• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TRT Arşiv [Kodi Video Eklentisi]

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• TRT Arşiv [Kodi Video Eklentisi]

Dün TRT arşiv açıldı ben de bugün oturdum bir Kodi eklentisini yapayım dedim. Güzel bir şey çıktı ortaya.

Mütebessim Repo'ya ekledim. Kodi yüklü tüm cihazlarda çalışacağını tahmin ediyorum. Ben PC ve LibreElec'de denedim çalışıyor güzelce.

Mütebessim Depo konusuna ulaşmak ve eklentinin nasıl kurulacağını öğrenmek için tıklayın.
    Mütebessim Depo'yu indirmek için tıklayın.

@kralex kardeş teşekkürler çok güzel bir eklenti götürdü beni eskilere TRT arşivide çok geniş bir arşivdir emeklerine sağlık

saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Eklentiyi güncelledim. Böyle daha iyi oldu.

Kod:
      Version 1.1.0
      - Kod yapısı sadeleştirildi
      - Video izleme bağlantısının altına benzer videolar eklendi
      - Video izleme bağlantısının altına varsa videonun yer aldığı programın tamamının bağlantısı eklendi

Yorum yap

Harikasın dostum.Ellerine sağlık.
        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

ellerine saglık kardeşim
          Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
          Sorumluluk alınmaz
          .
          Saygılar

Yorum yap

Çok güzel olmuş ya, beni çocukluğuma götürdü.

Eline sağlık.

Sevgiler...

Yorum yap

Teşekkürler ellerinize sağlık

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X