• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

4k televizyon önerisi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Merhaba,

Magazalarda soylenmemesi ile ilgili talimat var sanirim ama paneli (KU7000) 50 Hz. Ve ayrica bildigim kadariyla pane de 8 bit.

Selamlar.

s7Edge ==》TaPaTaLk

Yorum yap

şuan üretilen tüm 4k paneller en düşük 60hz, evet bende başka bir forumda okumuştum ku7000serisi 60hz...
      WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
      K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

Tabii ki zevk meselesi ama, kavisli TVler bana hiç sempatik gelmiyor.
        Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
        DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Ben yaklasik 3 ay arastirdiktan sonra LG 55UH770v aldim.

Memnunum simdilik, kullanim ve uygulamalar yonunden bir sikintim yok.

Bu arada cihazi gelip kurduktan bir gun sonra dikey bir cizgi olustu, ertesi gun servisi aradim, fotograflarini istediler gonderdim, 1 saat sonra degisimi onayladi LG.

Yaklasik 1, hafta sonrada bire bir degisim yaptilar.

Selamlar.

s7Edge ==》TaPaTaLk

Yorum yap

Bende lg 55 uf 8507 kullanıyorum çokta memnunum ses olayıda şahane harman kardon ses teknolojisini kullanmış trt4k v astradaki 4k larıda seyrediyorum

Yorum yap

Birde grundıg vlx 9600 için olumlu yazılar var.Bu tv hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgileri burada paylaşabilirlermi?
              BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Cihazi teknosa ve arcelik bayisinde inceledim.
                Kagit ustunde tum diger cihazlardan ustun; cift tuner, cift ci modul, sesi cok iyi, ses ve video destekledigi formatlar fazla, 10 bit panel ve 100 hz...
                Fiyat olarak da denk cihazlara gore ucuz.

Ama denemek uzere indirdigim 4k test videolarini takilarak oynatti veya hic oynatmadi.
                Iki secenek var; ya islemcisi yeterli degil ya da magazalardaki cihazlar guncel degil...

Selamlar.

s7Edge ==》TaPaTaLk

Yorum yap

Ben de arçelik uhd pro serisinden var .. 4-5 ay evvel almıştım tv yi doğrusu memnunum.. Görüntü kalitesi bir samsung kadar olamaybiliyor ama yinede çok kullanışlıdır... Bu arada yeni seriler çıkarmışlar yetişemiyoruz teknolojiye
                  85 cm Diseqc Motorlu (Power Tech) Anten (100.5 East- 30West (KuBand)),,, 90 cm Sabit anten (36A/B East(aparatlı) ve Turksat 3A/4B(merkez)),,, LG WEBOS UJ630V UHD TV,,, Beko CRT TV,,, Samsung 40'' LCD TV,,, Sony WAIO (SWE1512Y1ESI),,, 1 Adet 750 GB Toshiba Taşınabilir Disk,, 1 Adet 1 TB Toshiba Taşınabilir Disk Redline TS 7500 HD,,,,

EMEĞE SAYGI LÜTFEN....

Yorum yap

ülkemizin kazanması açısından vestel,arçelik,beko dan şaşmayacaksın zaten bu 3 firmada zaten samsung ve lg panel kullanıyor...

Yorum yap

Vestel'in yüzünden yabancı markalara vergi, bandrol vs. her neyse ekleniyor. Onlar kazanıyor biz kaybediyoruz.

Yorum yap

Orasıda öyle ama bak bugün babamlara bulasik makinası aldım internet üzerinden ista bul bilisimden sipariş kargo ve kurulum Sadece 1gün sürdü hıza bakın bizimkiler bana dua ediyor
                        Bir sürü kişi çalışıp ekmek parası kazanıyor ülkemiz kazsnsın

Yorum yap

Samsung modelerine bakın

Yorum yap

55" ekrandan daha ufağını almamanızı öneririm.piyasada 2000-3000 tl aralığında satılan uhd tv ler vasat seviyededir.50 hz lik ucuz panel kullanıp yazılım la 1000 hz le yapıp allayıp pullayıp satmaya çalışıyorlar.tavsiyem 100 hz 10 bit değerinde VA panel kullanılan tv lere yönelmenizdir.

Yorum yap

Bunlara bir kaç marka ve model örnek verir misiniz?

Yorum yap

Samsung un KS8000(düz ekran)KS8500(curved) serileri,Sony nin KD-55XD9305 modeli ni önerebilirim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X