• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D Çift Tuner 06.03.2018 Tarihli Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Machina 3D Çift Tuner 06.03.2018 Tarihli Yazılımı

Next Machina 3D Çift Tuner 06.03.2018 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları :

- Elektrik kesildiğinde yada Wifi Bağlantısı kopunca cihazda reset atma ya da kilitlenme sorunu düzeltildi.
    - Hava Durumu düzeltildi.
    - Bazı Modemlerdeki FreeShare(IKS) bağlatı sorunu(DNS) düzeltildi.
    - İMedia Portala IPStalk(Stalker) eklendi.
    - Test Yazılımıdır.
    - @doktornext'e teşekkürler.

Tşkler hocam eline sağlık
    NEXT MACHİNA 3D
    2000 UEFA KUPASI
    2000 SÜPER KUPA
    4 YILDIZLI TEK TAKIM

Yorum yap

Yazilimi yapanlarin ellerine saglik yalniz iptv ileri geri sarma yok yinede emegi gecen arkadaslara tesekurederim

Yorum yap

çok çok teşekkürler doktor hocam emeğeinize sağlık

Yorum yap

Teşekkürler, elinize sağlık. Henüz deneme fırsatı bulamadım. IPTV'de kasma reset sorunu vardı. Bunda düzelme var mı ? Bir de IPStalk(Stalker) gelmiş deniyor. Bu servis tam olarak nedir? Ücretli iptv uygulaması mı ?

Yorum yap

Emeği geçenlere teşekkürler.
            İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

Emeği geçenlere binlerce teşekkür ama İp.Tv'de ileri geri sarma yazılma eklenemeyecek bir durummudur, Bizlerin bu sorununada çözüm üretilseydi yada olmuyor denseydi beklentiye girmeseydik.

Yorum yap

pres4e Nickli Üyeden Alıntı
                Teşekkürler, elinize sağlık. Henüz deneme fırsatı bulamadım. IPTV'de kasma reset sorunu vardı. Bunda düzelme var mı ? Bir de IPStalk(Stalker) gelmiş deniyor. Bu servis tam olarak nedir? Ücretli iptv uygulaması mı ?
                https://www.youtube.com/watch?v=bYnBYM7bJIw

Yorum yap

yazılım da emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler birde ip tv de ileri geiri sarma eklenebilirse cihaz tadından yenmez olur bekiyoruz

Yorum yap

hakkiusta Nickli Üyeden Alıntı
                    yazılım da emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler birde ip tv de ileri geiri sarma eklenebilirse cihaz tadından yenmez olur bekiyoruz
                    İptv ile ilgili çalışmalar devam ediyormuş ufak tefek pürüzler oımuş bu yüzden sonraki yazılıma kalmış düzeltmeler bitince yazılım verilecekmiş arkadaşım çok yakın da çıkarkay:

Yorum yap

:tr::tr::tr::tr::manga::manga::manga:yazlım.için teşekkürler herkese ama ben birtek fark gördüm stalker eklendiğini gördüm başkada değişen bişey yok havadurumu yine ayni ayarlanmiyor bide server olsun yada olmasın net olsun yada olmasın cihazın normal çalışmasını istiyoruz ama malesef yine aynı sorunlar hale devam ediyor bende net kabloyu bağlıyorum ok ayen süper ama bakıyorum diğer tarfta pc açıyorum cihaz netten koptu ey kanal degiş malesef bekleki yayin gele normal net çalışıyorsa sorun olmaz benim derdim bu nett olsun yada olmasın düzgün çalışmasını istiyorum

Yorum yap

yazılım için emeği geçen arkadaslara teşekkür ederim
                        stalker eklenmiş ilerde belki işe yarar iyi olmuş
                        hava durumu portalda değilde menüde istediğiniz şehri seçip ayarlayabiliyorsunuz
                        portalda düzeltilirse bence iyi olur
                        bende nete hem kablolu hemde kablosuz bağlanabiliyorum sorun yok
                        paylasım sorunsuz

Yorum yap

ipstalk için servermi almak gerekiyor

Yorum yap

ilginiz ve verdiğininiz bilgi için teşekkür ederim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X