• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

üçüncü uydu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

1.20 almayı düşünüyorsan o zaman DiSEqC motor alman yeterli. Uydular için aşağıdaki linke gözatabilirsin. Konumları, kapsama alanları ve yayın içerikleri ayrıntılı bir şekilde var.

www.lyngsat.com/europe.html

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
      1.20 almayı düşünüyorsan o zaman DiSEqC motor alman yeterli. Uydular için aşağıdaki linke gözatabilirsin. Konumları, kapsama alanları ve yayın içerikleri ayrıntılı bir şekilde var.

www.lyngsat.com/europe.html
      teşekkürler.çanak alınca kuruluma yardımlarınızı bekliycem.servisede yaptırabilirim ama kendim öğrenmek istiyorum.böyle şeyler beni mutlu ediyor.bilmediğim şeyleri öğrenmek,uygulamak ve başarmak.saygılar
      --------Eller bene beg diyormuş nedim,
      ben senin bene bir ola deyişini istirem.
      ---------

Yorum yap

Siz tüm ekipmanı hazırlayın gerisi kolay. Hatta çatıya çıkartın hepsini oradan bir mesaj atın

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Siz tüm ekipmanı hazırlayın gerisi kolay. Hatta çatıya çıkartın hepsini oradan bir mesaj atın
          selam ustacım.kaçgündür online olamıyorum.yeni eve taşındım.toplanma telaş bi türlü fırsat bulamadım.bu gün eşyaları eve yığdık.2gün yerleşmek sürer.ondan sonra çanak dıseqc motor alıcam.kurcam.cevap yazamadığım için vazgeçtim sanılmamıştır inşallah.hepinize ve özellikle tasarım ustaya iyigünler diliyorum.hepinize kolay gelsin.yeni yazılımda gelmiş foruma acaip merak ediyorum keşke işlerim çabuk bitse.saygılar.
          ---------

Yorum yap

Tamam acele etme evine güzelce yerleş bizler herzaman buradayız.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Tamam acele etme evine güzelce yerleş bizler herzaman buradayız.
              eyvallah ustam.sağol
              ---------

Yorum yap

astra eniyisidfir bence

Yorum yap

selam tasarım usta.bu akşam dıseqc motor ve120 çanak geliyor.kurulum hakkında adımları yazarsanız sevinirim.saygılar.
                  ---------

Yorum yap

hayırdır hocam bi problemmi var.sorun yok ya.sizden yanıy gelmeyince servise kurdurdum.fakat türksat ile hotbird de kanal zaplarken tv den pat diye bir ses geliyor.uydu ve tv nin sesini kıstım kanal değişirken gene geliyor.diğer uydu kanallarında yapmıyor.bişey anlamadım bu işten.saygılar kolaygelsin.
                    ---------

Yorum yap

Mesajını görmemişim özür. Bu ara biraz işlerim yoğun. Üzerinde çalışmam gereken bir program var onunla uğraşıyorum sürekli nete bakamıyorum. Motorun hayırlı olsun.

Yorum yap

sağol ustacım.sizi anlıyorum.çalışmalarınızda başarılar dilerim.saygılar kolaygelsin
                        ---------

Yorum yap

muratacar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          sağol ustacım.sizi anlıyorum.çalışmalarınızda başarılar dilerim.saygılar kolaygelsin
                          Nasıl servis motoru tam olarak ayarlayabildi mi? Şuan sağlıklı çalışıyor mu? murat

Yorum yap

dediğim gibi ustacım hotbird ve türksat da kanal değişirken tv den pat diye birses geliyor.hani key atınca usbden cihaz kapanıp açılırken çıkan ses varya aynı onun gibi.diğer uydularda yok.oses.birde türksat daki sinyal seviyeleri zaman zaman farklılık gösteriyor.örneğin atv birgün 82 yse ertesi gün55 65 olabiliyor.bunların dışında bir sorun gözükmüyor.gerekli değerleri verirseniz ayarlarını bide kendim denerim.(hangi uydu hangi frekans sinyal seviyesi kaç olmalı gibi)saygılar usta kolaygelsin
                            ---------

Yorum yap

3 cü uydu

Size Hispasat 30 W tavsiye ederim eyer ingilizce de biliyorsanız. Ayarı için forumda çok teçrübeli tafsiyeler var......:no::no:

Yorum yap

Size Hispasat 30 W tavsiye ederim eyer ingilizce de biliyorsanız. Ayarı için forumda çok teçrübeli tafsiyeler var...:no:. haturkay arkadaşım bence .bunlar daha isabetli dunkes:.----:----maalaesef 1.ci çanak** türksat ********** 2.ci çanak ta astra./hörtbört./sirus/2.ci çanaktaki 3 uydu favori uydular türksata paralel tabiibu şekilde dayzekde tamamen dolmuş olur -TASFİYE EDERİM ve izlenecek kanallar ise--astradan -tagullalar -hortbört den tps kanalları{multıler}-sirusda romantica----:cuara:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X