• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 21.4.2008 S.view Au Fix Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• teşeklkürler hocam ellerine saglık

Yorum yap

• emeği geçen herkese teşekkürler ellerinize beyninize sağlık üstadlar elerinize sağlık sizler birer dahisiniz

Yorum yap

• emu

Öncelikle emeğinize sağlık. az önce bu yazılımı cihazıma yükledim. fakat eskisi gibi cihaz bilgisi kırmızı tuş 1234 ile emuyu aktif hale getiremiyorum. cihaz bilgisinde kırmızı tuşa basıyorum fakat hiçbişey olmuyor. bilgisi olan var mı acaba. emuyu nasıl aktif hale getirebilirim ?

Yorum yap

• Menüye basınca üsteki başlıklara dikkat et girişler yazan yeri bulunca kırmızı 1234 yap.

Yorum yap

• ben yeni yazılımı bu gece yükledim, kanalların hepsi gitti. tekrar yükledim ama polsatlar falan hiç açılmıyor, yeni softcam'i de yükledim ne yapmalıyım. (bide özür ben bu emu işinden falanda hiç anlamıyorum)

Yorum yap

• rasim28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Menüye basınca üsteki başlıklara dikkat et girişler yazan yeri bulunca kırmızı 1234 yap.
              teşekkürler rasim kardeş tamamdır.

Yorum yap

• bahacan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                ben yeni yazılımı bu gece yükledim, kanalların hepsi gitti. tekrar yükledim ama polsatlar falan hiç açılmıyor, yeni softcam'i de yükledim ne yapmalıyım. (bide özür ben bu emu işinden falanda hiç anlamıyorum)
                kardeş ustalar kaç gündür söylüyorlar yazılımı yükledikten sonra softcam yüklemeyen diye polsat sport veya animal planet üzerinde bir iki dakika bekle softcam yazılımı bozmamış ise kanalları açar. :no:

Yorum yap

• bahacan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  ben yeni yazılımı bu gece yükledim, kanalların hepsi gitti. tekrar yükledim ama polsatlar falan hiç açılmıyor, yeni softcam'i de yükledim ne yapmalıyım. (bide özür ben bu emu işinden falanda hiç anlamıyorum)
                  softcam artık atmayın yeni yazılımlara...
                  ke.ylere bi reset at polsatta ve freexlerde kanal üstünde bekle açar..
                  tpsde yeşil tuşla auto yap açar..

Yorum yap

• digiturk lig tv

üstadlar merhaba,
                    bende next 2000 cıs super plus cihaz var. cihaza 21/04/2008 yazılımını yükledikten sonra lig tv yi seyredememeye başladım. emu kapatıp yeniden tarama yaptım olmadı, fabrika ayarlarından sistem reset yaptım yine olmadı en sonunda 14/04/2008 tarihli yazılıma tekrar döndüm. Sorum şu böyle bir sorunla yada sorunlarla karşılacakmıyım. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Yorum yap

• crab58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      üstadlar merhaba,
                      bende next 2000 cıs super plus cihaz var. cihaza 21/04/2008 yazılımını yükledikten sonra lig tv yi seyredememeye başladım. emu kapatıp yeniden tarama yaptım olmadı, fabrika ayarlarından sistem reset yaptım yine olmadı en sonunda 14/04/2008 tarihli yazılıma tekrar döndüm. Sorum şu böyle bir sorunla yada sorunlarla karşılacakmıyım. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
                      bu yazılım irdeto test yazılımıdır emu altyapı neredeyse değişmiş vaziyette bu tür sorunlar olabilir ilerde bu tip buglar giderilip daha stabil hale gelecektir..
                      siz yaşadığınız bu tip sorunları bildirin eğer bu bir bug ise ustalar gereken çalışmayı yapacaklardır..

Yorum yap

• G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        softcam artık atmayın yeni yazılımlara...
                        ke.ylere bi reset at polsatta ve freexlerde kanal üstünde bekle açar..
                        tpsde yeşil tuşla auto yap açar..
                        dün denedim. free ler açmıyordu. arkadaşım forumda bulduğu şekilde elle *** girince açtığını söyledi. acaba bu şekilde *** girmek sakıncalı mı?
                        Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

• surveyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          dün denedim. free ler açmıyordu. arkadaşım forumda bulduğu şekilde elle *** girince açtığını söyledi. acaba bu şekilde *** girmek sakıncalı mı?
                          ben k.ey falan girmedim yazılım içindeki anahtarlarla dün gece baktım açıktı ...
                          elle girmenin bi sakıncası olmaz softcam atmayın yeter...

Yorum yap

• bu yazılımda emu aktif değişmişmi
                            2000 super x plus za attım bi türlü emuyu aktif edemedim menü+cihaz version bilgisi kırmızıtuş + 1234 olmadı nedendir acaba lütfen acil yardım
                            Ya ilahi
                            ahir zaman nebisi
                            peygamberlerin reisi
                            muhammed mustafanın hürmetine
                            iman ve hidayet ver kalbimize

Yorum yap

• G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              ben k.ey falan girmedim yazılım içindeki anahtarlarla dün gece baktım açıktı ...
                              elle girmenin bi sakıncası olmaz softcam atmayın yeter...
                              bu forumu bu yüzden seviyorum sor soruyu cevap gelsin. teşekkürler...iyi çalışmalar
                              Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

• mehmet56 Nickli Üyeden Alıntı
                                bu yazılımda emu aktif değişmişmi
                                2000 super x plus za attım bi türlü emuyu aktif edemedim menü+cihaz version bilgisi kırmızıtuş + 1234 olmadı nedendir acaba lütfen acil yardım
                                evet değişti kardeş super pluslarda artık girişler bölümü üstünde yapacaksın o işi..
                                buraya bi göz at..
                                http://www.mach1digital.com/mach1for...13&postcount=1

surveyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                bu forumu bu yüzden seviyorum sor soruyu cevap gelsin. teşekkürler...iyi çalışmalar
                                rica ederim
                                sanada kolay gelsin...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X