• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

sinyal yok

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sinyal yok

arkadaşlar cihazı kapatıpta açınca sinyal yok yazıyor ve yayın izlenemiyor belirli bir süre sonra kendiliğinden yayın tekrar geliyor.15.03.2008 yazılımını bu gün yükledim çok güzel olmuş emegi geçenlere teşekkür ederim.fakat bu sorunumu yinede çözmedi.

Kullandığın Diseqcte problem olabilir. İmkanın varsa başka bir Diseqc ile test et.

Yorum yap

bende de aynı sorun var,
      mesela turksat sorunsuz izlenirken genellikle hotbird sinyal seviyesi sıfırlanıyor, bir veya birkaç kez aç-kapa dan sonra görüntü geliyor.

bir problemimde benim odama inen 2 kablodan 1 tanesinde turksat yayınlarından sadece 20 tane felan kanal alabiliyorum. diğer kabloda problem yok.

ben de diseqten olduğunu düşünüyorum, neyse havalar bi düzelsin çıkıp değiştireceğim, sonucu burada paylaşırım.

bir de diseq değiştiğimizde aynı yerlere takınca bütün kabloları hiç bir ayarımız bozulmuyor dimi??
      Do You Hear Solar Music?
      SONY KDL-40L4000 FULL HD LCD TV
      NEXT 2000 HDTV E-SATA
      NEXT 9000 ULTRA
      SKYSTAR 2
      4 x 90CM Offset (Turksat Hotbird EutelsatW3 Thorn)
      2 x WD MYBOOK 500GB E-SATA HDD
      PLAYSTATION 3

Yorum yap

Diseqc ler farklı olabilir önemli olan sen çıkarttığın Diseqcde hangi çıkıştan kabloyu çıkarttıysan o yeni aldığın Diseqce onu takman
        resim ekledim umarım faydası olur
        saygılarımla

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
        ultra fan clup

Yorum yap

teşekkür ederim.
          Do You Hear Solar Music?
          SONY KDL-40L4000 FULL HD LCD TV
          NEXT 2000 HDTV E-SATA
          NEXT 9000 ULTRA
          SKYSTAR 2
          4 x 90CM Offset (Turksat Hotbird EutelsatW3 Thorn)
          2 x WD MYBOOK 500GB E-SATA HDD
          PLAYSTATION 3

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X