• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Düzenlenmesini İstediğinİz Özellikler

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

bertancakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kanal taşımada çok yavaş 25-30 tane kanal taşıycak oldum cihaz sanki kilitlendi.yaklaşık iki üç dakika bekliyor.bu herkeste böylemi yoksa sadece bendemi yapıyor.birde cihazı alanlar arasında en şanssız benim herhalde cihazı hdmi girişi ile televizyonun hdmi girişinde çalışdıramadım.normal av kablosuyla çalışdırıyorum.televizyonda ilk kez deneme şansım oldu.cihazı başka yerde denedim.hdmi kabloyla çalışıyor.televizyonum sonny kdf-50E2000 LCD iyi akşamlar
    Taşımak istediğin kanal ile taşıyacağın yer arasında çok fark varsa bekletiyor çünkü hepsini aslında tek tek taşıyor... Kanal sayısı da çok olunca süre artıyor... Plus serisinde de bu şekilde zaten..
    Mesela taşımak istediğim kanallar 1200. kanalda ben ise 20. kanala taşımak istiyorum..

Televizyon için Sony servisi ile görüşün çünkü HDMI olmadan keyif vermez

Yorum yap

Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Şu an çalışmıyor ilerideki yazılımlarda eklenir..
      Yeni işlemci kullanılıyor herşey yavaş yavaş arkadaşlar panik yapmayın.
      umarım bu gercekleşir
      fakat ilk önce bunların düzeltilmesi gerek diye düşünüyorum
      USB'den mp3 ve resim oynatma cok gerekli bir olay..

Yorum yap

Toplu kanal taşımadaki düşük hız yeni HD cihazda düzeltilmiştir diye düşünmüştüm sorun demek ki devam ediyor bence halledilmesi gereken en önemli olay...

Yorum yap

zaten adı gibi süper cihaz ancak sistemin izinverdiği sürece yapılabilirmi diye biliriz doktor mach1 ve koreliler varya bu gün olmaz denen eklere yarın yapıyorlar.
          1.mp3 resim vs zaten eklenecek
          2.kanal swilmede toplu silme tp silme
          3.mp3 vinamp gibi farklı arayüz
          4.donarak geçiş
          5ğiriş menü ve diyerleri tam sayfa ve daha canlı olabilirmi
          6.hotbirt 10719 ve 10723 tp lerde sinyal geç geliyor
          7.astra gibi türksata kolay tarama
          8.hdmi de kolorda heralde işlev kapalı değiştirince etkisi olmuyo
          bunları eleştiri olarak yazmadım zaten üstatlar dedi yapılmasını istediklerinizi yazın diye hep beraber geliştirelim bunlar zaten genelle ilgili istekler düşünün süperler ilk çıkdıgında kim tahmin ederidi kayıt vs neler geldi hd de olacak inşallah
          KALİTEYİ YAŞAMAK İÇİN NEXT VE NEXTSTAR LA DURMAK YOK YOLA DEVAM

Yorum yap

murat70 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            zaten adı gibi süper cihaz ancak sistemin izinverdiği sürece yapılabilirmi diye biliriz doktor mach1 ve koreliler varya bu gün olmaz denen eklere yarın yapıyorlar.
            1.mp3 resim vs zaten eklenecek
            2.kanal swilmede toplu silme tp silme
            3.mp3 vinamp gibi farklı arayüz
            4.donarak geçiş
            5ğiriş menü ve diyerleri tam sayfa ve daha canlı olabilirmi
            6.hotbirt 10719 ve 10723 tp lerde sinyal geç geliyor
            7.astra gibi türksata kolay tarama
            8.hdmi de kolorda heralde işlev kapalı değiştirince etkisi olmuyo
            bunları eleştiri olarak yazmadım zaten üstatlar dedi yapılmasını istediklerinizi yazın diye hep beraber geliştirelim bunlar zaten genelle ilgili istekler düşünün süperler ilk çıkdıgında kim tahmin ederidi kayıt vs neler geldi hd de olacak inşallah

murat70 in söylediklerine aynen katılıyorum.

