• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

YE-Next 9000XCAMUltra 14 Şubat 2008 TPS auto

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vbox48 eğer dilekleri ve serzenişleri bağırma olarak algılıyorsak o zaman bu forumların bir anlamı kalmaz sen karaköye perpa ya gidip işini hallettiğini yazıyorsun kendini şanslı olarak görebilirsin ben izmirdeyim ve cihaz arıza yaptığı zaman bile tamir için istanbula gidiyor ayrıca bu benim 8. 9. cihazım özellik olarak ilk başta bu cihazı görmeme rağmen aldığım günden beri forumu takip ettiğm için bütün arkadaşların donma ve buna benzer sorunlarını forumdan okuyorum tabiki bizim burada teşekkür etmesini bildiğimiz gibi şikayetlerimizide yazmasını bilirsek cihazın düzeltilmesine ve sağlıklı bir hale gelmesine katkıda bulunuruz bu serzenişler hocalarımızın şahsına değil onları ve bu siteyi next firmasının bir temsilcisi olarak gördüğümüz için fakat ben yanılıyor isem o zaman yazmam gereken başka bir yer var ise o adresi versinler bundan sonra taleplerimizi o adrese yazalım next private team hiç bir zaman yazılım vermekten bıkmaz diyorsun firmaları firma yapan verdikleri hizmetle belli olur ve insanların talepleride bu hizmet doğrultusunda yönlenir yinede yazımı okuyup ve ciddiye alarak cevap verdiğin için teşekkür ederim
    caner arkadaşın dediklerine katılıyorum amaç cihazı inceliyerek eksik gorduklerini bir şekılde firmaya iletmek tabiiki bu elde telefonla olmuyor bu şekılde herkez en ufak bir şeyde firmanın telefonlarını kitler bunun yerine forumlara yazıyorsunuz en azından yazı olarak belgelenmiş oluyor ve firma yada yetkilileri bunları dikkate elıyorlar burada hedef kişiler yada firma değil olmamalıda .yanlış anlaşılmaya yol açmış sanırım yazılanlar..keşke bizde istanbulda olsakta bu kadar yakın olup dile getirebilsek bazı şeyleri ama bu mumkun değil ne yazıkki hem ustaları bizatihi gormuş ve dileklerimizi iletmiş oluruz..anadoluda oyle şeyler oluyor ki kimi insanlar bir yazılım attırmak için kasabalardan şehirlere gelip 20-30 ytl veriyorlar.bu kadar para alacak vicdansızlarda var.düşünün adam elinde next marka bir cihaz dukkan dukkan geziyor buna yazılım çıkmış yuklesene abi diye.burada adamın niyeti adult kanal izlemek değil,bazenoyle olsada adamın nıyeti daha çok cihazının ozellik kazanması teknolojiye yakın olmaya çalışmak oluyor....[/QUOTE]

Tamamen katılıyorum doğruya doğru yani. İkinizde haklısınız.

Yorum yap

Emeği geçenlere ben de teşekkürlerimi iletirim. Yeni test yazılımını yükledim. İki gün denedim gayet güzel çalışıyor.05.06.07 yazılımında sık sık gerçekleşen donmalar ortadan kalkmış. Sayın doktor' a da bir çift sözüm var. MEYVELİ AĞAÇ TAŞLANIRMIŞ. Bir kaç kişi yüzünden tüm üye katılımcıları cezalandırmanın anlamını kavramakta zorluk çekiyorum. Saygılarımla
      :byeeee:

Yorum yap

teşekürler

Yorum yap

selam ben programı yükleyip cihazı açtıığım zaman makinada booting yazısı hiç kalkmıyor ve makina açılmıyor bunun nedeni ne olabilir

Yorum yap

yazılım yüklerken bot .ver. doğru işaretle ve flash 4 olarak işaretleyerek tekrar yazılım at düzelir.

Yorum yap

yazılım yüklenmiyor

Arkadaşlar, her şey tamam, yazılımı yüklemeye başlıyor ancak %2 veya %3 te kalıyor ve yükleyemiyorum.

