• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Acil!!! Dreambox S500 serverlar açılmıyor...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Acil!!! Dreambox S500 serverlar açılmıyor...

Arkdaşlar dün Dreambox S500 aldım.Sıfır garantili cihaz.Nasıl kullanılır bilmiyorum sadece bildiğim bi şey var.Receiver ve Pc den anlarım tabi bu cihaz biraz değişik.Dün serverları yüklü alıp aldım ama eve geldiğimde serverlar açılmıyor.
    Pc den ip nosunu yazdığım da dreamboxı yönetebiliyorum(Kanal değişimi vb) ama şifreli bi kanala geldiğimde ise öyle bekliyor?
    Yardımlarınızı bekliyorum...

Aldığınız server cccam mi? yoksa newcamd mi?

Yorum yap

Hocam Cccam server ama aldığım yere gittim bugün cihazı da aldım götürdüm.Adam taktı serverlar açıldı ama tekrardan aynı sorunu yaşıyorum.Şimdi cihazı tekrardan taktım serverlar açılmıyor.Internetim gayet ii bağlanıyor.Acaba sorun nerde adsl modem de olabilir mi?
      Asus adsl routerli modemim war.Ethernetinden dreamboxa gidiyor.Pc ye de usb den gidiyor?Lütfen yardımcı olun kafayı yemek üzereyim...

Yorum yap

kullandığın kabloyu kontrol et sonra mavi tuşa basıp addons'tan bi şey indiriyormuş gibi dolaş.addons'takı eklentileri gorebiliyormu cihaz ? en azından bağlanıp bğlanmadığını buradan anlarsın..

Yorum yap

bendede aynı sorun var ama arada geliyo kapanıyo ben gibi diğer arkadaşa soruyorum server aynı onda açık bende değil server açık olması lazım diyo kafayı bende yiyecem şaşırdım kaldım yardım lütfen

Yorum yap

serdaraydinalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Arkdaşlar dün Dreambox S500 aldım.Sıfır garantili cihaz.Nasıl kullanılır bilmiyorum sadece bildiğim bi şey var.Receiver ve Pc den anlarım tabi bu cihaz biraz değişik.Dün serverları yüklü alıp aldım ama eve geldiğimde serverlar açılmıyor.
            Pc den ip nosunu yazdığım da dreamboxı yönetebiliyorum(Kanal değişimi vb) ama şifreli bi kanala geldiğimde ise öyle bekliyor?
            Yardımlarınızı bekliyorum...
            Paylaşım yaptığınız emülatörünüzde çalıştırmıyor olabilirmisiniz acaba? Common İnterface seçeneğinde ise şifreli kanalları paylaşımdan faydalanıp açamayabilir

Yorum yap

f.pala Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              bendede aynı sorun var ama arada geliyo kapanıyo ben gibi diğer arkadaşa soruyorum server aynı onda açık bende değil server açık olması lazım diyo kafayı bende yiyecem şaşırdım kaldım yardım lütfen
              Bu tip sorun genelde adsl bağlantısı kaynaklardan olabilir...Bulunduğunuz bölge hattında problem oluşursa bölgesel kesintiler olabiliyor...Saygılar...

Yorum yap

f.pala Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                hangı ımage'ı kullanıyorsun?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X