• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Benim Sorunumu Bir Bilen Varmı?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Benim Sorunumu Bir Bilen Varmı?

benim cihazınbütün uydularda da 11600 -11700 arası olan frekanslar çıkmıyor veya bozuk gösteriyor ikili LNB var diğerini denedim fark yok. ilk aldığımda problem yoktu sonradan hotbird de multivisyonlarda görüldü daha sonra diğer uydulardada aynı frekan aralığında ki kanallar bozulmaya başladı şimdi tamamen gitti. diğer frekanslar süper gösteriyor. ikinci alıcı skystar2 de problem yok . Her halde cihazım arızalı bilgi verenlare şimdiden teşekkürler.

1907'li Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

benim cihazınbütün uydularda da 11600 -11700 arası olan frekanslar çıkmıyor veya bozuk gösteriyor ikili LNB var diğerini denedim fark yok. ilk aldığımda problem yoktu sonradan hotbird de multivisyonlarda görüldü daha sonra diğer uydulardada aynı frekan aralığında ki kanallar bozulmaya başladı şimdi tamamen gitti. diğer frekanslar süper gösteriyor. ikinci alıcı skystar2 de problem yok . Her halde cihazım arızalı bilgi verenlare şimdiden teşekkürler.
    ne model arkadaşım cihaz multilerin sinyali düşük ondan kaynaklanabilir sinyali tp ayarından sarı tuşa basaraktan ayarlayabilirsin olmassa cihaza reset at tekrar tarat uyduları
    AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

ramis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ne model arkadaşım cihaz multilerin sinyali düşük ondan kaynaklanabilir sinyali tp ayarından sarı tuşa basaraktan ayarlayabilirsin olmassa cihaza reset at tekrar tarat uyduları
      cihazım 2000cıs superplus usb arıza sadece 11623 ve 11637 11685 tp lerde var ve aynı tp deki diğer kanallarda. başka cihaz takıyorum problem halloluyor.

Yorum yap

cihazım 2000cıs superplus usb arıza sadece 11623 ve 11637 11685 tp lerde var ve aynı tp deki diğer kanallarda. başka cihaz takıyorum problem halloluyor.
        arkadaşlar konuyu tekrar açmışınız forumda tps ler çöküyormu bölüme bakın

Yorum yap

kardeş fr leri bir kaç basamak aşşagı yukarı yapıp deneyin. sizin problem kablo lnb gibi denemeniz lazım kolay gelsin
          :tr:

Yorum yap

arkadasim kablo nu baglantılarını kontrol et yada yenıle neticeyı yaz
            Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

uSb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaşlar konuyu tekrar açmışınız forumda tps ler çöküyormu bölüme bakın
              benim sorunum bu deyildiki ben sadece şifrelerin acılmadıgından bahsetmiştim sinyalimde gayet kuvvetli 150 canak var bende arkadaşın sorunu başka
              AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

dediğin gibi resetledim düzeldi sağolasın..

Yorum yap

dediğin gibi resetledim düzeldi sağolasın..
                  güle güle kullan
                  AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

güle güle kullan
                    sorun bugün yine başladı. tekrar resetledim düzelmedi. cihaz arızalı olabilirmi.

Yorum yap

sorun bugün yine başladı. tekrar resetledim düzelmedi. cihaz arızalı olabilirmi.
                      arkadaşım elindeki makinanın tüneri biraz zayıf.başka cihazla sorun yokken bunda olması bunu gösterir.tavsiyem çanak ayarlarını yenıden yaptırt.bahsettiğin kanallarda enyüksek sinyali alınca sabitle.sorun düzelir.saygılar
                      --------Eller bene beg diyormuş nedim,
                      ben senin bene bir ola deyişini istirem.
                      ---------

Yorum yap

hayır cihaz arızası deyil sinyalleri cok düşük o yüzden veya arkadaşın dedigi gibi antene ince ayar lnb ayar kablo kalitesi hepsi olabilir kanal eklemede multi tp sini bul sarı tuşla ince ayar lada sinyali en yüksekyere kaydet arkadaşım
                        AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

sinyal multılerde

şu an multı sinyal seviyesi 66 kablo ve dayzek ayarlarına bak kolay gelsin

Yorum yap

kardeş bence bağlantılarında sorun var kabloyu f connectör e bağlarken dış sarımdan 1 telin bile iç hatta değmemesi lazım bence bağlantılarını kontrol et ..kablonda kırılmada olabilir.

Yorum yap

lnb ayarlarını dual- üniversal yap sorun düzelir hata burda

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X