• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Nrec Seri 17.04.2008 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bizlerde yönetim olarak diyoruz ki!

Burası bir bilgi paylaşım forumu ise, dert yanmanın, serzenişte bulunmanın, "Cihazımı atarım, yakarım, satarım" gibi sözler yazmanın kimseye bir faydası olmayacağını, kimsenin bunları dikkate bile almayacağını, bu tür mesajlarınızı yukarıda verdiğim linke yazmanız gerektiğini, eğer başka sorunlarınız varsa bunları paylaşmamız gerektiğini;

Tekrar hatırlatıyoruz.

Yorum yap

• ceyar Nickli Üyeden Alıntı
      sayın tasarım orayada yazdım eğer cevap gelirse burda arkadaşlarımla paylaşacam.
      bende yazdım şimdi.daha önceden gene yazmıştım bi cevap gelmedi.nrec kullanıcıların hepsi yazsın belki bişey olabilir.

www.next.com.tr

Yorum yap

• tasarım Nickli Üyeden Alıntı
        bizlerde yönetim olarak diyoruz ki!

Burası bir bilgi paylaşım forumu ise, dert yanmanın, serzenişte bulunmanın, "cihazımı atarım, yakarım, satarım" gibi sözler yazmanın kimseye bir faydası olmayacağını, kimsenin bunları dikkate bile almayacağını, bu tür mesajlarınızı yukarıda verdiğim linke yazmanız gerektiğini, eğer başka sorunlarınız varsa bunları paylaşmamız gerektiğini;

tekrar hatırlatıyoruz.
        +1
        Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

• nrecle ilgili destek verilmemesini nextin sitesine yazdık birşeyler değişecekmi bekleyip görücez uzun yıllardır next kullanıyorum aldırıyorum boyle oldukça soğumaya başladım 8000xcamplus larada olmuştu bi ara geri vermek zorunda kaldık belli bi paraya sağyılmışlardı zamanında ....

Yorum yap

• arkadaslar nrec superplus cx cihazım var
            lcd televizyonumda goruntu kesik kesik gosteriyor yuv cıkısıyla
            ne yapılabilir bu durumda

Yorum yap

• cihaza yazılım atım cihaz acılmıyoo acil cevap tşklerr şimdiden

Yorum yap

• sidar_04 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                cihaza yazılım atım cihaz acılmıyoo acil cevap tşklerr şimdiden
                ne yazılımı bulupta attın arkadaş? bu cihaza ait güncel yazılım yok ki!
                Eğer cihazın USB li cx serisi ise yazılımın aşağıdaki linkte
                http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=45399
                Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

• sayın tasarım hocam polsat otoup. 122A yazılımı rica ediyorum.lınk verebilirmisin?2000cıs sup pulus ve 2000fta usb. yanlız bi ricam olacak 2000fta usb için hangi dosya olduğunu belirtebilirmisin. TŞK.
                  :toplu:

Yorum yap

• sayın tasarım hocam polsat otoup. 122A yazılımı rica ediyorum.lınk verebilirmisin?2000cıs sup pulus ve 2000fta usb. yanlız bi ricam olacak 2000fta usb için hangi dosya olduğunu belirtebilirmisin. TŞK. 30.06.2008
                    :toplu:

Yorum yap

• BERC SAGBAS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      sayın tasarım hocam polsat otoup. 122A yazılımı rica ediyorum.lınk verebilirmisin?2000cıs sup pulus ve 2000fta usb. yanlız bi ricam olacak 2000fta usb için hangi dosya olduğunu belirtebilirmisin. TŞK. 30.06.2008
                      Next 2000 Super Plus FTA

Next 2000 Super Plus CIS

Yorum yap

• Nereclere yazılım verilmeyecek mi

Yorum yap

• alpgunalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Nereclere yazılım verilmeyecek mi
                          Daha çok bekleriz Boşuna bekleme arkadaşım nerc lere yazılım yokdunkes:

Yorum yap

• bende okadar umutla bekledim ama artık ruhuna el fatihah AMİN...............

Yorum yap

• forzanta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              bu softcam.kdb usbsiz seriye atılıyormu diye sorsam ?
                              usb sizlere atmıyor hocam % 0 da bekleyip makina kitleniyor.fişi çekip takınca düzeliyor

noolacak usb sizlerin haaali

Yorum yap

• alpgunalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                migrostan elli milyona boktan bir receiver aldım geçen sene türksat 3 a nın dizilmiş kanal listesini ve yeni yazılımını cihazın fabrikasına ait web sitesinden indirdim yükledim.

şimdi yazımın başında yer alan boktan kelimesini geri alıyorum ve bu kelimenin yerinin neresi olduğunu da yoruma açık bırakıyorum.
                                :bravo:
                                Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X