• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yazılım atma sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yazılım atma sorunu

Merhaba,
    USB'den 30.06.2008 yazılımını atmaya çalıştığımda "Cihaz Bootlanacak" yazısının ardından cihaz donuyor.2 sefer denedim ikisinde de aynı şey oldu.Şimdiye kadar defalarca yazılım güncelledim ama ilk defa başıma böyle birşey geliyor.Doğru yazılımı indirdiğimden eminim.(cx super plus)İlk seferinde yaklaşık 10 dakika bekledim ama değişen birşey olmadı.Cihazda ne yazdığını tam olarak hatırlamıyorum sanırım 1 yazıyordu.Cihazı 2 sefer arkadan açıp kapayınca düzeliyor.Daha fazla deneyerek servislik hale getirmekte istemiyorum.Unuttuğum, eksik yaptığım bir şey olabilir mi?(Zaten tek yaptığım usb'ye girmek ve yazılımı seçerek ok'ye basmak)Şimdi tek yol bilgisayardan mı atmak?

cihaz bootlanacak yazdığı zman cihazı arkadan kapa aç yazılımı almaya başlar end yazınca tekrar kapa aç

Yorum yap

Dediğiniz gibi yaptım ancak cihaza yazılım yüklendikten sonra save yazısı varken, yaklaşık 20-30 saniye bekleyip yine kitlendiğini zannederek end yazmasını beklemeden arkadan kapatım açtım ve sonuçta cihaz açılmaz oldu.(biraz daha beklemem gerekiyormuş) Rs232 kablosu olmadığı için mecburen servise götürdüm ve 30 haziran yazılımı orada atıldı.Daha sonra evde Mach1 hocamın verdiği Premier Au yazılımını eskiden olduğu gibi sorunsuz bir şekilde attım.Sanırım benim eski yazılımım receiver'ın reboot özelliğini bozmuş, kilitlenmeler bu yüzden oluyormuş.Sonuç olarak, yolum yine servise düştü ama bir musibet bin nasihatten iyidir.Artık aynı hatayı bir daha yapmam.Yardımınız için teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X