• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

topfield 3300

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• topfield 3300

Topfield 3300 Fta cihazımı goldmaster'a dönüştürmek istiyorum. Uygun yazılımı bulma konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

dostum sen juno serisi yazılım atıcan cihazına ancak önce dönüştürme yazılımını atıcan sonrada 13 -03 2008 gm 4000- 9000 srisinden juno yazılımı atıcan yazılımdan sonra fabrika ayarları ,kanal tarama. f1 tuşa bas tps oto için
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

mekatronik Nickli Üyeden Alıntı
      Topfield 3300 Fta cihazımı goldmaster'a dönüştürmek istiyorum. Uygun yazılımı bulma konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

TF3300F SAT4150FTA ilk dönüşüm dosyası

sonra Goldmaster 4150Fta yazılımı tatbik ediniz

Yorum yap

Yardımın için teşekkür ederim. Topfield 3300f cihazım goldmaster'a dönüştürmeden önce bazı kanallar( Flash TV, Kanaltürk, Avrasya TV) zaman zaman kanal şifreli veya sorunlu yazıyor, göstermiyordu. Bazen de sinyal ve görüntü kendiliğinden geliyordu. Yazılımdan olduğunu düşünerek cihaz yazılımını sizlerin de yardımıyla goldmaster 4150 FTA' ya çevirdim. Fakat aynı sorun devam ediyor. Neden olabilir? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X