• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-19500HD 20.4.2011 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

kefal55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2.21 yazılımı bende 2 günde bir reeboot yaptı kanallar devamlı kapanıyor 2.18 yazılımını halen arıyorum bulamadım henüz
    depo.gen.tr

Burayı araştırın.

Yorum yap

yaptığım bazı kayıtlarda ses ile görüntü arasında farklılıklar oluyor,kanal geçişleri;bugüne kadar kullandığım bütün yazılımlarda yavaş.başka bir sorun göremedim,saygılarımla.

Yorum yap

dosyala inmiyor yardımcı olurmusunuz

Yorum yap

kanalların sesleri birbirine karışyor cihaz herşeyiyle problem durup dururken şifreli kanaldiyor fişten çekmeden düzelmiyor acil yardın
          :iyyy::trts::trts:MURATUSTA:toplu:YENİDEN SİZLERLE

Yorum yap

muratpasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            kanalların sesleri birbirine karışyor cihaz herşeyiyle problem durup dururken şifreli kanaldiyor fişten çekmeden düzelmiyor acil yardın
            Yazılım versiyonuzu bilmiyorun ama şu an en stabil çalışan 2.18 gözüküyor. Yazılımı attıktan sonra fabrika ayarlarına dönün ve kanalları tekrar taratın.Kolay gelsin
            MaCh1 Forum NUMBER ONEEE

Yorum yap

http://www.duckload.com/download/3657566/2.18.rar
              Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

hocam 2,13 nexten alınan yazılım bi deneyim akşama teşekkürler

Yorum yap

Arkadaşlar bende denemek istedim v2.21'i yükledim çok fazla kullanmama gerek kalmadı 5 dakika kadar kanal üzerinda kaldı dondu ve sabit telefon gibi ötmeye başladı kumanda devre dışı kaldı birde ikinci tesbitim hartdiski görmedi v2.13 de böyle birşey yok bilgilerinize herkese sevgiler selamlar.

Yorum yap

ben 2,21 yükleyemedim bile ,galiba 2,13 le idare edecez 2,13 tede hd kanallarda takılıp ötme problemi var hd cihaz da hd yayın seyredemiyoruz bu bence linux alt yapıdan kaynaklanıyor uyan başka yazılımbulursam sizlere dönecem arkadaşlar

Yorum yap

2.17 yazılımı çıktı arkadaşlar onu yükleyin.
                      MaCh1 Forum NUMBER ONEEE

Yorum yap

nextin 2,17 yi yükledim aynı problemler düzeltemiyecekseler cihazları iade edelim veya farkını alsınlar başka cihaz versinler

Yorum yap

ben şu anda 2.21'i kullanıyorum şükür yavaş açılması dışında bir sorun görmedim. ne boot ne de kilitlenme

Yorum yap

bende 2.21 kullanıyorum gayet stabil çalışıyor boot ve kilitlenme yok

Yorum yap

arkadaşlar yükledim hızlı kanal geçişlerini yaparken takılıyor ve hd yayınlarında parçalanmalar var 3 tane cihazda denedik aynı hataları yapıyor bu sıkıntılar giderilmezse böle müşterilerle ugraşıp duracaz saygılar

Yorum yap

Bende 2.17 kullanıyorum, hava durumu dışında boot atmasını dışında sorunsuz çalışıyor
                                kay: MACHINA 3D :yess:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X