• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Suriyeli göçmenlere T.C Vatandaşlığı yolda.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Suriyeli göçmenlere T.C Vatandaşlığı yolda.

Suriyeli göçmenlere T.C Vatandaşlığı yolda.

http://www.sabah.com.tr/gundem/2016/...nini-verecegiz
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Bu hukumet az bile yapiyor size
    suriyeli kardeslerimiz diyor
    benim hic,de kardesim degiller bana zarar veren benim kardesim olamaz
    defolsun o suriyeli erkekler vatani icin savassin en azindan serefleriyle sehit olurlar
    boyle savastan kacarak serefsiz yasamaktan iyidir.

Yorum yap

"Misafire yemek verilir,yatacak yer verilir, gerekirse para verilir ama evin tapusu verilmez."
      Durumun izahıdır.
      ÜlkemdeSuriyeliİstemiyorum

Yorum yap

misafir edenlerin evini ve isyerini soydular bunlar isyeri sahibinin kafasina demir cubukla vurup soymaya kalkan bunlar

Ben hollandada yasiyorum burayada geldiler kampa alindilar ama wifi az cekiyor diye kavga cikardilar kampta

Yorum yap

Oy uğruna yapılan işler,geldikleri gibi gitsinler,vatanlarını kurtarmak için savaşsınlar,osmanlıdan bu yana bunlardan ne hayır gördük ki?

Yorum yap

Yurdumuzda epeyden beri kalmalarına dikkatle bakarsak büyük olaylara sebeb olanlar ve kavgalar ve hırsızlıklarda önde giden bir tablo çiziyorlar.karneleri bozuk bence
            T.C yapsak bize zararı dokunacağı kanaatindeyim

Yorum yap

tamamen oy hesabı yapılıyor bu durum türkiyenin yararına degil şimdi bile ciddi olaylara sebeb oldular vatandaş olduktan sonrasını düşünemiyorum

Yorum yap

sorgit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                "Misafire yemek verilir,yatacak yer verilir, gerekirse para verilir ama evin tapusu verilmez."
                Durumun izahıdır.
                ÜlkemdeSuriyeliİstemiyorum
                evet arkadasım bizde misafiri el üstünde tutarlar ama bu kişiler misfir değiller
                denizci56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Oy uğruna yapılan işler,geldikleri gibi gitsinler,vatanlarını kurtarmak için savaşsınlar,osmanlıdan bu yana bunlardan ne hayır gördük ki?
                bizler kurtuluş savasını nasıl kazandık vatan için ölmek var dedik 7 den 70 ine
                orkunoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                tamamen oy hesabı yapılıyor bu durum türkiyenin yararına degil şimdi bile ciddi olaylara sebeb oldular vatandaş olduktan sonrasını düşünemiyorum
                aynen dediğiniz gibi 1 oy 1oy diyorlar

Yorum yap

ALINTI

Başka söze ne gerek!...

Yorum yap

Neredeyse bizden fazla hak ve imtiyazlara sahipler. Bu nasıl iş? Sanki biz son derece kalkınmış bir refah ülkesiyiz. Böyle olan ülkeler bile kapılarını açmıyor. Eminim bu vatandaşlık olayı yakında bize yol, su ve elektrik olarak geri döner.
                    Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                    DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Bütün arkadaşlarımın yorum ve tespitleri çok güzel ve yerinde fazla ekleyecek birşey bulamıyorum. Tek diyeceğim, böyle çok önemli, ülke geleceğini şekillendirecek bir konu hakkında neden referandum düşünülmüyor?? İşlerine geldiğimde iğne, iplik için referandum kozunu kullananlar bu konuyu niçin halka sorma zahmetinde bulunmuyorlar? Yukarıda arkadaşlar cevap vermiş zaten, oy deposu..

Yorum yap

Maalesef bir gün (inşallah yanılırım) bu güzelim gökkubbe başımıza düşerse o zaman anlayacağız memleketin kıymetini ama gelde 2 kg makarna, bir torba kömüre tav olan ve sözde mümin özde kapitalist sözüm ona uyanık arkadaşlara gelde anlat...

Yorum yap

Referandum fikri çok yerinde, bence de referandum yapılıp halkın düşüncesi sorulmalı.
                          Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                          DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

suriyelileri çok seven varsa alsın münasip yerlerine soksunlar.

Yorum yap

ülkemde kesinlikle Suriyeli vb mülteci istemiyorum... refarandum şart bu çok hassas önemli bir konu arkadaşlar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X