerini nereye girmemiz gerekiyor bu şifre kısmını nasıl bulabiliriz ve ayrıca bu biss ***, cas *** bunlar ne anlama geliyor forumu arattım ama bunların ne işe yaradığını ve kullanımı konusunda pek anlaşılır birşey bulamadım bu konuda yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

cihaz bilgisi : NEXT YE 2000 SUPER X PLUS
              bu softcamı cıhazına atarsan http://www.mach1digital.com/mach1for...7&d=1213819375 bis şifreler seyredersin

Yorum yap

Arkadaslar - Bu sorunu nasıl cozdunuz? Bende ATV artik cikmiyor?

Yorum yap

necatiali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  çıkar biraz uğraş vercen çok basit cıhazın ismi neyse o bölüme yaz sana yardımcı olurlar

Yorum yap

arkadaşlar yazılanları okudum ama tüm şikayetlerin cihazla ilgili olduğu kanısı yaygın bence sinyal gelmiyorsa uygun frakansı bulamamak yada tesisatta sorun vardır yada o an için kanalın arızasıda olabilir falan cihazda var bunda yok şeklindeki şikayetler normaldir çünkü her cihazın sinyal algılama gücü farklıdır.bir başka şikayette kanal var ama maç zamanı açılmıyor diyenler için en kesin çözüm en güncel emu dosyasını yüklemektir.
                    BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                    ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

atv çıkmıyor

necatiali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      arkadaş sadece atv mi çekmiyor diğer kanalları tek tek kontrol et olmassa lnb değiştir birde öyle dene
                      Cevizin kabuğunu kırıp özüne inmeyenler,
                      Cevizin hepsini kabuk zanneder

Yorum yap

Sunny at 7011 dz de nasıl yapıcaz bi yardım etseniz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X