• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Vod daki filmler çalışıyormu ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Vod daki filmler çalışıyormu ?

merhabalar machina 3d süper combo kulaniyorum
    ama vod bölümündeki filmler güncel degil ayni zamanda acilmiyor baglanamiyor hata .... gibi sebebler cikiyor kendi iptv lerime filan bakiyorum benim nette sorun yok acaba bu sorun cihazdanmi yoksa nextten mi kaynakli
    vod bölümündeki filmlere bakmak icin ne yapabilrim
    yurdisinda yasamaktayim avusturya

Kategoriler yeni eklenenlere girdim birini denemek için seçtim bende çalışıyor voddaki filmler sorun yok liste eski olabilir normal sağdan solda toplama linkler bunlar uğraşılmıyor pek üstünde en son güncel film linkleri pek konulmuyor turkvod seyirturk gibi güncel değil yani e2 eklentileri gibi değil.
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

pandoradaki vod programıda çalışıyor ama liste 3 -4 aydır yenilenmiyor...

Yorum yap

bende hic biri calismiyor neyden olabilir acaba

Yorum yap

En son orjinal yazılımı yükleyin ö zaman açılacaktır..

Yorum yap

Güncel yazılımda isen açması lazım yurtdışı dns lerle ilgili sorunda olabilir belki ülkeye göre ama olmaması lazım
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

vod bölümündeki karışık filimler katagorisi geri gelecekmi bu konuda net bir bilgisi olan
              yanıtlarsa sevinirim

Yorum yap

genellikle vod daki filmler rus sitelerine yükleniliyor ruslarda gördüklerini siliyorlarmış forumlarda gezerken okumuştum seyirtürk tede bazı filmler açmıyor...
                WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

enigma98 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  genellikle vod daki filmler rus sitelerine yükleniliyor ruslarda gördüklerini siliyorlarmış forumlarda gezerken okumuştum seyirtürk tede bazı filmler açmıyor...
                  650ye yakın filim vardı daha önce karışık bölümünde

şimdi o bölüm yok gelirmi acaba

Yorum yap

yada türk filimleri katagorisinede ekleme yapılabilir kim ilgileniyorsa ekleme işiyle

Yorum yap

receiwer_teacher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      650ye yakın filim vardı daha önce karışık bölümünde

şimdi o bölüm yok gelirmi acaba
                      - Sanmam tekrar geleceğini.
                      - Sürekli altyapıyla oynuyorlar, bu yüzden cihazın yazılımı çalışmıyor maalesef.

Yorum yap

enigma2 ve android cihazlar bu konuda çok iyiler üretici firmaya bağlı kalmıyorsun türkvod , seyirtürk gibi eklentileri yüklediğin zaman istediğin filmi rahatça izleyebiliyorsun...
                        WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                        K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

aynen ayrıca son yazılımda iptv performansı çok düştü sürekli donuyor
                          en azında türkce filimler kısmına eklemeler yapılabilinir bence sadece 7 aded filim var
                          sürekli aynı filimler

Yorum yap

Gelmez o vodlar kaç defa gitti geldi sonrada vazgeçildi bence düzelmez artık.

Depo

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

- Evet Ip TV'de bu aralara epey sorun var.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X