• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Hıncal Uluç'un sözleri annesine kriz geçirtti

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hıncal Uluç'un sözleri annesine kriz geçirtti

Emre Belözoğlu annesi kriz geçirdiği için Milli Takım kampından ayrıldı. Emre'nin annesinin dün akşam bir program izlerken fenalık geçirdiği öğrenildi...

A Milli Futbol Takımı'nın Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 5. Grup'ta yapacağı ikinci karşılaşma olan Belçika mücadele öncesi çarpıcı bir gelişme yaşandı! Maça bir gün kala Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Emre Belözoğlu, Fatih Terim'den izin alarak kamptan ayrıldı!

Belçika maçından önce düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulunan Fatih Terim, Emre'ye yapılan eleştirilere cevap verirken, yıldız futbolcuya annesi kriz geçirdiği için izin verdiğini söyledi. Terim medyaya da yüklenerek, "Hala cumartesi ile çarşamba arası nasıl davranılacağını öğrenemediniz" dedi.
    (Hurriyet gazetesinden alinti)

Fenerbahçe Futbol Takımı İdari Menajeri Volkan Ballı, milli futbolcuları Emre Belözoğlu’nun annesinin sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.
    Fenerbahçe Kulübü’nün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, Ballı’nın, annesinin rahatsızlığı nedeniyle sabah saatlerinde milli takım kampından ayrılan Emre ile telefonda bir görüşmesi yaptığı belirtilerek, "Volkan Ballı, Emre’nin annesinin sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı" denildi.
    Fenerbahçe Kulübü, açıklamada Emre’nin annesine geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Yorum yap

kel alaka. ben de seyrettim o programı. bir kadın o saatte o programı seyretmez. Bahaneden başka bişey değil bence. Zaten H.Uluç ta yalan bişey söylemedi ki. Tamamen haklıydı.

Yorum yap

agurkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        kel alaka. ben de seyrettim o programı. bir kadın o saatte o programı seyretmez. Bahaneden başka bişey değil bence. Zaten H.Uluç ta yalan bişey söylemedi ki. Tamamen haklıydı.
        Sizce kadinlar hangi saatlerde televizyon seyretmeli?:no:

Yorum yap

Bence H.Uluç'un bir milli maç öncesi ya da sonrası, milli bir futbolcu için o şekilde ağır ifadeler ve kelimeler kullanarak eleştiri yapması yanlış...Ayrıca sayın H.Uluç bence Emre'nin Galatasaraydan ayrılışını hazmedememesi sonucunu doğurabilecek bir yorum çıkabilir...

Yorum yap

ne olursa olsun hıncal uluç gibi bir adamın bunu yapması hiç doğru değil arkadaşlar....
            MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ne olursa olsun hıncal uluç gibi bir adamın bunu yapması hiç doğru değil arkadaşlar....
              katılıyorum...

Yorum yap

Zaten Emre de mahkemeye vermis.Milli mactan kisa bir sure once yapilan bir saldiri. Hincal Uluc, Hakan Sukurden kurtulunca kendine yeni bir hedef secti.Moralsiz Emre iyi oynayamazsa" bakin ben hakliyim" diyecek.Bakalim mahkeme sonu ne olacak.Herseyi bildigini sanan ve her konuda en iyi bildigini dusunen Hincal Uluc bu nedenle daha once ayagina kursun yemisti.

Yorum yap

asfio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  bence h.uluç'un bir milli maç öncesi ya da sonrası, milli bir futbolcu için o şekilde ağır ifadeler ve kelimeler kullanarak eleştiri yapması yanlış...ayrıca sayın h.uluç bence emre'nin galatasaraydan ayrılışını hazmedememesi sonucunu doğurabilecek bir yorum çıkabilir...
                  +1
                  Dostluğun en iyi yanı, sırlarınızı açabileceğiniz birisi olmasıdır.
                  --------------------------------------------------------------
                  Starcom SR X1005HD PVR, Next 2000 FTA usb,
                  Next YE-18500 HD+Plus
                  90cm ofset çanak (türksat) sabit,
                  90cm ofset çanak hotbirt sabit. multifeed (sirus),
                  90cm ofset çanak (multifeed +astra - w3),
                  110cm Ofset Çanak Goldmaster Diseq Motor,
                  500 GB CASPER (2.5) HD.

Yorum yap

Bugunku Hurriyet gazetindeki konu ile ilgili yazi:
                    Bir gazetecinin "Karaktersiz" sözleri yüzünden Milli Takım Kaptanı’nın annesinin kriz geçirdiğini belirten Terim, "Bir gün sonra maçı olacak oyuncumun başına bu geliyor. Emre’ye izin verdim" diye tepki gösterdi.

MİLLİ Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, bir gazetecinin önceki gece Emre Belözoğlu’na yönelik yaptığı bir eleştiriyle annesinin kriz geçirmesi üzerine genç futbolcuya Belçika maçı öncesi 1 gün izin verdiğini söyledi. Söz konusu gazetecinin Emre’ye yönelik "Bu oyuncu nasıl Milli Takım kaptanı oluyor, anlamıyorum. Kendine ve takım arkaşlarına saygısı olmayan karaktersiz biri" ifadesiyle ilgili Terim basın toplantısında şöyle dedi: "Emre’yi veya bir başkasını ayrı görmem mümkün değil.Kimseyle akrabalık bağım yok.

Emre’nin annesi rahatsızlandı. Sizin yaptığınızdan dolayı. Şimdi izin verdim evine gitti. Bir gün sonra maçı olacak oyuncumun başına bu geliyor."
                    Konu ile ilgili tff.org'dan yayınlanan basın bülteni:

Gazeteci Hıncal Uluç'un A Milli Takımımız'ın kaptanı Emre Belözoğlu hakkında sarfettiği ifadeler bizleri derinden yaralamıştır.

Uzun yıllardır yurt dışında bizleri başarıyla temsil etmiş olan ve ay-yıldızlı forma için canını dişine takan bir sporcu hakkında bu tarz karalamalarda bulunmak, en hafif ifade ile gerçekleri çarpıtmaktır.

58 kez milli formayı giymiş bir sporcunun Türk gençliğine örnek olup olmayacağını yargılamak kimseye düşmez.

Milli takımımızın oynayacağı kritik Belçika maçından hemen önce kamuoyuna bu tarz açıklamalar yapmak hem milli takıma hem de Türk futboluna zarar vermektedir.

Bu vesile ile Hıncal Uluç'un, kaptan Emre Belözoğlu hakkındaki gerçek dışı ifadelerini kınadığımızı belirtmek isteriz.

Yorum yap

Gunnart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Sizce kadinlar hangi saatlerde televizyon seyretmeli?:no:
                      isteyen istediği zaman izler; onu bilmem de.... "O saatte O programı" dedim. iyi okuyunuz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X