• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE - 18500 HD+PLUS & 20000 HD Android Kumanda Uygulaması Resimli.

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE - 18500 HD+PLUS & 20000 HD Android Kumanda Uygulaması Resimli.

Arkadaşlar bilindiği üzere Next YE - 18500 HD+PLUS & 20000 HD Android Kumanda Uygulaması geldi. bu uygulama ile android işletim sistemli cep telefonu ve tablet bilgisayarlarımız ile uydu alıcımızı kumanda edebiliyoruz. 18500hd+ plus, 20000hd ve minix hd serisinde kutu içeriğinden 2 adet kumanda çıkmakta, uygulamadada biri portable, diğeri full foksiyonlu 2adet kumanda seçeneği var. Kumanda uygulamasını ve ekran görüntüleri ekte mevcuttur.

Ekteki "android.rcu" isimli uygulamayı indirip, android işletim sistemli cep telefonu yada tablet bilgisayarımıza kuruyoruz, uygulamayı çalıştırıp "scan" yazan butona tıklıyoruz, bir kaç saniye içinde ekranda "uydu alıcımızın ip" adresi görünüyor, cihazımızın "ip" adresinin üzerine tıklıyoruz ve "portatif kumanda" karşımıza çıkıyor, dilerseniz seçeneklerden kumanda tipini "Full" olarak değiştirip tam foksiyonlu kumanda moduna geçebilirsiniz.

Uygulamanın başlangıcı ve bağlantı şekli.

Portatif kumanda.

Full foksiyonlu kumanda.

Eklenen Dosyalar
    VESTEL UD9200 4K LED TV
    ARÇELİK 32" LED TV
    2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Uygulamalı açıklama için teşekkürler dostum. eline klavyene sağlık.
    Dostluğun en iyi yanı, sırlarınızı açabileceğiniz birisi olmasıdır.
    --------------------------------------------------------------
    Starcom SR X1005HD PVR, Next 2000 FTA usb,
    Next YE-18500 HD+Plus
    90cm ofset çanak (türksat) sabit,
    90cm ofset çanak hotbirt sabit. multifeed (sirus),
    90cm ofset çanak (multifeed +astra - w3),
    110cm Ofset Çanak Goldmaster Diseq Motor,
    500 GB CASPER (2.5) HD.

Yorum yap

Eline sağlık Alper Konu sabitlendi.
      [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
      www.next.com.tr

Yorum yap

Ben teşekkür ederim.
        VESTEL UD9200 4K LED TV
        ARÇELİK 32" LED TV

Yorum yap

Eline saglık çok güzel olmuş Bilgi paylasıldıkça güzeldir...

Yorum yap

Hocam uygulamayi yukledim sorunsuz calisiyor fakat secenekleri bulamadim full fonksiyonlu kumandayi blrturlu acamadim

Yorum yap

tesivri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Hocam uygulamayi yukledim sorunsuz calisiyor fakat secenekleri bulamadim full fonksiyonlu kumandayi blrturlu acamadim

benim denediğim samsung telefonda (üstteki resimde ki) portatif kumanda açıkken, sol alt köşedeki tuşa basınca çıkıyordu.
              VESTEL UD9200 4K LED TV
              ARÇELİK 32" LED TV

Yorum yap

Kurulum Hk.

A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Arkadaşlar bilindiği üzere Next YE - 18500 HD+PLUS & 20000 HD Android Kumanda Uygulaması geldi. bu uygulama ile android işletim sistemli cep telefonu ve tablet bilgisayarlarımız ile uydu alıcımızı kumanda edebiliyoruz. 18500hd+ plus, 20000hd ve minix hd serisinde kutu içeriğinden 2 adet kumanda çıkmakta, uygulamadada biri portable, diğeri full foksiyonlu 2adet kumanda seçeneği var. Kumanda uygulamasını ve ekran görüntüleri ekte mevcuttur.

Ekteki "android.rcu" isimli uygulamayı indirip, android işletim sistemli cep telefonu yada tablet bilgisayarımıza kuruyoruz, uygulamayı çalıştırıp "scan" yazan butona tıklıyoruz, bir kaç saniye içinde ekranda "uydu alıcımızın ip" adresi görünüyor, cihazımızın "ip" adresinin üzerine tıklıyoruz ve "portatif kumanda" karşımıza çıkıyor, dilerseniz seçeneklerden kumanda tipini "Full" olarak değiştirip tam foksiyonlu kumanda moduna geçebilirsiniz.

Uygulamanın başlangıcı ve bağlantı şekli.

Portatif kumanda.

Full foksiyonlu kumanda.

Üstadım öncelikle çalışma için teşekkürler eline sağlık.Programı indirp samsun S 3 mini telefona yükledin ancak kurup çalıştırmayı beceremedim yardıcı olursanız sevinirim saygılar.

Yorum yap

gayet güzel ve hızlı çalışıyor fakat full funksiyonu göremedim.

Yorum yap

Indirmek icin nereye tikliyorum

Yorum yap

Teşekkürler elllerinize sağlık.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X