Yalnız Mesajı Göster
Eski 15-05-2013, 14:37   #37
Tasarım
Administrator

Tasarım kullanıcısının avatarı

Üye No: 40
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: YE-2000 INTERNET MACHINA™ & YE-2000 MACHINA 3D™

Kart Paylaşımı: Cccam & Ip TV

Alıntı:
antalyalix tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
sayın tasarım
ben bugün machina 3 d aldım. daha önce 2000 dpcıs receiver kullanıyordum. Bu cihaz bildiğiniz üzere motorlu idi. machina 2000 dpcıs gibi motor ayarlımı? ayrıca hdd kaç gb kadar destekliyor. server bağlantılı hiç makine kullanmadım. sever bağlantıları nasıl yapılıyor. birde cihazın renk ve kontrast ayarlarıını yapmama rağmen bir türlü 2000 dpcıs daki gibi renk canlılığını yakalayadım. tam olarak nasıl ayarlamam gerekiyor? son sorumda ip tv nasıl kullanılıyor. evimde Superonline fiberoptik var. youtube girip video seyretmek istiyorum bir türlü videoyu seyredemiyorum. ne yapmam lazım? çok soru sordum ama bu cihazı bana tarif edebilecek ve kullanan birisi yok. bu cihazı internetten araştırırken buldum. yardımlarınızı bekliyorum üstadım. çok teşekkürler
- Merhabalar,
- Bu cihazın yazılımında maalesef Pozisyoner entegre değil, ben Dizeqc pozisyoner ile kullanıyorum ve bir sorunum yok.
- Harddisk olarak ben 1 TB'lık ve iki partisyonu (Bölümü) bulunan "iomega Ego" marka harddiski çok rahat bir biçimde kullanıyorum.
- Server ayarları, Ip TV ayarları oldukça basit, bununla ilgili forumda oldukça geniş bilgiler mevcut, yine de yapamazsanız buradan veya özelden de yardımcı olurum.
- Cihazında eğer Internet bağlantısı varsa, M+ tuşundan Youtube bölümüne girip istediğiniz videoyu izleyebilirsiniz.
________________________________________________________________________________
Tasarım is online now   Alıntı Yaparak Cevapla