• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 cı yeni yazılım

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

vrs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ustalar yada üstadlar dediğiniz kimler arkadaşlar kendilerinden ne katmışlar şimdiye kadar 9000 cı ların yazılım problemi sadece tps ve sexview ile mi sınırlı cihaz hala donmakta buna niye problem bulamamışlar. onlar ancaknext teknikin çıkardıkarı yazılımları ve public olan keyleri bize veriyorlar bide biz ver yansın edince banlıyorlar. şu nu unutamayın arkadaşlar bunların yaptıkları ustalık değildir. bu arada anlayana geri döndüm kaldığım yerden aynen devam....

arkadaşlar vrs arkadaşımıza aynen katılıyorum bu forumlarda birşeyler paylaşmak için burdayız ama çözüm getirmektense işi daha da çözülmez hale getirmeyi seçen arkadaşlar ya da ne biliyim ustalar forumdan atma işini ivedikle yerine getiriyor şu next 9000cı ların 9 haziran yazılımında cw manuel key girdiğimiz halde cihazın elektrik bağlantısı kesilince şifrelerin gitmesi olayına bi çözüm bulun bari
    selam ile....

Yorum yap

yazılım konusuna bende katılıyorum next 9000 cı cihazı aldığım zaman şu ana kadar kullandığım en iyi cihazı bulduğum için oldukça sevinmiştim ancak şu an ne kadar yanlış düşündüğümü farkediyorum 3 ay süredir yazılım gelmeyen bir cihaz hakkında siz ne düşünürsünüz ???

Yorum yap

wederson86 kardeşim benim söylemek istediklerimi daha güzel söylemiş. managerlik yada moderatörlük her ver yansın edeni forumdan atarak mesajlarını editliyerek, sıkıştıkça konuyu kapatarak, yada" uslubuna dikkat et bu seni son uyarımdır..." gibi laflarla tehdit ederek susturmaya çalışarak yapılamaz. kaç gündür bu konuda yazılanlara mach1 dahil hiç bir moderatör cevap bile vermiyor. cevap verinde o zaman gerçek usta olduğunuzu görelim.

Yorum yap

vay be sıfırcı mualla misali 9000 cilere gıcığı var birilerinin galiba...yazık valla sinir olup duruyoruz arkadaşlar...bi de interneti olmayan buralarda seslerini duyuramayanları bi düşünsenize...
          ----nextçi kamile gidiyorum hanım belki yeni yazılım çıkmıştır...
          ----abi bu hiç bi kanalı açmaz oldu yav...
          ----hani uydudan güncelliyodu bu alet...
          ----valla ben bi şey yapmadım abi dondu kaldı cihaz...
          ----en güzeli buysa niye göstermiyor...

Yorum yap

Bu konuda mesaj yazan arkadaşların tümüne tek tek katılıyorum yani benim ekleyebilecek birşeyim kalmadı, bir 9000ci mağduru olarak son bir haftadır cihazı satıp başka bir marka (kesinlikle Next haricinde) almak konusunda düşünüyorum doğrusu

Yorum yap

hadi hayırlısı...inada gerek yok...son araştırmalarım bu yazılımın verilmeyeceği şeklinde...nerdenmi biliyorum...başka forumlarda bu yönde bi takım ifadeler var...araştıranlar görebilirler...her duyduğuna inanma diyenlere diyeceğim hiçbişey yok...olan ortada...hala yazılım yok!!!
              yok ultralara ayıp olurmuş...mecburmuyuz senin cihazına yazılım yapmaya gibi garip yaklaşımlar...eeeeee satana kadar tabi...kuzu kuzu al cihazı koyun gibi bekle...e daha eşek olucaz semer bekliyoruz..hata bizde beyler...başkasına bulmayın suçu!!!

Yorum yap

arkadaşlar galiba ustalar yeni yazılım üretemiyorlar nextin çıkardığı yazılımı sadece foruma koyup sanki kendileri çıkarmış gibi davranıyorlar. bizler ise işin kolayını seçip sadece forumlardan medet umuyoruz. bakalım bizde araştıralım biraz internetten belki işe yarayan bir şeyler bulabiliriz. eğer bu fikirlerim yanlışsa lütfen ustalardan birisi gerekli açıklamayı yapsın. üvey evlatmıyız bizler

Yorum yap

yukardan aşağı topiği biraz okudum,bu ne sabırsızlık,bu ne şiddet ve celal,vardır elbet bir bildikleri üstadların,şapkanızı önünüze koyun biraz düşünün,yiyidi öldürün ama hakkını yemeğin,bence yakında tüm istekleriniz yerine getirilecektir,sadece biraz sabretmesini öğrenelim hep birlikte...
                  saygılar sunarım...

