• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Turksat Uydularında Günlük Değişimler -Feed Kanallar

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Disney Channel TÜRKSAT TA Sifresiz yayin da

Yorum yap

• Kırgız ELTR Türksat-3A'da frekans değişikliğine gitti

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı'nın (TİKA) katkılarıyla Türksat-3A'da iletilen Kırgız ulusal televizyon kanalı ELTR frekans değişikliğine gitti. Türksat-3A 20 numaralı transponderdeki yayın 19 Ocak'ta sonlandırılarak Türksat-3A 19 numaralı transpondere aktarıldı.

ELTR yeni frekans bilgileri: Türksat 3A
      FR:11645 H
      SR:2222 3/4

Yorum yap

• ANS TV 1 Şubat'ta frekans değiştiriyor

Azerbaycan'dan yayın yapan ANS TV 1 Şubat 2012 tarihinde zorunlu frekans değişikliğine gidiyor. Türksat 3A kapasitesinin daha etkin kullanımını amaçlayan bir dizi düzenleme sonrasında ANS TV uydu alış frekansı 1.5 MHz kaydırılıyor.
        1 Şubat 2012'den geçerli olacak ANS TV frekans bilgileri: Türksat 3A
        FR:10954 H
        SR:2960 5/6

Yorum yap

• Yorum yap

• Ege tv türksat"ta paket yayında..

EGE TV
            FR:11096 V
            SR:30000. Batı. 5/6

Yorum yap

• 11887 V 9200 Digitürk Paketindeki Jojo kesildi.

11887 V 9200 Digitürk Paketindeki Intimacy kesildi.

11887 V 9200 Digitürk Paketine Discovery Channel geldi.

11729 V 15555 Digitürk Paketine Intimacy geldi.

12729 H 30000 Türksat Paketindeki Seyr FM geri geldi.

10955 H 2960 frekansındaki ANS TV'nin yeni frekansı 10954 H 2960 5/6 oldu.

10968 H 11200 Azeri paketinin yeni parametreleri 10965 H 12800 5/6 oldu.

11862 H 27500 frekansındaki D Shopping 2.kopya yayını sona erdi.

11938 H 27500 frekansındaki Smart Sine Plus 2 yayını sona erdi,yerine Smart Gold 2 geldi.

12569 H 2800 frekansındaki TRT Müzik yayını sona erdi.

Yorum yap

• Kidz & Animez yayında

MCD grubu frekansındaki Animex TV yerini dönüşümlü yayın yapan Kidz ve Animez isimli kanallara bıraktı.

Yayın planına göre Kidz TV 04:30-21:30, Animez TV 21:30-04:30 saatleri arasında uydudan şifresiz izlenebilecek.

Kidz TV & Animez TV' Türksat 2A
                FR:11996 V
                SR:27500 5/6

Yorum yap

• Medya tv yeni frekansında türksat"ta yayında...

Yorum yap

• Tv Kastamonu tv Vadi tv oluyor

VADİ TV YAYINDA

Türksat 3 / A
                    FS:12.562 Mhz
                    Polarizasyon Vertical
                    SR:25000 Fec 5 / 6

Yorum yap

• arkadaşlar selam benim sorunum show tv ile aylardır.çıkmıyor.bazen açıyor ama sonra gidiyor.tp tarama veya kanal tarama yapıyorum ama malesef show tv yi bulamıyorum.Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz

Yorum yap

• dedekaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        arkadaşlar selam benim sorunum show tv ile aylardır.çıkmıyor.bazen açıyor ama sonra gidiyor.tp tarama veya kanal tarama yapıyorum ama malesef show tv yi bulamıyorum.Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz
                        Öncelik le show tv frekans bu 12656 H 4444 5/6 BATI konutrol edip yanlis olani düzeltip deneyin yine olmasa kullanmis oldugunuz sitemi konturol edin ya konturol ettirin.

