• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTeK OS 1.1.7 Dualboot Eklendi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• enigma98 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.wetekforums.com/v/index.p...icro-sd#latest
    Eski 1.1.6 yazılıma dönmek için
    1- Yeni Yazılımı 1.1.7 yi yükleyen ler Android ayarlarından fabrika ayarları na dönüyoruz.
    2- SD card ta 1.1.6 yazılımı kopyaliyoruz.
    3. SD card takılarak android 1.1.6 yükleniyor.
    üstadın dediği gibi ben yükledim bende oldu yazılım 1.1.7 yedi olarak görülüyor fakat bir problem yok openelec de enigmada açılıyo ilk açılışta andrir açılıyo gibi oluyor sonra sd kartı görüyor ve problemsiz çalışıyor

Yorum yap

• Enigma98 benimde normal çalışıyor bilğinize 1.1.7,sorun yok teşk eyw.

Yorum yap

• 1.1.6 ya gecebilmek icin herhalde 10 defa denedim 11 incide oldu

hele sükür.
        Thor 1°W-Eutelsat 7° E-Hotbird 13°E-Astra 19,2°E -Astra 23,5°E-Astra 28,2°E-Türksat 42°E

Yorum yap

• ben 1.1.7 ilk online verildiğinde yükledim 1 kere denedim sd karttan açıldı. ama ilk ve son oldu. ondan sonra bende uğraşıyorum yüklenmedik yazılım kalmadı. bir turlu sd karttan açılmıyor. akşam 1.1.6 yı kurmaya çalışacagım artık.

Yorum yap

• Bir gün uğraştım sonra baktım olmuyor direk eski usule döndüm.

Sevgiler...

Yorum yap

• 1.1.8 çıkınca düzelir herhalde dualboot. Ben openelec 6.0.3 kullanıyorum nandda. Sdden pli. Oe için de dualboot gelsin diyorum. Androide bir türlü ısınamadım.

Yorum yap

• Bendekı problemı herkes yaşamış.
                Updateden yuklenen 1.1.7 den sonra cıhaz sd carddan kesınlıkle 1.1.6 yuklenmıyor.ne yaptımsa olmadı.bende 1.1.8 çıkana kadar fabrıka ayarında ve hıçbır şey yuklemeden androıdde ayarda yapmadan sd card açılış yaptım.
                Androıd kullanmadan şimdilik sd carddan e2 devam..
                WETEK Play 2 4K
                Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

• Ben de 1.1.6 ya geri dönemedim;

Kod:
                  less_than_int(1430757815, getprop("ro.build.date.utc"))
                  Hatası verdi hep.. Yüklü sürümün tarihinin daha yeni olduğuyla ilgili bişeye benziyor.. Ben de 1.1.7 de bıraktım

Yorum yap

• Üstadım; fabrika ayarlarına getirip bunu iğneli yöntemle yükle bakalım.

http://wetektr.com/WeTek/WeTek/Andro....6/wos-116.zip .

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Üstadım; fabrika ayarlarına getirip bunu iğneli yöntemle yükle bakalım.

http://wetektr.com/WeTek/index.php?d...&f=wos-116.zip .

Sevgiler...
                      Zaten fabrika ayarlarına getirdim ve iğneli ataçlı yöntemlerle denedim. 5-6 kez denedim sanırım. Üstüne bildiğim duaları da ettim ama işe yaramadı

Verdiğin link çalışmıyor ama o dosyayı da sanki denemiştim diye hatırlıyorum... (aynı dosyadır diye tahmin ediyorum)

Yorum yap

• Linki düzelttim abi.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Linki düzelttim abi.

Sevgiler...
                          Teşekkürler dostum, akşama denerim inşallah olumlu olur

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Teşekkürler dostum, akşama denerim inşallah olumlu olur
                            sen dene ustad.olursa bende yukleyım.dua et belkı kabul olur..
                            WETEK Play 2 4K
                            Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

• Bu yazılımın duzeltilmisi cikarmi wetek SD karttan baslamiyor. Wetegi kullanamaz olduk.

Yorum yap

• huliki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Bu yazılımın duzeltilmisi cikarmi wetek SD karttan baslamiyor. Wetegi kullanamaz olduk.
                                Selamlar,

Bunu indirip fabrika ayarlarından sonra SDKart ya da Flashdiske zipli atıp WeUpdate’dan Offline bölümünden yükleyin.

http://wetektr.com/WeTek/index.php?d...oot-v1.1.6.zip

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X