• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

10.4.2006 tarihli 2000XCIS 608a attıktan sonra comport çalışmıyor..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 10.4.2006 tarihli 2000XCIS 608a attıktan sonra comport çalışmıyor..

selam usta..

10.4.2006 tarihli 2000XCIS 608a attıktan sonra comport çalışmıyor..

boot edip eski yazılıma döndünmü (607c ye) comport çalışıyor...

2000XCI dan böyle bir sorun yok..

2 pc kullanıyorum.. 2 sinde de aynı sonuç .. Farklı cihazlarda (2000XCIS için) denedim yine aynı... Acab bug mı var yazılımda...

Selamlar..
    NO COMMENT

Cihazı Stantby a alıp yuklersen problemin kalmaz...
    Computer High Engineer
    Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
    Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
    Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

Evet diğer yazılımlarda com seçmeden stanbaya almadan yazılım yüklüyordum son yazılımlarda stanbay istiyor x plus saygılar

Yorum yap

1-X-crypt mode cihaz açıkken
        2-Software-key-setting vs atma cihaz standbye da iken
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.. en azından diğer kullanıcılara rehber olur
          NO COMMENT

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X