Yorum yap

• Number One TV (NR1) uydu yayını Mart'ta kesildi1

Number One TV yayını (11096 V) 1 Mart'ta uydu kirasının ödenmemesi nedeniyle Türksat-3A'da kesilmiştir. Yayın şimdilik internetten izlenebiliyor.

Yorum yap

• Doğu Tv Türksat`ta yayin da...

‘Sözümüz söz, Sesinizi tüm Türkiye duyacak’ Doğu Tv Artık Uydu’da…!

Erzurum’dan Yayın Yapan İlk Ve Tek Bölge Televizyonu Doğu Tv ”Sizin Televizyonunuz…” Bugün’den İtibaren Türksat 2A/3A Uydusu üzerinden test yayınlarına başlamış bulunmaktadır.

Sözümüz söz, Sesinizi tüm Türkiye duyacak
                            Sizin televizyonunuz Doğu Tv bugünden itibaren uydu üzerinden test yayınlarına başlamış bulunmaktadır. Erzurum’a bölgemize ve tüm Türkiye’ye hayırlı olsun…
                            Erzurum dan yayın yapan bölgenin ilk ve tek televizyonu DOĞU TV bugünden itibaren Türksat 2A/3A Uydusu üzerinden test yayınına başlamıştır.
                            Doğu TV Yönetim Kurulu Başkanı Av.Ayhan Köseoğlu yaptığı açıklamada; ‘Çok yakın bir zamanda Erzurumlulara vermiş olduğumuz sözü tutacağız. Sesinizi tüm Türkiye duyacak’ dedi.

Doğu TV Yönetim Kurulu Başkanı KÖSEOĞLU açıklamasına şöyle devam etti; ‘Yapmış olduğumuz çalışmaların neticesinde, Dünyanın Kış sporları merkezi olmaya aday, Şehrimizin sesini Tüm Türkiye’ye ve Dünya’ya duyurmak için çıkmış olduğumuz yolda önemli bir mesafe daha kat etmiş bulunmaktayız.
                            Bu yalnızca şahsımın değil, tüm ekip arkadaşlarımın fedakarlıklarının ve kadirşinas hemşehrilerimin desteklerinin eseridir.

Desteklerini esirgemeyen Erzurum sevdalılarına teşekkürü bir borç biliyorum.
                            Şehrimizin ve bölgemizin tanıtımı açısından önemli bir mesafe daha yoğun desteklerinizle kat edilmiştir.
                            Şahsım adına, bu şehre ve bu şehrin insanına hizmetten daha büyük bir onur yoktur. Bizlere bu onurlu yolda verdiğiniz destekler, her adımda sizlere layık olabilme gayreti ile bizleri cesaretlendirecek, çıkmış olduğumuz yolda, bizlere yegane ışık olacaktır. Doğu TV’nin yegane bağlılığı Erzurum, yegane sorumluluğu Erzurum sevdasınadır.’

“SÖZÜMÜZ SÖZ, SESİNİZİ TÜM TÜRKİYE DUYACAK.”

Uydudan test yayına başlayan DOĞU TV Frekans Bilgileri:
                            Frekans: 11862 MHz
                            Polarizasyon: Horizontal (Yatay)
                            Sembol Oranı: 27500
                            FEC: 5/6
                            Video pid: 101
                            Audio pid: 201
                            Uydu: Türksat 2A/3A Uydusu

Yorum yap

• collo1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Number One TV yayını (11096 V) 1 Mart'ta uydu kirasının ödenmemesi nedeniyle Türksat-3A'da kesilmiştir. Yayın şimdilik internetten izlenebiliyor.

1 Mart'ta kesilen Number 1 TV yayını Türksat-3A
                              FR:11596 V
                              SR:2222 5/6
                              frekansından iletilmeye başlandı.

NR1 TV'nin Türksat 3A İstanbul paketi yerine tekil (SCPC) frekanstan yayına başlamasının nedeni henüz bilinmiyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X