• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2 CoreELEC & AlexELEC

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Merhabalar Oscam'ı hallettim size bir sorum daha olacak coreelec te hazır kanal listesi ve buketleri bu yolu kullanarak /storage/.kodi/userdata/addon_data/service.tvheadend42/(channel bouquet input )yoluna gönderiyordum ama alexelec te yolunu vardır ama ben bulamadım yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
    Topfield TF3000CIPpro-GigaBlueQuadPlus-OctagonSF8008-Mecool KIII Pro- 180cm Hareketli sistem

Yorum yap

Alexelec'te bu yolu /storage/.kodi/userdata/addon_data/pvr.hts/ deniyorum olmuyor yanlış yapıyorum onu da anlamış değilim
      Topfield TF3000CIPpro-GigaBlueQuadPlus-OctagonSF8008-Mecool KIII Pro- 180cm Hareketli sistem

Yorum yap

acemiler Nickli Üyeden Alıntı
        Alexelec'te bu yolu /storage/.kodi/userdata/addon_data/pvr.hts/ deniyorum olmuyor yanlış yapıyorum onu da anlamış değilim
        Alexelec de configfiles içinde sizin aradığınız yer
        Tvheadent42 içine yedek Channel ve input
        Klasörlerini kopyalayınız.

Yorum yap

Teşekkürler ilginiz için dediğiniz yeri buldum şimdilik oldu tekrardan teşekkürler.

Yorum yap

CoreElec ve de AlexElec image olarak iyi imageler tek kötü yanları Android box ta usb flash disk takılı olduğu zaman Android'le açılması oluyor bu da olmazsa şeker gibi.

Yorum yap

CoreElec ve de AlexElec image olarak iyi imageler tek kötü yanları Android box ta usb flash disk takılı olduğu zaman Android'le açılması oluyor bu da olmazsa şeker gibi.
              sizin cihazınız nedir bu yazdıklarınız bizde hiç olmuyor bizler cihazda micro sd kart kullanıyoruz imajlar bu karta kurulu ve ayrıca USB flash ta takılı cihaz başlarken de imajdan başlıyor ben android tarafını hiç kullanmıyorum

Saygılar
              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Mecool KIII PRO micro_sd karta da kurdum USB_Flash diskede kurdum usb portunda usb flash bellek takılı oldumu Android'le başlatıyor ama takılı olmadımı direk başlıyor.

Yorum yap

Droid'te hiç işiniz olmuyorsa ELEC'i direk içine kurup geçebilirsiniz.

Sevgiler...

Yorum yap

Mecool KIII PRO micro_sd karta da kurdum USB_Flash diskede kurdum usb portunda usb flash bellek takılı oldumu Android'le başlatıyor ama takılı olmadımı direk başlıyor.
                    Küçük bir ayrıntı Micro sd kartı taktığınız zaman cihazı başlatırken reset butonunu basılı tutarak başlatın coreelec logosu çıkınca butonu bırakın daha sonra droidi kullanmak istersenin msd kartı yuvasından çıkartın droid olarak devam edin yok ben coreelec imaj kullanacağım derseniz msd kartı yuvasına takın taktığınız anda aç kapa yapın açılışta core elec imajdan başlar bu alexelec imaj içinde aynıdır bütün imajlar için değişmez mecool cihazlarında bu kurulum hep aynıdır.

Not: reset butonu cihaz altında küçük bir delik var oraya bir aparatla basılı tutacaksın

Saygılar
                    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
                      Droid'te hiç işiniz olmuyorsa ELEC'i direk içine kurup geçebilirsiniz.

Sevgiler...
                      Aslında iyi fikir ama oğlan oyun oynuyor birde direkt kurmak için iğne leme işlemini yapacağız micro_sd karta yazarak mı olacak.

Yorum yap

• sayın acemiler CoreElec i msd karta kur kurduktan sonra Android kısmına Güç seçeneklerine bas (üstte çarkın solundaki) orada Reboot from eMMC/NAND bas Androide geçiş yaparsın oradan tekrar CoreElec geçmek istersen kumandadan Menü tuşuna bas Reboot gel 3 mavi noktanın altına yazı gelince kumandada kapatma tuşunu basılı tut CoreElec gelinceye kadar CoreElec açılır.saygılar

Yorum yap

• acemiler Nickli Üyeden Alıntı
                          Aslında iyi fikir ama oğlan oyun oynuyor birde direkt kurmak için iğne leme işlemini yapacağız micro_sd karta yazarak mı olacak.
                          Oyun oynuyorsa tabii ki böyle kalsın ama fikrini değiştirirsen aşağıdaki linkteki rehber işini görecektir.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=75566 .

Sevgiler...

Yorum yap

• saygi56 Nickli Üyeden Alıntı
                            sayın acemiler CoreElec i msd karta kur kurduktan sonra Android kısmına Güç seçeneklerine bas (üstte çarkın solundaki) orada Reboot from eMMC/NAND bas Androide geçiş yaparsın oradan tekrar CoreElec geçmek istersen kumandadan Menü tuşuna bas Reboot gel 3 mavi noktanın altına yazı gelince kumandada kapatma tuşunu basılı tut CoreElec gelinceye kadar CoreElec açılır.saygılar
                            Teşekkürler ilginiz için dediğiniz.gibi yapınca CoreElec e geçiş yaptı bir de arkadaşlar enigma2 setting listesini CoreElec için uyarlama yapılıyor muş Tvhedit ile ama ben yaperken hata veriyor windows10 işletim sistemi var yaproğram win10 desteklemiyor yada ben yapamadım bir uymsuzluk var ama çözemedim yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler kolay gelsin.

Yorum yap

• acemiler Nickli Üyeden Alıntı
                              Teşekkürler ilginiz için dediğiniz.gibi yapınca CoreElec e geçiş yaptı bir de arkadaşlar enigma2 setting listesini CoreElec için uyarlama yapılıyor muş Tvhedit ile ama ben yaperken hata veriyor windows10 işletim sistemi var yaproğram win10 desteklemiyor yada ben yapamadım bir uymsuzluk var ama çözemedim yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler kolay gelsin.
                              Bu E22TVH_v.1.5 programı Windows 10 ve 7 de Hata veriyor.
                              programda ip yaz şifre yazarken program dışa atıyot.
                              Sevgiler.....

Yorum yap

• Sanırım sunucuları kalktığından "bağlanamıyorum" diye hata veriyor.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X