• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• onboboon Nickli Üyeden Alıntı
    usta son sistem değişikliğinden beri uygulamadaki lokal bölümü çalışmıyor malesef.buna bir el atsan sana zahmet
    Düzelttim.

Kendi user ve pass bilgilerinizle

http://service.xorvod.com/

adresine girerek kendinize özel listeleri ekleyebilirsiniz.

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı
      Düzelttim.

Kendi user ve pass bilgilerinizle

http://service.xorvod.com/

adresine girerek kendinize özel listeleri ekleyebilirsiniz.

Ustam aynı şekilde ben de turkvod da sürekli hata alıyorum. Bir zahmet benim hesabıda kontrol edebilseydin..
      Ayrıca yukarıdaki link ile hesaba giriş yaptım. Ancak yeni liste eklemek isterken yine hata veriyor. Hesabımda sorun mu var acaba?
      Teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

• yesilyolx21 Nickli Üyeden Alıntı
        Ustam aynı şekilde ben de turkvod da sürekli hata alıyorum. Bir zahmet benim hesabıda kontrol edebilseydin..
        Ayrıca yukarıdaki link ile hesaba giriş yaptım. Ancak yeni liste eklemek isterken yine hata veriyor. Hesabımda sorun mu var acaba?
        Teşekkürler

user ve şifrenizle yukarıdaki adrese giriyorsanız ve welcome ... yazıyorsa bilgileriniz doğru demektir ama portal vs ekleme sorunu var evet, İlgileneceğim..

Yorum yap

• Tamamdır veritabanı tarafında düzelttim artık ekleyebilirsiniz.

Yorum yap

Tamamdır veritabanı tarafında düzelttim artık ekleyebilirsiniz.

Ekleme sorunu çözüldü teşekkür Ustam.
            Ancak TurkVod da hiç birşey açılmıyor.
            “ xorion wetek hatası” alıyorum. Coreelec yüklü. Sorun ben de mi genel mi? Kaç gündür girilmiyor..

Yorum yap

Ekleme sorunu çözüldü teşekkür Ustam.
              Ancak TurkVod da hiç birşey açılmıyor.
              “ xorion wetek hatası†alıyorum. Coreelec yüklü. Sorun ben de mi genel mi? Kaç gündür girilmiyor..

Videolar mı açılmıyor yoksa kategori linkleri mi gelmiyor?

Yorum yap

Videolar mı açılmıyor yoksa kategori linkleri mi gelmiyor?

Kategoriler geliyor. Film Modüllerine girerken hata veriyor. Dizi modüllerine giriş yapılıyor. Ancak video oynatıken bu defa aynı hata tekrar geliyor. Libre 8.2.5 te denedim aynı

Yorum yap

Kategoriler geliyor. Film Modüllerine girerken hata veriyor. Dizi modüllerine giriş yapılıyor. Ancak video oynatıken bu defa aynı hata tekrar geliyor. Libre 8.2.5 te denedim aynı

Anladım, kontrol edeceğim....

Yorum yap

• Versiyon 3.0.1 olmuştur. Oto güncellemezse manuel güncelleyiniz.

Bu arada eklentide çok büyük bir hata varmış yesilyol sayesinde gördüm ve düzelttim ama bu eklentinin aslında kullanılmadığını da göstermiş oldu

Not: Bir ihtimal update olmayabilir akşama düzeltirim.

Yorum yap

Versiyon 3.0.1 olmuştur. Oto güncellemezse manuel güncelleyiniz.

Bu arada eklentide çok büyük bir hata varmış yesilyol sayesinde gördüm ve düzelttim ama bu eklentinin aslında kullanılmadığını da göstermiş oldu

Not: Bir ihtimal update olmayabilir akşama düzeltirim.
                      valla usta modülüsü tekrar aktif hale getir bak bakalım kullanılıyormu kullanılmıyormu uygulama

bu arada teşekkürler lokal işi için.

Yorum yap

• onboboon Nickli Üyeden Alıntı
                        valla usta modülüsü tekrar aktif hale getir bak bakalım kullanılıyormu kullanılmıyormu uygulama

bu arada teşekkürler lokal işi için.
                        Modulus, sitelerdeki film dizi linklerini sizin portala koymanız için bulan programım değil midi?

Ben de karışıtıryorum aslında birsürü uygulama yapmışım..

Sanırım sen MediaMatik i kastediyorsun benim yaptığım moduller yani 6 ay kadar yayında kalan

Yorum yap

• Hey gidi günler bir ara ne desek yapan Xorion Ustamız vardı

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
                            Hey gidi günler bir ara ne desek yapan Xorion Ustamız vardı
                            Yine yapıyorum ya Tamamen kapattığım servisi sadece sen ve onur için açtım ama o serviste güncelleme olmayacaktır..

Xorvod için de sıralamayı değiştirebilirim öncelik LG Webos diyordum ama Wetek Android tarafına verebilirim.

Wetek Android --> LG Webos --> Samsung Tizen

şeklinde düşünüyorum.

Yorum yap

• Ustam öncelikle yardımların için teşekkür ederim. Henüz 3.0.1 e update etmiyor. Dolayısıyla turkvoda girilemiyor. Manuel olarak nasıl yükleyebilirim? Bir dosya paylaşımı yapabilir misin?

Yorum yap

Ustam öncelikle yardımların için teşekkür ederim. Henüz 3.0.1 e update etmiyor. Dolayısıyla turkvoda girilemiyor. Manuel olarak nasıl yükleyebilirim? Bir dosya paylaşımı yapabilir misin?

Aşağıdaki linkten indirip manuel kurabilirsiniz.
                                Eklenen Dosyalar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X