• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Allok Mpeg Converter İle .ts Formatına Çevirme [Resimli]

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @asfio resim tek ve gözüküyor şuan ilk mesajda
    Teşekkürler ellerine sağlık...Başarılı bir şekilde dönüştürdüm akşam cihazda seyredeceğim...

Yorum yap

çevirmeyi yaptım ve şu an izliyorum ne ses ne de görüntüde bi problem yok...sadece iki işlem yapmak zorundasınız hepsi bu ama total video convertorun yanında bu proğram roket gibi yani total çöpe gitti anlayacağınız
      :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

ferman78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        çevirmeyi yaptım ve şu an izliyorum ne ses ne de görüntüde bi problem yok...sadece iki işlem yapmak zorundasınız hepsi bu ama total video convertorun yanında bu proğram roket gibi yani total çöpe gitti anlayacağınız
        300 Spartalı filmini convert yaptım akşama bakacağım. Evet diğer programdan oldukça başarılı.

Yorum yap

300 Spartalı filmini convert yaptım akşama bakacağım. Evet diğer programdan oldukça başarılı.
          ii seyirler şimdiden
          acaba alt yazılı bi filmi convert ederken altyazı cıkarmı ???deneyen varsa cevap yazsın lütfen.bir de bende çok sayıda divx film var.altyazıları bunların içine nasıl gömebilirim.bunun için bi proğram bulabilirmiyim acaba
          :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

arkadaşlar uydu cihazındamı izliyorsunuz ben next2000cx usb den izleyemedim acaba nerede yanlış yaptım total vidoda çevirdim görüntüde parçalanma var sizin verdiğiniz allok avimpegde çerdim next okumadı acaba ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

ferman78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ii seyirler şimdiden
              acaba alt yazılı bi filmi convert ederken altyazı cıkarmı ???deneyen varsa cevap yazsın lütfen.bir de bende çok sayıda divx film var.altyazıları bunların içine nasıl gömebilirim.bunun için bi proğram bulabilirmiyim acaba
              arkadaslar en iyi alt yazi ekleme programlarindna biri cucusoftun video conveter ve burn programidir istediigniz formati istediginiz formata cevirip ve alt yazi ekleyebilirsiniz.
              cucusoftun bu rpogrami normalde mp4 formatini gormez ama k-lite mega codeki yuklediignizde butun formati gorup alt yazi ekleyip dvd vcd avi divx vs cevirebilrisiniz..

eğer elindeki done divx (avi) ise TMPGEnc programı da altyzaı ekler

winavi converter programıda çevirdiğin avi dosyanın yanında aynı adı taşıyan altyazısı varsa otomatik olarak altyazıyı çevirdiği dosyaya ekler...
              Alçaklardan minnet altında istediğinizle ; belki vücutça artarsınız ama : RUHÇA EKSİLİRSİNİZ....

Yorum yap

furkan28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşlar uydu cihazındamı izliyorsunuz ben next2000cx usb den izleyemedim acaba nerede yanlış yaptım total vidoda çevirdim görüntüde parçalanma var sizin verdiğiniz allok avimpegde çerdim next okumadı acaba ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim
                Önce Allok Mpeg Converter ile dosyayı çevir daha sonra Mpeg Steamclip ile .ts formatına çevir.

Yorum yap

Arkadaşlar Allok Mpeg Converter ile dosyayı çevirdim, daha sonra Mpeg Steamclip ile .ts formatınaç evirdiğim videoyu cihazıma takıp ok lediğim zaman cihazım kapanıp tekrar açılıyor ne yi eksik yapıyorum sizce...

Yorum yap

Muhtemel hatalar: Ya dosyayı yanlış convert ettiniz. Yada cihazınız kullandığınız usbyi görmüyordur. Akşam yaklaşık 2 saat film izledim ben ve bir sorun olmadı.

Yorum yap

Muhtemel hatalar: Ya dosyayı yanlış convert ettiniz. Yada cihazınız kullandığınız usbyi görmüyordur. Akşam yaklaşık 2 saat film izledim ben ve bir sorun olmadı.
                      Sayın @Tasarım şimdi tekrar convert edeceğim ve cihazım usb yi görüyor çünkü ts. uzantılı dosya klasörlerin içinde idi.Klasörleri açarak geldim...

Yorum yap

Evet sorun bu yüzden de olabilir. Convert ettiğiniz dosyayı cihazın oluşturduğu PVR klasörünün içerisine koyun ve tekrar deneyin.

Yorum yap

Çok teşekkürler bu aklıma gelmemişti...Bunu deneyeceğim eski convert ettiğim dosyayı silmiştim...

Yorum yap

denemişken birde bunu deneyeyim bakalım tasarım fullmu yoksa crac arayalımmı alllokconvert iyi akşamlar

durum anlaşılmıştır arz ederim
                            Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

hiko61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              denemişken birde bunu deneyeyim bakalım tasarım fullmu yoksa crac arayalımmı alllokconvert iyi akşamlar

durum anlaşılmıştır arz ederim
                              Dosyayı indir bak depoyu fullemek size kalmış

Yorum yap

Dosyayı indir bak depoyu fullemek size kalmış
                                fulledi fulledim deniyorum baya hızlı çeviriyor eline sağlık
                                Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X