• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next9000 Ultra Cam De PaylaŞim Sonami Erdİ

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

sayın mach1 üstad, on bir haftadır her gün kontrol ediyorum. pm atmak için, "özel mesaj gönder" özelliğinizi kapalı tutuyorsunuz. acaba ayın 15 inden sonra mı? açacaksınız. yoksa bizim pm gönderme ve pass alma olayımız bahara mı kaldı. saygılar... çalışmalarınızda başarılar...

Yorum yap

son yerine on yanlışlığını yapmışım kusura bakmayın. doğrusu "son bir hafta"olacak. saygılar...

Yorum yap

Tüm serverlar kapatılmıştır.. from Mach1
        Bugüne değin izledik ve tadı damağımızda herşey için teşekkürler Üstad,umarım bundan sonra camdan şeker yalamayız.bizi yeniliklere alıştırdınız inşallah tüm 9000 ultracıların faydalanabileceği bir çözüm bulunur Saygılarımla,
        ---------------------------------------------------

Yorum yap

evet arkadaşlar next9000-ultracılar için kara bir gün.herkese geçmiş olsun.Mach Babaya şimdiye kadarki sabır ve üstün bilgisinden dolayı sonsuz teşekkürlerimle her ne karar olursa olsun kabulümüzdür paralı servere geçmenin zamanı gelmiş demekki ben biryerle konuştum bakalım ptesi inşallah hellederiz.saygılarımla.
          BİLGİLİ OLAN GÜÇLÜDÜR!...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X