• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Msn 8.0 Full+türkçe

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Msn 8.0 Full+türkçe

MSN 8.0 FULL:

Arkadaşlar aşağıdaki linkten MSN 8.0 ı indirebilirsiniz:

http://rapidshare.de/files/3843683/I...ve_11.exe.html

PROGRAM ORJİNAL OLUP, DİLİ İSPANYOLCADIR.PROGRAMI KURDUKTAN SONRA
    aşağadaki linkten indireceğiniz MSGSLANG.dll(Türkçe Yama) dosyasını program
    files daki msn messenger a atın. (karşınıza çıkan pencereden evet i tıklayarak
    değiştirilmeyi onaylayın.MSN e girdiğinizde türkçe olacaktır.

Aşağıdaki linkten TÜRKÇE YAMAYI indirebilirsiniz:

http://rapidshare.de/files/4708127/msgslang.dll.html

rapidshare den ilk defa dosya indirecek arkadaşların dikkatine!!!!

LinkeTıkladığınızda karşınıza açılacak sayfanın en altına indiğinizde FREE yazısı
    göreceksiniz.Lütfen ona tıklayın.(Solundaki PREMİUM ACCOUNT tan sadece üye olanlar indirebilir.

Karşınıza açılan yeni sayfada yine en alta indiğinizde SANİYELERİN GERİYE DOĞRU SAYDIĞINI göreceksiniz.Lütfen süre dolana kadar lütfen bekleyin.Süre
    dolduğunda START DOWNLOAD yazısı çıkacaktır. Solundaki boşluğa yanda verilen harfleri girdikten sonra START DOWNLOAD a tıkladığınızda yükleme başlayacaktır.

HERŞEY PAYLAŞILDIKÇA GÜZELyoy:

Yorum yap

pinaras Nickli Üyeden Alıntı
      MSN 8.0 FULL:

Arkadaşlar aşağıdaki linkten MSN 8.0 ı indirebilirsiniz:

http://rapidshare.de/files/3843683/I...ve_11.exe.html

PROGRAM ORJİNAL OLUP, DİLİ İSPANYOLCADIR.PROGRAMI KURDUKTAN SONRA
      aşağadaki linkten indireceğiniz MSGSLANG.dll(Türkçe Yama) dosyasını program
      files daki msn messenger a atın. (karşınıza çıkan pencereden evet i tıklayarak
      değiştirilmeyi onaylayın.MSN e girdiğinizde türkçe olacaktır.

Aşağıdaki linkten TÜRKÇE YAMAYI indirebilirsiniz:

http://rapidshare.de/files/4708127/msgslang.dll.html
      Bu programın güvenilirliği tartışılıyor.Yüklemeden önce düşünün
      uyarması benden
      Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
      Anlat içinden geçenleri
      Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
      Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
      Bizde varsa yoksa gururdan yelek..

Yorum yap

teşekkürler ustalar

Yorum yap

Bunu Kimin yaptığı bile belli değil onun için önermem eğr çıksa msn kendi sitesinde açıklama yapardı fake olabilir

Yorum yap

arkadaşlar elbette güvenliğinin şüpheli olduğu söyleniyor. SOnuçta MSN in sitesinde daha yayımlamadığı bir sürüm.

ANcak deneyenler çok beğenecek.Ben kullanıyorum çok memnunum.Denemekten bi şey kaybetmezsiniz.EĞER memnun kalmazsanız tekrar 7.5 e geçersiniz.

YANLIZ FAKE DEGİL!!!

ÖZgür iradenizdir.

HERKESE SAYGILAR.

Yorum yap

arkadşlar msn 8.0 die bişey yok sadece yama yapılmış ve görünüm değişmiş o kadar bana ekstra bi özelliğini söleyebilecek varmı ?

ona bakarsanız bende 8.1 var elimde...
              (¯`'•.¸¯`'•.¸, ________________ , .•'´¯) .•'´¯)
              (¯`'•.¸¯`'•.¸««««««««««»»»»»»»»»¸.•'´¯).•'´¯)
              ----==>>>>--->Kaon Sunny Team TR & Ar/ge Club Turkey<---<<<<==----
              (_¸.•'´_¸.•'´««««««««««»»»»»»»»»`'•¸_)'•.¸_)
              (_¸.•'´(_¸.•'´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `'•.¸_)`'•.¸_)

Teknik konularda pm atmayın foruma yazın birlikte çözüm bulalım..!

Yorum yap

Msn 8'e dikkat!

Arkadaşlar bu programın içinde trojen olduğu bir kaç defa forumlarda ve teknoloji tv kanalından duydum.Hatta onlara gelen izleyici emaillinden birinin msn şifresinin hacklendiğini bildirmişti.dikkatli olalım bence.Saygılar....

Yorum yap

Bu ProĞrami Ben Kullandim Hİ&#199; HoŞuma Gİtmedİ 7,5 İle Arasinda Pek Bİr Fark Yok Ama Yİnede Emeyİ Ge&#199;en ArkadaŞlarin Ellerİne SaĞlik

Yorum yap

Aman sakın...

Arkadaşlar sakın MSN8 i kurup oturum açmayı denemeyin. eğer denediyseniz hemen kaldırın ve 7.5 i kurun ve şifrenizi değiştirin. bu hackerlerin yeni oyunudur. msn şifrelerini ele geçirmek için yapılmış bir fake proğramıdır. MSN nin messenger son sürümü 7.5 dir. Bilginize...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X