Neden olabilir acaba,
              flash 4 boot 2 seçili.

antivirüs ve windows güvenlik duvarım kapalı.

yardımlarınızı bekliyorum

Yorum yap

yazılım için ben de teşekkür edeyim.bugün kü ntv ve ntvspor maçlarını zevkle izledik(!)biss ler harikaydı.yeni yazılımda da aynen bu şekilde biss li maçları izleme dileğiyle...
                SEBZE ÜRETİMİNDE MARMARA BÖLGESİNDE 1 NUMARA
                http://www.calti.bel.tr/

Yorum yap

teşekkürler

Sayın ustam doktor yazılım için teşekkürler.Benim bir sorunum var yazılımı attıktan sonra *** sayfasını açtığımda hiçbir *** göremiyorum hepsinde x işareti var acaba ben bir yerde yanlışmı yapıyorum çözemedim yoksa yazılımdanmı kaynaklanıyor yardımcı olursanız sevinirim cihaz tps paketini auto yapıyor (next 9000 ultra)

Yorum yap

sayın hocam öncelikle yazılım için teşekkür ederim.tps ler çok iyi çalışıyor yeni yazılılmı atmadan önce nevcamd 1 ve 2 çalışıyordu ancak yeni yazılılmdan sonra hiç biri çalişmıyor server not foud yazıyor acaba bıryerde yanlışmı yapıyorum bütün bilgileri yeniden girdim cihazı kapatıp açtım ama olmuyor yardımcı olabilirseniz sevinirim

Yorum yap

ellerinize sağlık hocam teşekkurler
                      next machina 3d

Yorum yap

erman72 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Arkadaşlar, her şey tamam, yazılımı yüklemeye başlıyor ancak %2 veya %3 te kalıyor ve yükleyemiyorum.

Neden olabilir acaba,
                        flash 4 boot 2 seçili.

antivirüs ve windows güvenlik duvarım kapalı.

yardımlarınızı bekliyorum
                        arkadaşım işletim sisitemin vistaysa sorun olabiliyor xp olan bir işletim sisiteminden atmayı dene....

Yorum yap

wertur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Sayın ustam doktor yazılım için teşekkürler.Benim bir sorunum var yazılımı attıktan sonra *** sayfasını açtığımda hiçbir *** göremiyorum hepsinde x işareti var acaba ben bir yerde yanlışmı yapıyorum çözemedim yoksa yazılımdanmı kaynaklanıyor yardımcı olursanız sevinirim cihaz tps paketini auto yapıyor (next 9000 ultra)

arkadaşım bu test yazılımı daha sonra duzeltilmiş yazılım çıkacak...

Yorum yap

cold08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            sayın hocam öncelikle yazılım için teşekkür ederim.tps ler çok iyi çalışıyor yeni yazılılmı atmadan önce nevcamd 1 ve 2 çalışıyordu ancak yeni yazılılmdan sonra hiç biri çalişmıyor server not foud yazıyor acaba bıryerde yanlışmı yapıyorum bütün bilgileri yeniden girdim cihazı kapatıp açtım ama olmuyor yardımcı olabilirseniz sevinirim
                            bu yazılımda newcamd'da herhangi bir sorun yok.muhtemel ayarları yanlış yaptınız.bilgileri kontrol ederek tekrar girin.gerekirse modemızı resetleyin düzelecektir...

Yorum yap

yazılımın yüklenmesi hk.

İşletim sistemim xp home

ama dediğim gibi hızlabaşlıyor, %2 veya 3 te kalıyor.

Bu arda Laptoptan yüklemeye çalışıyorum.

Daha önce başarıyla softcam vs. yüklemiştim ama yazılım yüklemede neden sorun oluyor anlamadım açıkçası

Yorum yap

bazı makınalardakı antıvırus yada guvenlik duvarları bu tip engellemeler yapabiliyor.arka planda çalışan tum güvenlik duvarını kapamalısınız geçici olarak...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X