• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

sunny 1030 yazılım armada kafama takılanlar var bi yardımcı olurmusunuz?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sunny 1030 yazılım armada kafama takılanlar var bi yardımcı olurmusunuz?

Elimde sunny 1030 modelinde cihaz var. Ben bunda prosedürleri bilmeden kup 230 ile 17 kasım yazılımını attım. Şifreleri çözdü sorun yok. sadece kanal geçişlerinde donmalar oluyor. Sizce bu donmaların sebebi ne olabilir? Birde yeni 3 kasım yazılımını atmak istiyorum aynı şekilde kup0230 ile yeni yazılımı atayımmı ? bazı arkadaşlar kuru kafa yazılımından falan bahsetmişler kafam karıştı sizce nasıl bir yol izlemeliyim.
    not: 17 kasım yazılımını atmadan önce cihazı resetlemiştim....
    şimdiden ilgilenen arkadaşlara çok teşekkürler:....

serraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elimde sunny 1030 modelinde cihaz var. Ben bunda prosedürleri bilmeden kup 230 ile 17 kasım yazılımını attım. Şifreleri çözdü sorun yok. sadece kanal geçişlerinde donmalar oluyor. Sizce bu donmaların sebebi ne olabilir? Birde yeni 3 kasım yazılımını atmak istiyorum aynı şekilde kup0230 ile yeni yazılımı atayımmı ? bazı arkadaşlar kuru kafa yazılımından falan bahsetmişler kafam karıştı sizce nasıl bir yol izlemeliyim.
    not: 17 kasım yazılımını atmadan önce cihazı resetlemiştim....
    şimdiden ilgilenen arkadaşlara çok teşekkürler:....
    Kanaldan kanala gecislerinde donma Menü > sistem kurma > Dondur secenegini > Kapalı yaptıgınız zaman kanaldan kanala gecislerde donma gider .. evet 3 kasım yazılımınıda yanı sekilde yükleyebilirsin .. kuru kafa yazılımı Bl219v3 problemi ve emu aktif etmede kullandıgımız Kanal kilidi secenegi acılmadıgı zaman kullanmak icindir ..

Yorum yap

sağolasın dostum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X