• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-9000CI SATIŞTA

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

500 ytl 400 dolara yakın yapar o fiyata pvr olabilir bakalım bende bilmiyorum gelsin ilk 1000 cihazlık partide hddli hdd siz neye karar verilecek fiyat konusunda göreceğiz ..
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

Evet hocam bir cihazı gorup incelemek gerekki ona göre yorumlar yapılsın.saygılar...
      İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

mach1 üstadım selamlar...
        daha önce doktor usta ile konuştuğumuzda..card paylaşamın servere bağlı olmadan farklı bi yöntemle olacağını konuşmuştuk...çünkü şu anki mevcut bir iki cihaz bu sistemle card paylaşım yağıyor zaten..server kapanırsa sıkıntı olur..kullanıcıya farlkı bi yöntem sunmak lazım demişti...
        sanırım uydu üzerinden bi paylaşım olabailir diye düşünmüştük biz de..
        ama anladığım kadarıyla....yeni next cihazlar da card paylaşımın internetten olacağı anlaşılıyor....bilgin var mı acaba bu konuda....
        saygılar...iyi çalışmalar....

Yorum yap

piyasaya sürdükleri zaman vitrinde yerlerini alırlar biraz daha sabır kavuşmak çok yakın herkes büyük bi merakla bekliyor hayırlı uğurlu olsun şimdiden saygılar kolay gelsin emeği geçenlere teşekkürler hep destek tam destek next&nextstar

Yorum yap

9000 serisinin kart girişli,modül girişi ve kart paylaşımı olan cıhaz tam ismini bilen arkadaşların yardımını bekliyorum ben yüksek ekt.sordum xmpulus olduğunu ve subat 15 gibi piyasada olacağını söylediler ama ben tam bilgialamadığım için sizlerden yardımlarınızı bekliyorum

Yorum yap

6 SAAT İCERİSİNDEKİ GÖZLEMLER.
              Bu sabah yaptığım işlerlerden ilki Next Bölge bayiine gidip 2 tane 9000 cı almak oldu tabi ilk olarak elimdeki 8000 x cam pmc yi elden çıkarmak oldu .
              Tabi birini bir arkadaşa aldım .
              şu an cihazı 6 saattir test ediyorum ve tespitlerim 8000 serisine göre.
              -Bu 6 saatlik süre içerisinde .
              -Kanal geçişleri özelikle 8000 serisine göre şifreli kanallar üzerinde daha hızlı .
              -6 Saat içerisinde donma ve resetleme olayı görülmedi.
              -Görüntü kalitesi daha iyi
              -Digitürk kart kullanıcıları için CW Modül takarak denedim sorunsuz kanal geçişleri hızlı .
              -Eğlence ortamı için iki oyun olması yine + lardan
              Ve tabi 4 mb flash
              Ekran Boyutu (Tabla tarama ) özelligi ile İGİTÜRK Sinema kanalları 16:9 ekran görüntü kalitesine yüzlerin uzaması gibi bir sorundu 8000 lerde bu seridede sorun yaşayanlar icin süper bir özellik
              Next 9000 cı Uydu alıcısında tüm kullanıcılara keyfili tv seyretme dileğiyle HAYIRLI OLSUN Bu seriye yazılım desteği verecek HOCALARIMIZA KOLAY GELSİN

Yorum yap

meraba aslankral arkadaşım, bende cihazımı değiştireceğim, 9000 serisini almayı düşünüyorum. Fiatını yazabilirmisin.

Selamlar

Yorum yap

Yorum yap

resim için teşekkürler aslankral
                    benim şahsi görüşüm piyasaya hdd siz sürseler daha iyi olur hem fiyatta biraz indirim olur isteyen istediği kapasitede hdd alır takar birde bu card paylaşım nasıl olacak ona aklım ermedi yani bu paylaşım işini birileri para kazanmak manası ile rant alanına cevrilebilir diye düşünüyorum bu benim şahsi görüşüm
                    kimse kızıp alınmasın saygılarımla

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
                    ultra fan clup

Yorum yap

muti74 Nickli Üyeden Alıntı
                      resim için teşekkürler aslankral
                      benim şahsi görüşüm piyasaya hdd siz sürseler daha iyi olur hem fiyatta biraz indirim olur isteyen istediği kapasitede hdd alır takar birde bu card paylaşım nasıl olacak ona aklım ermedi yani bu paylaşım işini birileri para kazanmak manası ile rant alanına cevrilebilir diye düşünüyorum bu benim şahsi görüşüm
                      kimse kızıp alınmasın saygılarımla
                      muti74 Sana katılıyorum Next de farkında yerleşik hdd cıkarırlarsa maliyet 80 ile 100 usd arasında yansır ilave takılabilir olması maliyeti düşürür satışı hızlandırır.
                      Kart paylaşımı firmanın elinde olursa başarılı olamaz en fazla vereceği destek 3 ay olur gibi geliyor bence karşılıklı paylaşım özeliği olması çok daha önemli.

Yorum yap

evet arkadaşlar ben batmanda yaşıyorum ve bugün next 9000cı aldım harika bir makina özellikle kanal bilgilerini saklama özelliği hoşuma gitti( cihaza reset atıyorum kanal yok diyor tek tuşla tüm ayarladığım kanalları geri yükledim) kanal depolama özelliği var.arka fonunu kendim tek tuşla istediğim zaman yayından alıyorum.uydudan günceleme cabası.sen harıkasın NEXT

Yorum yap

batman ozen elektroteknikten bugün 9000cı next aldım fıyatı gayet uygun vallahi çok güzel makina

Yorum yap

Next başka firmalar gibi bu cihaz şunu açıyor alırsan şu para vs yaklaşımı ile share amacı ile cihaz satmaz paylaşımı insanlar kendileri aralarında yapacak cihazları ile kartları ile firma uğraşmayacak yani...
                            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

yenilik daima iyidir..

Yorum yap

arkadaşlar bence burda fiyat verilmez .size en yakın next bayisine gidersin fiyatını öğrenirsiniz.akıl vermiş gibi olmayayım,ama en doğrusu da bu.teşekürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X