• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kart paylaşımı ( card sharing ) ne demek ? Nasıl kullanılır ?

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

organik arkadaş açıklama gayet güzel olmuş ama bence orda eksiklik var sanki tabi yinede siz tamalamalısınız işin ustası sizsiniz. ilk olarak gerekli proğramlardan söz etmişsiniz ancak bu proğramların neden nasıl tamin edileceği belli değil ( ben bulamadım) ikincisi kart paylaşımı yapacak arkadaşların bence bunu site yönetimine bildirmeleri ve bu çalışmanın organize bir şekilde yapılarak elden geldiğince daha fazla next kullanıcılarına ulaştırılması sanırım next ailesi için daha faydalı bir çalışma olacaktır.
    next ye-2000 x ci plus

çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Yorum yap

çok güzel bi açıklama yapmışın organik81 teşekkür ederim.

sayende bu olayıda anlamış bulunuyorum
      KralPaylasim.Com [No Virüs] [No Spam] [No Demo] [No Trial]

Yorum yap

arkadaşlar bu card share olayını 146 çevirmeli ağ ile yapabilirmiyim yazlıkta kullanabilmek için bunu deneyen varmı acaba.... (malum bayram geliyor)

Yorum yap

kels Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaşlar bu card share olayını 146 çevirmeli ağ ile yapabilirmiyim yazlıkta kullanabilmek için bunu deneyen varmı acaba.... (malum bayram geliyor)
          Ben de denemedim gerçi ama com porttan yapacaksanız olması gerek.

Yorum yap

asterix.max Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            organik arkadaş açıklama gayet güzel olmuş ama bence orda eksiklik var sanki tabi yinede siz tamalamalısınız işin ustası sizsiniz. ilk olarak gerekli proğramlardan söz etmişsiniz ancak bu proğramların neden nasıl tamin edileceği belli değil ( ben bulamadım) ikincisi kart paylaşımı yapacak arkadaşların bence bunu site yönetimine bildirmeleri ve bu çalışmanın organize bir şekilde yapılarak elden geldiğince daha fazla next kullanıcılarına ulaştırılması sanırım next ailesi için daha faydalı bir çalışma olacaktır.
            next ye-2000 x ci plus

çalışmalarınızda başarılar dilerim.
            Konu içerisinde sadece kart paylaşım olayının genel mantığını ve işleyişini anlatmaya çalıştım. Diğer bahsettiğiniz bilgiler next bölümünde mevcuttur..

Yorum yap

2500 inf serisine server yokmu türkçe sever ???

Yorum yap

Şimdi benim anlamadığım ben cihazıma bu yazlımı yükledim next için en son çıkan yazılımı.Bunun haricinde bu serverlardan faydalanmak için ne gibi şeyler almam gerekiyor.data kablosunu alıp PC den cihazıma porttan bağlantı yaptım.Benim anlamadığım birde kart mı almam lazım bunun için?
                NEXT YE - 2000X CI PLUS

Yorum yap

aos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Şimdi benim anlamadığım ben cihazıma bu yazlımı yükledim next için en son çıkan yazılımı.Bunun haricinde bu serverlardan faydalanmak için ne gibi şeyler almam gerekiyor.data kablosunu alıp PC den cihazıma porttan bağlantı yaptım.Benim anlamadığım birde kart mı almam lazım bunun için?
                  Hayır kart almaya gerek yok. Konu düzgün veya dikkatli okumamışsınız. Ayrıca Next cihazları için sayın @mach1 'in ücretsiz server hizmeti ile ilgili ayrıntılı detaylar da forumda mevcuttur.

Yorum yap

Organik81 hocam ben mach1 hocanın serverı ile ilgili bilgilere ulaştım.Ama sanırım dolmuş.Mümkünse senin sağladığın bir free server ile en azından bu gece için sistemin düzgün çalışıp çalışmadığını anlamak için bir şeyler yapamazmısın?
                    NEXT YE - 2000X CI PLUS

Yorum yap

Bana ait olan veya bildiğim başka bir server şuan için yok malesef.. Ama bu yazılımlar ileriye yöneliktir. Zamanla sharing serverler çoğalacak..

Yorum yap

teşekürler gerekli bilgileri verdiğiniz için saygılar

Yorum yap

Hocam bilgiler için sonsuz teşekkürler. Benim bir sorun olacak.
                          W ve N satırları neye yarıyor ? nasıl kullanılıyor?

saygılar

Yorum yap

slm
                            sayın @organik81 bende ss2 var bu kartla dreambox a bağlanıp share yapmak istiyorum.gbox oluyormuş yaptığınız açıklama bu iş için yeterlimidir.yoksa başka ayarlarda gereklimidir.
                            Z: { 01 11 }
                            O: { 03 }
                            L: { 00 }
                            G: { 03 }
                            C: { 02 }
                            M: { 02 }
                            E: { 00 }
                            A: { 02 }
                            U: { 02 }
                            H: { 01 }
                            T: { 00 }
                            P: { 01 }
                            W: { 00 01 }
                            V: {F0 05 }

gbox_cfg dosyasında bu değerler mevcut.acaba buradaki harflerin anlamları nedir.paylaşım yapabilmem için drembox un bilgilerini vede kendi bilgilerimi buradaki satırların hangisine girmem gerekir
                            herkez birgün bjk li olacak

Yorum yap

ss2 de var fakat onda gbox hiç denemedim açıkçası. deneyip veya sonuca ulaşan arkadaşlar varsa yazarlar. imkan ve zamanım kalırsa deneyebilirsem ben de yazarım.. selamlar..

Yorum yap

organik 81 gbox tek taraflı olabilirmi.mesela bende olan bi yasal abone kartını kart paylaşımlı cihazımı kullanarak başakası ile paylaşabilirmiyim. Tabiki bilgisayarım ve netim var. Yoksa Pc de mi kart okuyucu olması gerekiyor. Saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X