• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TSR ve TSI şifre mi değiştirdi?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

hangi link hocam.bayrağamı
    :manga::manga:

Yorum yap

tasarım hocam şu srg swiss hangi frekensta.ve next 2000 x cıs plus için şifreleri nasıl giricem.teşekkürler

Yorum yap

arkadaşlar kimse yokmu yardım edecek lütfen

Yorum yap

serengeta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          tasarım hocam şu srg swiss hangi frekensta.ve next 2000 x cıs plus için şifreleri nasıl giricem.teşekkürler
          SRG Swiss Paketi:
          11526 H 27500
          12399 H 27500

Ayrıca illaki elle key girmene gerek yok. Bu kanallardan herhangi birinin üzerinde Yeşil tuşa bas. İkinci seçenek olan Key Update seçeneğine tıkla ve biraz bekle keylerini otomatik günceller.

Yorum yap

tasarım hocam viaccess keyleri girerken 08 18 diyemi girecez yoksa 08 09 diyemi. 2000x cıs plus.teşekkürler

Yorum yap

Viaccess'te durum farklı hangi keyi değiştirmek istiyorsan Kırmızı tuşla o keye gir ve değiştir. Daha sonra tekrar kırmızı tuşla kaydet.

Yorum yap

arkadşim reciverin next olduna gora yeni soft cami atarsan hepsi gostarmaya başlar

Yorum yap

arkadaşlar 1 seneden beri xxl ve actıon kanallarını izliyordum.yanlışlıkla sildim.softcam atmayı bilmiyorum genelde elle giriyorum.keyleri verirmisiniz 2000 xcıs plus yardımcı olurmusunuz.teşekkürler.ayrıca tasarım hocam verdiğin bilgiler için sağol

Yorum yap

serengeta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaşlar 1 seneden beri xxl ve actıon kanallarını izliyordum.yanlışlıkla sildim.softcam atmayı bilmiyorum genelde elle giriyorum.keyleri verirmisiniz 2000 xcıs plus yardımcı olurmusunuz.teşekkürler.ayrıca tasarım hocam verdiğin bilgiler için sağol
                    TPS France 13°EAST HOTBIRD
                    Ident: 007C00
                    DEC: 000 124 000
                    Key 08: AF AA 50 AC BB D8 26 3B
                    Key 09: 20 15 E1 76 3F E9 ED 27
                    Key 0A: 1A A9 57 22 DA 22 22 AA
                    Key 0B: 4F C0 61 86 E4 8C 35 7C
                    Key 0C: 8A 00 CB 94 FB 8A 49 2D
                    Key 0D: 12 4B 6C 81 86 1E 02 B3
                    Key 0E: CE 2F 7E BA 0A A4 DD 51

Tps keyleri bunlar. Key Kontrolü bölümünden 007C00 Identini bul ve keylerini kontrol et.

Yorum yap

hocam verdiğin bilgiler için sağol

Yorum yap

tasarım hocam multiler gitti galiba açmıyor.cihaza tps auto update yapıyorum cihaz bu sabah donmaya başladı hiç birşey yapmıyor.fişi çekmek zorunda kalıyorum.bilginiz vrmı hocam

Yorum yap

Evet cihazlarınızın ayarlarıyla oynamayın. Yine teknik bir problem var veya sistemi oynuyorlar

Yorum yap

teşekkürler hocam

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X