• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE2000 SUPER HDTV 06.07.2009 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE2000 SUPER HDTV 06.07.2009 Yazılımı

- CCCamd düzeltmeler yapıldı.
    Eklenen Dosyalar

emeğinize sağlık teşekkürler

Yorum yap

Emek verenlere teşekkürler, Teste devam durmak yook.

Yorum yap

thanks

Yorum yap

Emeği geçenlerin ellerine sağlık, teşekkürler...

Yorum yap

durmak yok teste devamm.
            2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

emeğinize yüreğinize sağlık ustlarımız..

Yorum yap

Muhteşem harika süper tek kelime ile süperrrrrrrrrrrrrrrrrr.mozik donma falan kalmadı sanırım cccam oturdu.işte satış sonrası hizmet bu teşekkürler doktorrrrrrrrrrr
                2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

Tüm Next YE2000 SUPER HDTV kullanıcılarına hayırlı olsun.

Yorum yap

emeği geçenlere teşekkürler.

Yorum yap

Ellerinize sağlık üstadım teşekkürler...
                      Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Yazılımı yükledim cc camd ler süper çalışıyor herhangi bir donma yok......
                        Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Ahh Ahhhhhhhh
                          Bir an önce akşam olsada bizde denesek.
                          Neyse tüm emeği geçenlere teşekkürler :helal::bravo::bravo:

Yorum yap

Yazılımda emeği geçen tüm çalışanlara canı gönülden teşekkür ederim. CCCamd deneme şansım olmuyor malesef. Fakat Eski yazılımlarda cihazın E-Sata HDD görüpte bu son yazılımlarda görmemesi olayını bir türlü çözemedim. Bu son yazılımda E-Sata Hdd sorunsuz görüpte kayıt yapan arkadaşlar bizimle görüş ve düşüncelerini paylaşırlarsa çok memnun olurum. Saygılarımla

Yorum yap

ta4chu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Yazılımda emeği geçen tüm çalışanlara canı gönülden teşekkür ederim. CCCamd deneme şansım olmuyor malesef. Fakat Eski yazılımlarda cihazın E-Sata HDD görüpte bu son yazılımlarda görmemesi olayını bir türlü çözemedim. Bu son yazılımda E-Sata Hdd sorunsuz görüpte kayıt yapan arkadaşlar bizimle görüş ve düşüncelerini paylaşırlarsa çok memnun olurum. Saygılarımla
                              kardeş e satayı boşver cccam oturdu zamanla hocalar onuda çözer heralde parayla değil sırayla bir dahaki sefere inşallah he 5 dakkka usb den kayıt yaptım problem yok gayet güzel

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X