• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TÜrksat ArŞİv>>>31-10-2005/25-02-2008

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• TÜrksat ArŞİv >>> 2-11-2007/29-11-2007

ilk sayfadaki 1 mesaj nolu Liste Güncellendi...
    HAMSİ TV 11609 V 02222 tekrar aynı değerlerden yayına başladı, frekans bu gelişme doğrultusunda listeye tekrar ilave edildi...
    DİGETTE PAKETİ 12127 H 07400 frekansta yeni bir TEST kanalı yayında...
    MMC DİGİTAL PAKETİ 12507 H 03900 frekansta MCT isimli kanal yayında...

Yorum yap

• Fox Türk Kanalı hk.

Değerli Üstadım;Fox Türk kanalını otomatik taramada yapsam,frekanslarını elle 12021 H 5380 şeklindede yazıp arama yaptırsam yinede 12022 H 5380 şeklinde otomatik taramada buluyor ve cihaza kaydediyor,bis şifreside 12021 H 5380 olarak düzenlendiği için maç yayınlarında maalesef açmıyor ve bu nedenle bis şifresini her defasında elle düzeltmek zorunda kalıyorum,bir çözüm önerirmisiniz sayın Üstadım.Saygı ve sevgilerimle,kolay gelsin.

Yorum yap

• Key dosyası da o şekilde düzeltildi zaten.

Yorum yap

• Liste Güncellendi...
          11023 V 04444 TELE MESAJ paketinde Airbox tv Tekrar yayına başladı...

Yorum yap

• ilk sayfadaki 1 mesaj nolu Liste Güncellendi...
            KANAL 7 İNT PAKETİ 12127 V 06666 HB7 ismiyle yeni bir yayın geldi...

Yorum yap

aşağıdaki frekanslardan şu an itibarı ile sinyal alınamıyor,liste bu doğrultuda yeniden düzenlendi...
              11609 V 2222 3/4 Hamsi TV (sinyal yok)
              12608 V 3700 5/6 İmedi TV (sinyal yok)

Yorum yap

• Helsinborg gs macı hangi kanalda birda başka nerede izleyebiliriz

Yorum yap

11770 V 02177 Düzgün tv ismi DTV olarak değişti...
                  12647 V 03333 KAÇKAR PAKETİ dahilindeki yıldız tv yerine EKİN TV yayına başladı...

Yorum yap

11177 V 2200 fec 3/4 VATAN TV yeni frekansı ilave edildi...

Yorum yap

• kurallar arkadaşlar kuralları unutmayalım yerli platform lar hk.

Yorum yap

• dogan63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Helsinborg gs macı hangi kanalda birda başka nerede izleyebiliriz
                        dostum kural ihlali yapıyorsun haberin ola

Yorum yap

• tamam düzeltildi key dosyaları

Yorum yap

• Sorun kalmadığına göre konuyu kapatıyorum.

Yorum yap

• güzel olacak

Yorum yap

• Türksat'ın yeni uydusu yola çıkıyor...

Türkiye'nin yeni haberleşme uydusunun yapımı tamamlandı. Türkiye’nin yeni haberleşme uydusu TÜRKSAT 3A’nın yapımı tamamlandı. Son testleri yapılan uydunun yeni yılın ilk çeyreğinde uzaya gönderilmesi planlanıyor.

TÜRKSAT A.Ş Genel Müdürü Özkan Dalbay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, uyduların artık televizyon ve radyo yayıncılığının dışındaki alanlarda kullanıldığını, uydulardan data, ses iletişiminde katma değerleri olan alanlarda yararlanıldığını ifade etti.

Türkiye’nin de uydulardan daha geniş alanda yararlanabileceğini kaydeden Dalbay, yeni teknoloji ürünü uydusu TÜRKSAT 3A uydusunun yapımının tamamlandığını, son testlerinin gerçekleştirildiğini belirtti.

Uydunun üretiminin ardından belirli bir takvim içinde uzaya fırlatılacağını dile getiren Dalbay, TÜRKSAT 3A’nın Ocak ayı itibariyle fırlatmaya hazır olacağını, yeni yılın ilk çeyreğinde fırlatılmasının planlandığını söyledi. Dalbay, fırlatma tarihinin belirli kriterlere göre saptandığını, bu nedenle TÜRKSAT 3A’nın fırlatma tarihinin gelecek ay kesinleştirileceğini bildirdi.

Dalbay, Türkiye’nin uzaydaki iki uydusundan biri olan TÜRKSAT 1C’den bu yıl sonuna kadar faydalanılacağını, bu uydunun ömrünün 2008’e sarkacağını belirtti. Dalbay, bu uydunun ömrünün belirli periyotlarda hesaplandığını kaydetti.

e-DEVLET KAPISI

Özkan Dalbay, vatandaşların kamuya yönelik hizmetleri elektronik ortamda tek bir kapıdan alabilmesine imkan verecek e-devlet Kapısı projesinin de hazırlıklarının sürdürüldüğünü bildirdi.

Bu projenin, TÜRKSAT’ın öncelikli işlerinden birisi olduğunu vurgulayan Dalbay, öncelikle sosyal güvenlik, maliye, emniyet, tapu, eğitim gibi en çok işlem yapılan alanları devreye alarak e-devlet Kapısı’ndan bu hizmetlerin verilmesinin hedeflendiğini ifade etti.

Milliyet' ten alıntı haber olup, bilgilendirme amaçlıdır...
                                Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                                Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X