Yorum yap

aSLı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    yukardan aşağı topiği biraz okudum,bu ne sabırsızlık,bu ne şiddet ve celal,vardır elbet bir bildikleri üstadların,şapkanızı önünüze koyun biraz düşünün,yiyidi öldürün ama hakkını yemeğin,bence yakında tüm istekleriniz yerine getirilecektir,sadece biraz sabretmesini öğrenelim hep birlikte...
                    saygılar sunarım...
                    sayın aslı bu ne sabrıdır 9 hazirandan beri bekliyrz ve artık sabrımız kalmadı sadece bir açıklama istiyrm bu cw keylere değişiklik yapınca niye devamlı kalmıyo:trts:

Yorum yap

saygılar sunarım...
                      aslı kardeşim yazdığın yazının farkında değilsin galiba 9000 cı'lara kaç aydır yazılım verilmediğini biliyormusun 1 ay değil 2 ay değil 3 ay değil 4. aya girdik hayırlısıyla. :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:

Yorum yap

tamam işte olay bu sabır...ama sabrın en çabuk tükendiği alan teknololojidir...umarım bana sabır dileyenler bunu bi kenara yazarlar...teknoloji sabır tanımaz!!!
                        bu arada en son (9 haziran)yazılımı indiren sayısı benim tespitimle 6000 den fazla...bu ciddi bir rakam...demekki bu kadar kullanıcısı olan bir ciahaz...

Yorum yap

boşuna aragazı vermeye çalışıyorsunuz bu bi tür derin devlet politikası herşey ticarete dayanıyor danışıklı döğüş gibi birileri izin vermeden yazılımlar çıkacağını hiç zennetmiyorum,fazla agresif yazanlarıda banlayıp ekarte ediyorlar sistem üç bölüm makineyi üretenler yani patronlar bu gibi sitelerde pazarlayanlar (elektronik üzerine işyeri olanlar)ve son bölüm bunların dolmuşuna binip keklik yapanlar(buda biz oluyoruz) sistem tüketmeye yönelik sen makineyi sat veya satma istedikleride bu değiştiricenki herkez ekmek yesin arada bi yazılımlada yemliyorlar işte......................

Yorum yap

saygılar sunarım...
                            arkadaşlar artık yeni yazılım çıkacağından umudum kalmadı. baksanıza hiç bir usta geçinenin cevap vermediği gibi özel üye olan arkadaşta sadece nasihat etmekle kalıyor. bu arada arkadaşlar elimde bir adet hiç bir işe yaramayan Next 9000CI var kelepir çok cüzi bir fiyata verebilirim.tabi bu yazılarımdan sonra alıcısını bulabilirsem. Bu arada Bana uydudan gerçekten güncelleme yapan kitapçığında yazdığı halde yapan, yazılım desteğini veren eksik yanları oduğu halde 3 aydır bekletmeyen, bu ve benzeri forumlarda yazılımını bulabileceğim yazdıklarıma cevap alabileceğim bir cihaz arıyorum.Fiyatı Hiçe önemli değil NEXT omasın YETER ! modaatör arkadaşlar bekliyorum!!!!!!!!!!!!!!!!!!:trts: :trts:

1

Yorum yap

yukarıdaki arkadaşların tüm yazdıklarını hemen hemen hepsini okudum sayılır..katılmamak elde degil bizler bu cihazları satarken bayağı fonksiyonları ve güncellikleriyle ilgili bilgi vermek zorunda kalıyoruz 8000 serisi çıkarken bayağı güzel cihaz diye anlatılmıştı ama ben begenmedim vede fazla satmadım.. şu anda 9000 --8000'in yolunda zaten çıkınca özelliklerine bakınca anladım 8000 'den fazla bi farkı yok nedense bi türlü düzeltilemiyor...vede kararımı verdim 9000 cihazını satmıyacağımmmm..8000 serisinin şu anda tps'leri çözmesi viamez arkadaşın çalışması bilginize..
                              selamlar iyi çalışmalar..

next ye 2000 x plus

Yorum yap

vrs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                arkadaşlar artık yeni yazılım çıkacağından umudum kalmadı. baksanıza hiç bir usta geçinenin cevap vermediği gibi özel üye olan arkadaşta sadece nasihat etmekle kalıyor. bu arada arkadaşlar elimde bir adet hiç bir işe yaramayan Next 9000CI var kelepir çok cüzi bir fiyata verebilirim.tabi bu yazılarımdan sonra alıcısını bulabilirsem. Bu arada Bana uydudan gerçekten güncelleme yapan kitapçığında yazdığı halde yapan, yazılım desteğini veren eksik yanları oduğu halde 3 aydır bekletmeyen, bu ve benzeri forumlarda yazılımını bulabileceğim yazdıklarıma cevap alabileceğim bir cihaz arıyorum.Fiyatı Hiçe önemli değil NEXT omasın YETER ! modaatör arkadaşlar bekliyorum!!!!!!!!!!!!!!!!!!:trts: :trts:

arkadaşım sen kaç gündür yazdıklarını okuyorum sen bu yola baş koymuşsun aynen devam sonuna kadar yanındayız

1

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X