• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 HD Alanlar Buraya

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• fanti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tmm Hocam Aldığım yerden yedek xpanel server bilgerini cep tel istedim gönderdiler.bir türlü xpaneli bulamıyordum. iptv+sat tuşuna basınca usb yolu ülkelistesi geliyordu yeni yazılım da menü internet portalı olarak değişmiş sorunum çözüldü duyarlılığınıza teşekkürler. Birde ÜYELİGİMDEN DOLAYI ÜCRETSİZ Cep telefonumda kullanabiliyormuyum? (bilgilendirirmisiniz)
    :sagol:
    - TV izlerken kumandadan mavi tuşa bas oradan çıkar.

Yorum yap

• merhaba , dün cihazı aldım.Cihaza usb bağlayıp film izlemek istiyorum ancak dts kodlu ses çıkışlı filmlerde sesi alamyoru. Bazı filmlerde de ses geliyor görüntü gelmiyor.Böyle bir sorunla karşılaştınız mı ?

Yorum yap

• sayın mach1 next 2000 hd internet makinayı yeni aldım.Samsung le32a656 modeli televizyonumda akşam televizyonu kapatıyorum.next kumandadanda stenby konumunda bırakıyorum. fişi ÇEKMİYORUM Gündüz açtıgımda görüntü çıkmıyor Sinyal yok yazıyor 4 portlu hdmi giriş var hdmi girişini degiştiriyorum tv kumandasından souce tuşu ile yer degiştirirsem görüntü geliyor. bubir yazılım hatasımıdır bu hergün böyle oluyor bilginize

Yorum yap

• Ben next 2000 HD iNTERNET MACİNE aldım

Yorum yap

• koli bazında 2000 internet machina ve 2000 fta alıyorum
            servis ve bayii olarak benide yazdınızlı listeye

Yorum yap

• Bende bu gün next 2000 HD iNTERNET MACİNE cihazının 2.sini aldım güzel bir cihaz alacak olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.

saygılar
              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• Bende bugün next 2000 HD iNTERNET MACİNE aldım.
                İlk izlenim iyi.
                2000 Dobretecten sonra görüntü daha net geldi.

Yorum yap

• next machina süper aldım iptv yükledim çok donmalar oluyor

Yorum yap

• Bende dün aldım. Henüz ip tv v.s. deneme şansım olmadı.

Yorum yap

• Cccam ve freeshare ile stabil çalışıyor. Ancak kumandaya bir eleştirim olacak. Üzerinde bulundurduğu fonksiyon çeşitliliği büyük bir artı ancak malzeme kalitesi daha iyi olabilirdi bence.

2 haftadır kullanıyorum. Çok memnunum. :iyyy:

Yorum yap

• next 2000 minide farklı iptv sunucular neden çalışmıyor
                        gercekler her zaman doğrularda saklıdır en güzeli ve en doğruyu bulabilmek için beni takip edin yeter

UZMAN UYDU & GÜVENLİK SİSTEMLERİ

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Yorum yap

• yeniuydu Nickli Üyeden Alıntı
                          next 2000 minide farklı iptv sunucular neden çalışmıyor
                          Çalışmayan Farklı dediğiniz hangi uzantı belirtirseniz bizlerde denemiş oluruz

Saygılar
                          Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

• Merhaba,
                            http://www.nextyazilim.com/indir/518...V1710_YAZILIMI

Bu yazılımı indirip yükleyen var mı? Tavsiye ediyor musunuz?

Yorum yap

• diksarp Nickli Üyeden Alıntı
                              Merhaba,
                              http://www.nextyazilim.com/indir/518...V1710_YAZILIMI

Bu yazılımı indirip yükleyen var mı? Tavsiye ediyor musunuz?
                              Her yeni bir yazılım cihaz için bir yeniliktir benim cihazım 2 adet ve ikisindede
                              bu yazılımı yükledim yazılımla ilgili açıklama mevcut
                              tavsiyeye gerek yok yükleyip yüklememek size kalmış

Saygılar

Yorum yap

• Yerel ağ üzerinden Next 2000 machina cccam bilgileri nasıl düzenlenir?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X