• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000HD Modül Girişleri Sorunu

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000HD Modül Girişleri Sorunu

Arkadaşlar cihazım az önce geldi...Digitürk kartı cihazın kendi kart girişinde çalışırken Modül-1 ve modül-2 girişlerinde çalışmıyor...Not:Orjinal Crptowork Modül ve matrix modülde denendiği halde çalışmamaktadır.. Ustalardan yardım bekiliyorum...Acaba cihaz mı sorunlu bende mi bir hata var...
    EDİRNE..GİGABLUE QUAD-DİGİTÜRK-D-SMART-1.50 MEGA ANTEN ,HAREKETLİ,80 DERECE DOĞU-43 BATI DERECEDEKİ KANALLAR,NEXT LNB,60UB LG TV

Çalışıyor bir sorun yok.

Modülleri başka cihazda çalıştığından eminseniz servise bir gösterin...

Yorum yap

Neyse sorunu kendim hallettim....Kartı önce cihazın kendi yuvasına takınca diğer modülleri de tanıdı..Daha sonra Cryptowork ve matrix modüllede açtı...Sorun kalmadı...(gereksiz yer işgal ettiğim için özür diliyorum formdaki arkadaşlardan)
      EDİRNE..GİGABLUE QUAD-DİGİTÜRK-D-SMART-1.50 MEGA ANTEN ,HAREKETLİ,80 DERECE DOĞU-43 BATI DERECEDEKİ KANALLAR,NEXT LNB,60UB LG TV

Yorum yap

Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Çalışıyor bir sorun yok.

Modülleri başka cihazda çalıştığından eminseniz servise bir gösterin...
        İlgi ve alakanıza teşşekkürler...İyi çalışmalar..

Yorum yap

Sorun kalmadığına göre konu kapanmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X