• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Plus Inf-X Serisi 2.12.2007 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadaşlar kusura bakmayın ben acemiyimde bu yeni yazılımda ne gibi yeni şeyler var acaba ne işimizi kolaylaştıracak?şimdiden teşekkürler...

Yorum yap

yenı yazılım için teşekkürler çalışmalararınızda basarılar

Yorum yap

ilker80 Nickli Üyeden Alıntı
        arkadaşlar kusura bakmayın ben acemiyimde bu yeni yazılımda ne gibi yeni şeyler var acaba ne işimizi kolaylaştıracak?şimdiden teşekkürler...
        mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Nagra rsa keyler super plus serisi gibi softcam içine taşındı farklı softcam atmaya gerek kalmayacak artık super serisi softcami atabilirsiniz.
        Yazılımdan sonra kanallar silinir altyapı değiştiği için..
        614p yazılımları güncel
        mahc1'in mesajı.

Yorum yap

sayın hocalarım yeni yazılımı ve yeni key dosyasını yükledim ama daha önce 4102 nağra identi ile açılan mtv esp,vh1,mezzo,ı-tele,nick esp,jimjam. gibi kanallaar açılmadı,nedenini bilmiyorum o kanallara ait keylermi değişti yoksa yeni yazılımdanmı kanaklandı lütfen bir bilgi rica ediyorum.tüm hocalarıma saygılar.
          BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
          ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            sayın hocalarım yeni yazılımı ve yeni key dosyasını yükledim ama daha önce 4102 nağra identi ile açılan mtv esp,vh1,mezzo,ı-tele,nick esp,jimjam. gibi kanallaar açılmadı,nedenini bilmiyorum o kanallara ait keylermi değişti yoksa yeni yazılımdanmı kanaklandı lütfen bir bilgi rica ediyorum.tüm hocalarıma saygılar.
            O kanallar bugün sizlere ömür oldular. Nagra3 sistemindeler şuan

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
              O kanallar bugün sizlere ömür oldular. Nagra3 sistemindeler şuan
              bilgi için teşekkürler hocam
              BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
              ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

Öncelikle, gece gündüz demeden bizler için yenilikler üreten gerek yazılımların, gerekse softcam'lerin hazırlanmasında emeği geçen, başta Mach1 üstat olmak üzere herkese teşekkür ve şükranlarımını sunarım. Şu an kullanmakta olduğum Next-ye 2000 cı plus' a (inf), bugün (5518_VEx_Boot_YKM3_YE-2000 CI PLUS INF614p 120207 MO24.00.zip) yazılımını yükledim. Kanalları yeniden tarattıktan sonra, (Next_Super-X-INF_PlusEmuKeys 031207.zip ) softcam'ini yüklemek istedim, yükleme son aşamasına geldi tamamlanmadı. Yüklemeyi iptal edip bu defa (NEXT FMB_INF SERIES EK_271107.zip) softcam' ini sorunsuzca yükledim. (Next_Super-X-INF_PlusEmuKeys 031207.zip ) softcam' ininde sorunsuzca yüklenmesi gerekmezmiydi? Herkese selamlar,

Yorum yap

yazılım için teşekkürler. daha önceki sıralı kanal listelerimiz sanırım bu yazılım la beraber tarihe karısıyor. eskı lısteyı programdan gonderemıyorum. bırde tarama sankı daha hızlı bı şekilde gerceklesıyor.

Yorum yap

babamimar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Öncelikle, gece gündüz demeden bizler için yenilikler üreten gerek yazılımların, gerekse softcam'lerin hazırlanmasında emeği geçen, başta Mach1 üstat olmak üzere herkese teşekkür ve şükranlarımını sunarım. Şu an kullanmakta olduğum Next-ye 2000 cı plus' a (inf), bugün (5518_VEx_Boot_YKM3_YE-2000 CI PLUS INF614p 120207 MO24.00.zip) yazılımını yükledim. Kanalları yeniden tarattıktan sonra, (Next_Super-X-INF_PlusEmuKeys 031207.zip ) softcam'ini yüklemek istedim, yükleme son aşamasına geldi tamamlanmadı. Yüklemeyi iptal edip bu defa (NEXT FMB_INF SERIES EK_271107.zip) softcam' ini sorunsuzca yükledim. (Next_Super-X-INF_PlusEmuKeys 031207.zip ) softcam' ininde sorunsuzca yüklenmesi gerekmezmiydi? Herkese selamlar,
                    http://www.mach1digital.com/mach1for...6&d=1196692192

Burdaki dosyayı deneyebilirmisin? Belki sorun kullandığın dosyada olabilir.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      http://www.mach1digital.com/mach1for...6&d=1196692192

Burdaki dosyayı deneyebilirmisin? Belki sorun kullandığın dosyada olabilir.
                      Tasarım Üstat, dediğinizi yaptım, verdiğiniz linkteki softcam sorunsuzca yüklendi. saygılar,

Yorum yap

Ok. Kolay gelsin

Yorum yap

ustam VEx yazılımla VE yazılım arasındaki fark nedir hangisi hangi cihaza atılacak

Yorum yap

ürün:YE-2000XCI PLUS yazılım versiyonu: INF610b062306 MO12.00 mekanik versiyon:A0-05 cihaz versiyonu:YKME14070405jmfz Yükleyici :02.0İ (YK) bu cihaza ait olan yazılım yukarıdakilerden hangisi acaba şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

ya dostlar bunların 9000 ultralara göre olanı yoköu.

Yorum yap

Hocam tek kelimeyle HARİKASIN...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X