• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

SRG ler açık?

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• SRG ler açık?

arkadaşlar srg (swius hd) 13 hordbırd da ki kanallar şuan dbox ta açık. çözüldümü yoksa?
    imkanı olan arkadaşların next hd 2000 bakarsalar sevınırım.
    dbox taki serverim bu kanallar yok.yeni dbox *** atınca açıldı.
    hoşçakalın

Maalesef baktım SF 1, SF 2, HD suisse açılmıyor

Yorum yap

hd 2000 de kapalı maalesef. işyerimde dbox var gündüz açıktı.ben belki bublik olmuştur diye o an izleme imkanı olan arkadaşlara sormuştum.
      umarım yakında açılır. hd swish ın görüntü kalitesi çook mğkemmel.
      hoşçakalın

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        hd 2000 de kapalı maalesef. işyerimde dbox var gündüz açıktı.ben belki bublik olmuştur diye o an izleme imkanı olan arkadaşlara sormuştum.
        umarım yakında açılır. hd swish ın görüntü kalitesi çook mğkemmel.
        hoşçakalın
        SRG kanalları sistem degiştirdiler açmıyor ama çok yakında mach1 serverde olacak o pakette

Yorum yap

Araştırmaya Fırsatım Olmadı

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          SRG kanalları sistem degiştirdiler açmıyor ama çok yakında mach1 serverde olacak o pakette
          Mach1 in serverine nsıl üye olunuyor masrafı nedir bilgi verebilecek lütfen yazsın.

Yorum yap

Capslock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Mach1 in serverine nsıl üye olunuyor masrafı nedir bilgi verebilecek lütfen yazsın.
            arkadaşım mach1 hocaya pm at bilgiler gelir

Yorum yap

Lütfen mesajlarımızı başlığa uygun yazalım arkadaşlar.

Yorum yap

Capslock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                SRG ler mach1 deyse neden genel kullanıma vermiyor , illa card share mi olması gerekiyor?

Yorum yap

arkadaşım her şeyin bir malşiyeti
                  var onu ödemen gerekiyor
                  mach1 bunu senin yerine
                  neden yapsınki

Yorum yap

siren1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaşım her şeyin bir malşiyeti
                    var onu ödemen gerekiyor
                    mach1 bunu senin yerine
                    neden yapsınki
                    yani diyorsun ki bu bir para tuzagı , o halde neden reciver satıyorsunuz? bosuna mı para verdik?her reklamınızda sifre kırıcı oldugunu soyleyip ovunuyorsunuz ama belliki sifre mifre kırdıgınız yok , para tuzagı.....sakın beni yasaklamaya falan kalkmayın , cunku hakkınızda cumhuriyet savculıgına suc duyurusunda bulunurum....siz fazla oldunuz....bu kounuda cok ciddiyim.....

Yorum yap

ne söylediğini bimiyorsun sen ,sana cihazını kim sattıysa git onu bul ona söyle.Ne reklamı....
                      M3d+M3d Combo Super
                      VU+Ultimo
                      Gigablue HD QUAD PLUS
                      T90 ile 4W-46E arası 19 uydu

Yorum yap

adamdaki seviyesizliğe bak sanki buradaki insanlar senin özel keyfin için düzenlediler bu siteyi.Adamlar gece gündüz millete faydalı olmak için çalışıyorlar gördükleri muameleye bak.Bide tehtit ediyor.Git o zaman yasal yollardan satın al kardeşim.Ayrıca şifre mifre kırdığı yok demişsin sen bence aletini kullanmayı öğren!

Yorum yap

arkadaslar lutfen ustatlara haksızlık yapmayalım . bılgılerını ıllakı bızlerle paylasıcaklar dıye bı kuralmı var ısteseler hıc bır bılgıyı paylasmazlar lutfen bıraz saygı

Yorum yap

savcılıga başvuracakmış arkadaş herhalde kendini ihbar edecek illegal yayın izliyorum diye ...kolay gelsin ..sana bu fikri söyleyenler kurtarır seni arkadaş ..sen ne yazdıgının farkındamısın..

Yorum yap

Kim Kime bu cihazı satarken Böyle bir garanti vermiş varsa veren git ondan hesap sor altı yüz ytl civarı verip makinayı alan üç ayda elli ytl vermek ağırmı geliyor geliyorsa niye aldın cihaz piyasaya cıkmadan bu konular yazıldı herkez kendine server bulsun diye çıkıp ukalalık yapmanın bir gerği yok tabiki başka bir amaca hizmet etmiyorsan.
                              NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X