• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus 18.9.2008 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

yazılımlar için teşekkürler mach1 hocam

Yorum yap

arkadaşım nasıl dizdin yazarsan sevinirim ben işaretliyorum sonra kırmızı tuşa basıyorum bekleyiniz diyor eski haline dönüyor .benden de selamlar saygılar. 2000 cıssüper plus

Yorum yap

banderas18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        hocam yazılımı makinaya atınca dili ingilizce oldu ingilizcem sıfır olduğundan sormak istedim bu makinamı nasıl türkçe yapabilirim...ayrıca emeğinize sağlık sağolun ...
        menüden OSD ayarları bölümüne gelin oradan language altından ilerleyin Türkçe yazısını göreceksiniz.
        Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok, ne elbiseler gördüm içerisinde insan yok

Yorum yap

Yazılımlarda emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler.

Yorum yap

halimsatir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşım nasıl dizdin yazarsan sevinirim ben işaretliyorum sonra kırmızı tuşa basıyorum bekleyiniz diyor eski haline dönüyor .benden de selamlar saygılar. 2000 cıssüper plus
            liste düzeninde iken ok tuşuna basıp kanal taşımaya gelip tekrar ok e basıp taşımak istediğim kanalların üstüne gelip sırayla ok dedikten sonra taşımak istediğim yere geliyorum ve dediğiniz gibi kırmızı tuşa basıyorum ve sonra exit layıp çıkıyorum ve işlem tamam (biras karışık oldu sanki)yani her zaman ki gibi ekstra birşey yapmadım.Ama cıs ta değil cx te yaptım belki cıs ta bir problem olabilir? bilen arkadaşlar cvp yazarlar.bide unutmadan reset olayınıda yaptım.siz yaptınız mı onu bilemiyorum?

Yorum yap

teşekkürler hocam elinize sağlık

Yorum yap

emeğiniz için teşekkürler

Yorum yap

halimsatir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  kanal listesi-ok.kanal taşıma-ok. teşınacak kanalları okey. nereye taşıyacaksan kırmızı tuşu okeyle tamamdır yalnız taşıma işlemini tüm uydu listelerinde yapınız

Yorum yap

arkadaşlar şimdiye kadar yapıyordum o işlemleri biliyorum ama dedigim gibi şimdi aynı işlemleri yapıyorum ama kırmızı tuşa bastımmı bekleyiniz diyor tekrar eski haline dönüyor şimdiden ilgilenenlere teşekkür ederim.

Yorum yap

• saolun üstadım.Bundan yeni yazılım geleceği anlamı çıkıyor sanırım..

Yorum yap

• emeğinize teşekkürler.

Yorum yap

• Teşekkürler ellerinize sağlık

Yorum yap

• yazılım icin ellerine saglık.teşekkürler

Yorum yap

• şuan next süper serisinde maçı izleyebilen varmı dsmart kartı ile
                              NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
                              NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
                              D-SMART NEXT 9500 X CIS
                              NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

• halimsatir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                arkadaşlar şimdiye kadar yapıyordum o işlemleri biliyorum ama dedigim gibi şimdi aynı işlemleri yapıyorum ama kırmızı tuşa bastımmı bekleyiniz diyor tekrar eski haline dönüyor şimdiden ilgilenenlere teşekkür ederim.
                                İlginç bir durum hocalar el atarlar merak etme.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X