• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek OpenELEC Setting&Full Backup 26-12-15 ozkaradag (En az 8GB SDKart gerekir).

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

valla bende 5 tane 16 lık var. Görünüşe göre 6cıyı da alacağım :-)
    Bekliyoruz full backupi

Yorum yap

Gece Setting Sürümünü yükleyip verdim ama 4.02GB tutan İmaj Backupı ilk yüklemesi başarısız oldu.
      2. Kez yüklüyorum bakalım biterse gece vereceğim.

Olmazsa yarına kalacak.

8GB SDKart gerekecek en az, bilginize.

Sevgiler...

Yorum yap

Yüklenir inşallah beklemedeyiz..
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Gece Setting Sürümünü yükleyip verdim ama 4.02GB tutan İmaj Backupı ilk yüklemesi başarısız oldu.
          2. Kez yüklüyorum bakalım biterse gece vereceğim.

Olmazsa yarına kalacak.

8GB SDKart gerekecek en az, bilginize.

Sevgiler...
          Müthiş olmuş. Arayüzü çok beğendim. Yavaşlatmış ama Wetek Coresi Özkaradağın coresi gelipte core için backup verinceye kadar Wetekplay de idare edeceğiz.

Backup u yükledim nasıl mı?

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=65974

Bu sayfadaki openelec final sürümünü kurdum.

İlk sayfada verilen mega linkini yükledim.

https://mega.nz/#!GUUhmJJY!RlVOiM8n7...KmxjkhAxxTrOrs

Kesinlikle bu arayüz corede kullanılmalı ..

Backup olarak geri aldım. Biraz uzun sürüyor. Arada kahvaltı bile yaptım. Geldim kurulmuş. Özellikle hareketli mach1 ekran görüntüleri yakışmış. Özkaradağ usta kesinlikle openelec için backup yapmalı. Bunlar güzel yönleri kullandıkça eksi yönlerini yazacağım.

Yorum yap

Denedim Core ye de backup kuruluyor. Dışarıdayım akşama görüntü eklerim

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

Beğendiğine sevindim dostum.

Core'a da olur, sonuçta mantık aynı.

Bir taşla iki kuş vurulmuş oldu, iyi valla.

OpenELEC Backup'ı ince eledim, umarım herkes beğenir.

Backup İmajı bugün vereceğim inşallah.

Ama var ya backup Core'da yağ gibi akışını görmek isterdim.

Yorum ve bilgilerin için çok teşekkürler @byagli dostum.

Sevgiler...

Yorum yap

Yükleme nasıl gidiyor sorun yok değilmi ?
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Yüklenmiştir, hayırlı olsun.

İnşallah beğenirsiniz.

Artık bu 6.0 için son backup, bundan sonra 7.0 için yapmaya çalışacağım inşallah.

Sevgilerimle...

Yorum yap

Eline sağlık...

Depo

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hocam tarih ve saati güncelleyemedim.
                      tarih 1 ocak 1970 gösteriyor.

Yorum yap

durakb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Hocam tarih ve saati güncelleyemedim.
                        tarih 1 ocak 1970 gösteriyor.
                        Nete bağladığında yeniden başlatırsanız otomatik güncellenecektir.

Sevgiler...

Yorum yap

Alttaki img dosyasını zipten çıkarıp Win32Diskimager ile SDKarta yazıp kullanabilirsiniz.
                          Dosya (ZIP) (Megaupload).

Zipten çıkarıp FTP'den storage/backup klasörüne atıp, Uygulamalar > OpenELEC > Sistem'den Yedeği Geri Yükle'ye basmanız yeterli olacaktır.
                          Dosya (ZIP) (Megaupload).

Ustam üstekini Win32DiskImager ile 32 gb sd karta yazdırdım onda bir problem yok yalnız alttakini WinSCP ile sotrage backup klasörüne yükleyip cihazdan Sistem'den Yedeği Geri Yükle dediğimde (devam etmek için boş depolama alanı yok) diyor
                          Ne Cennet ten bir gül alıp Cehenneme dikebilirsin;
                          Ne Cehennemden bir kor alıp Cenneti yakabilirsin.

Yorum yap

Üsttekini uyguladıysan alttakine gerek yok ki.

Ha neden yapmıyor dersen, kaçlık kartta deniyorsun?

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Üsttekini uyguladıysan alttakine gerek yok ki.

Ha neden yapmıyor dersen, kaçlık kartta deniyorsun?

Sevgiler...

32 gb sd kart usta
                              Ne Cennet ten bir gül alıp Cehenneme dikebilirsin;
                              Ne Cehennemden bir kor alıp Cenneti yakabilirsin.

Yorum yap

tar.gz olarak mı yoksa direk mi attın?

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X