• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV Alanlar Buraya Yazsın

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• super 2000 hdtv ye DSMART HD yayınları için kart var mı acaba?

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Mach1'in HD serverine geçici olarak üye alımı durduruldu.

yani server garantisi yokmu?, daha 2000süper hdtv almadan hayalim suyamı düştü.

Yorum yap

• ben de Next 2000 HDTV aldım şu an 26 derece doğu Bard (arabsat) uydusunda 4 tane HD yayını yapan kanal var ve açık deneyebilirsiniz arkadaşlar fakat aynı anda 40 derede E expres AM1 (rus uydusu) şifresiz yayın yapan 22 adet HD kanal var daha denemedim ama deneyeceğim ve 39 derede hallas sat uydusunda 2 HD yayını yapan kanal ve ve açık deneyen arkadaşlar var
        Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.
        Bernard Shaw

Yorum yap

• mervan65 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          ben de Next 2000 HDTV aldım şu an 26 derece doğu Bard (arabsat) uydusunda 4 tane HD yayını yapan kanal var ve açık deneyebilirsiniz arkadaşlar fakat aynı anda 40 derede E expres AM1 (rus uydusu) şifresiz yayın yapan 22 adet HD kanal var daha denemedim ama deneyeceğim ve 39 derede hallas sat uydusunda 2 HD yayını yapan kanal ve ve açık deneyen arkadaşlar var
          40 derecede 0 hd kanalı var .... boşuna uğraşmayın .kim sallamışsa fena sallamış....

Yorum yap

• Sonunda en sonunda benimde 2000HD cihazım var artık. Bugün aldım hayallerime kavuştum. denemek için sabırsızlanıyorum. Yarın inşallah. Şehir dışında olduğumdan. Yarını iple çekiyorum. Bu akşam burda okuduklarımla nerdeyse cihazın herşeyini kullanmadan öğreniyorum. Sağolun arkadaşlar her türlü bilgi verilmiş.

Yorum yap

• Nihayet 2000 hdtv aldım

Nihayet 2000 hdtv aldım, Dün nebutv'den sipariş verdim. salı günü gelecek.

Yorum yap

• Sonunda bende aldım. Şu an okuldayım ve merakla denemeyi bekliyorum. Burada verilen bilgiler için teşekkürler. Aleti almadan kullanmasını biliyoruz. Bu siz paylaşımcı arkadaşların sayesinde oluyor. Teşekkürler...

Yorum yap

• sabos45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Sonunda bende aldım. Şu an okuldayım ve merakla denemeyi bekliyorum. Burada verilen bilgiler için teşekkürler. Aleti almadan kullanmasını biliyoruz. Bu siz paylaşımcı arkadaşların sayesinde oluyor. Teşekkürler...
                  hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan

Yorum yap

• Salı günü cihaz geldi. öncelikle nebutv'ye zamanında teslimat için teşekkür ederim. Süper 2000hdtv, süpermi? değilmi? kullandıkça göreceğim ve anlatacağım.

Karşılaştığım ilk sorunlar
                    1- Geldiği gün kurulumunu yaptım normal açıldı fakat ertesi gün açtığımda Boot loading yazısı çıktı öyle kaldı cihaz açılmadı arka anahtardan kapatıp açtığımda açıldı, bu sorun davam ediyor bunun sebebi nedir?.

2- Mp3'leri ve jpg'leri açmıyor (özellik kullanılamaz) şeklinde hata veriyor,neden?.

ilk kullanışta bu tür sorunlarla karşılatığım için üzgünüm ama Süper diyemiyorum.

Yorum yap

• xkanalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Salı günü cihaz geldi. öncelikle nebutv'ye zamanında teslimat için teşekkür ederim. Süper 2000hdtv, süpermi? değilmi? kullandıkça göreceğim ve anlatacağım.

Karşılaştığım ilk sorunlar
                      1- Geldiği gün kurulumunu yaptım normal açıldı fakat ertesi gün açtığımda Boot loading yazısı çıktı öyle kaldı cihaz açılmadı arka anahtardan kapatıp açtığımda açıldı, bu sorun davam ediyor bunun sebebi nedir?.

2- Mp3'leri ve jpg'leri açmıyor (özellik kullanılamaz) şeklinde hata veriyor,neden?.

ilk kullanışta bu tür sorunlarla karşılatığım için üzgünüm ama Süper diyemiyorum.
                      en son verilen yazılımı yükle mp3 dinlersin

Yorum yap

• next2000hd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Son yazılımı yüklersem server ayarları silinirmi?

Yorum yap

ben atım hiç biri şey silinmedi

Yorum yap

silinmez

Yorum yap

• next2000hd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              next2000hd Nickli Üyeden Alıntı
                              silinmez
                              sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              ben atım hiç biri şey silinmedi
                              Teşekkürler arkadaşlar,yükledim mp3'ler çalışıyor ses mükemmel ama jpg'leri hala açmıyor.

Yorum yap

• son yazılımı attım fakat e SATA diskimi görmüyor eski yazılımda sorun yoktu yardımcı olursanız sevinirim? tekrar eski yazılıma döndüm fakat kayıtlardan birini silerken uydu kitlendi ve eSATA diskimi görmüyor ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

next nextstar 2000 HD e SATA(siyah), seagate EXT 3,5" 1000GB FREEAGENT XTREME eSATA, philips HD 5980 DVD Player , 94" full HD philips Lcd

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X