Özellikle de 6. Maddedeki hotbirt sinyal sorunu umarım yeni yazılımla çözülür.

Yorum yap

kumandadan rakam tuşlayınca beklemek gerekiyor.önerimşu:1 ve ok a bastığımda hemen birinci kanal gelse diyorum.şu anda 1 ve ok a bastığımda kanal listesi geliyor.stannby da yeni kanalları ekleme isteğim olmuştu fakakat fazla önemsenmedi.satışları artıracağından şüphem yok.teşekkürler...

Yorum yap

Normal scart ile bağlantıda RGB ile CVBS bağlantı seçeneklerinde yanılmıyorsan komutlar tam tersine işliyor (RGB=CVBS, CVBS=RGB). CVBS'i seçince RGB devreye giriyor.

Yorum yap

ekran karıncalı

Syın mach1 ve doktor.Gerek rgb gerekse cvbs de izlerken ve siyah geçişde hafif bir kumlama var 2000 hd de.diğer süper pluslar kaymak gibi.bilmiyorum herkesin aynımı?

Yorum yap

hotbird 10719 ve 10723 tp lerde sinyal geç geliyor diyen arkadaşım bende şıkır şıkır çalışıyor.

Yorum yap

yaylalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      hotbird 10719 ve 10723 tp lerde sinyal geç geliyor diyen arkadaşım bende şıkır şıkır çalışıyor.
                      Bende de problemli, merkezi uydu sistemi var Next haricinde başka 3 tane uydu alıcısını takıyorum hiç bir problem yok, lnb ve switchler yeni kablo kaliteli ve eksiz.

Yorum yap

Modüllü Digiturk üyeliğinde problem bendemi acaba Digiturk güncellemelerinde seyredilen kanalın üstünde donuyor kanal değiştirince düzeliyor iki ayrı DT modülü denedim sonuç aynı.
                        Hotbird söz konusu iki tp de bende sorun yok.
                        NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

Bende de Digitürk modüllü üyeliğim var ve kartımı cihazın kart girişine taktıktan sonra kart bilgileri için üzerine gelip OK lediğim zaman donup kalıyor ve cihazı aç kapa yapmadan hiç bir işlem yapamıyorum...

Yorum yap

asfio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Bende de Digitürk modüllü üyeliğim var ve kartımı cihazın kart girişine taktıktan sonra kart bilgileri için üzerine gelip OK lediğim zaman donup kalıyor ve cihazı aç kapa yapmadan hiç bir işlem yapamıyorum...
                            Super Plus serisindede durum aynı yazılım çıktığı gün (05-02-2008) ilgili bölüme yazmıştım...

Yorum yap

bertancakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              kanal taşımada çok yavaş 25-30 tane kanal taşıycak oldum cihaz sanki kilitlendi.yaklaşık iki üç dakika bekliyor.bu herkeste böylemi yoksa sadece bendemi yapıyor.birde cihazı alanlar arasında en şanssız benim herhalde cihazı hdmi girişi ile televizyonun hdmi girişinde çalışdıramadım.normal av kablosuyla çalışdırıyorum.televizyonda ilk kez deneme şansım oldu.cihazı başka yerde denedim.hdmi kabloyla çalışıyor.televizyonum sonny kdf-50E2000 LCD iyi akşamlar
                              bazı tvlerin hdmı girişini menüden aktif etmeniz lazım mesela pioneer sanırım sony de öyledir

Yorum yap

cokof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Modüllü Digiturk üyeliğinde problem bendemi acaba Digiturk güncellemelerinde seyredilen kanalın üstünde donuyor kanal değiştirince düzeliyor iki ayrı DT modülü denedim sonuç aynı.
                                Hotbird söz konusu iki tp de bende sorun yok.
                                Bende modüllü digitürk abonesiyim aynı sorun bendede var bir kanalı seyrederken bir süre sonra donuyor, kanal değiştirip seyredilen kanala geri geldiğinizde kanalı açıyor, digitürk kartını modülden çıkartıp cihazın kart girişine takıyorum hiç bir problem yok ben sorun modüldedir diye düşündüm hatta digitürk servisini çağırdım bakalım sonuç ne olacak.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X