• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 16500 bıss acımıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 16500 bıss acımıyor

next 16500 cıhazımda kanal ısimlerı ve ****** oldugu halde bundesliga maclarını ızleyemıyorum bı yardım edermısınız

son yazılımı attım bende ama *** bolumunu aktıf edemedim

Yorum yap

uydu27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      son yazılımı attım bende ama *** bolumunu aktıf edemedim
      bilgisayardanmı attın dosttum yoksa uydudanmı güncelledin ben bilgisayardan attım ama henüz test edemedim menü tv sistem dört sıfır 0000 kırmızı emu aktif ok

Yorum yap

arkadaşlar ben güncellemeyi yaptım ,yalnız dedğiniz gibi kırmızı tuş dört sıfır işe yaramıyor ,karşıma bir menümü gelecek emu diye hi bir şey gelmiyor
        yardımlarınızı bekliyorum

Yorum yap

ilk once 4 sıfır sonra kırmızı tus

Yorum yap

Cihazına şifreli kanal şifresi girmek için emülatör girişi : Menü > TV Sistemi > 0000 > Kırmızı tuş

Yorum yap

sonunda girmeye başardım sayenizde,
              burda ca tipi ve provider ve onun altında *** ler var,örneğin ntv de mac varken şifreyi nasıl girecem,

ayrıca bu cihazda emu varmıdırı,yada aktif hale getirebilirmiyiz,
              tşk
              iyi günler

Yorum yap

arkadaşlar benimde biss acmıyo 4 sıfır kızmızı tuşuda yaptım karşıma cıkmıyo birşey yardımcı olabilirmisiniz?

Yorum yap

ben hepsini yaptım ictimai tv biss *** girdim ama açılmıyo

Yorum yap

Eger Menü > TV Sistemi > 0000 yaptiginiz halde kirmizi tusu goremiyorsaniz o zaman guncelleme yapmaniz gerekiyor. Ayni sorun bende vardi, rs232 ile guncellememi yaptim, simdi sorun ortadan kalkti. NextStar YE-16000 cihazim bu arada.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X