• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Uydudan Güncelleme Ota Test Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz-2

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• FTA da yeni 19.02.2009 yazılımı problemi
    neyaparsam yapayım Fabrika ayarları dahil

QNFM 124.49 02.19.09
    12/29/28 OTA (040404)

yüküyor ve her OTA yapmam gerektiğinde fabrika ayarlarına dönmem gerekiyor
    yukarıdaki yazılım doğrumu ?
    Next Ye-2000 CX Super Plus USB
    Next 2000 FTA USB

Yorum yap

• arkadaslar ben uzun suredır guncelleme yapamıyorum ustelık yazılım guncelleme yaptıgım zaman bazı kanallar sılınıyor yardımcı olurmusunuz tessekkurler

Yorum yap

• onur acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadaslar ben uzun suredır guncelleme yapamıyorum ustelık yazılım guncelleme yaptıgım zaman bazı kanallar sılınıyor yardımcı olurmusunuz tessekkurler
        en son formda verilen yazılım cihazınıza yükleyin daha sonra cihazınızın menüsünden yazılımı cihaz üzerinden yükleyin.
        Dostluğun en iyi yanı, sırlarınızı açabileceğiniz birisi olmasıdır.
        --------------------------------------------------------------
        Starcom SR X1005HD PVR, Next 2000 FTA usb,
        Next YE-18500 HD+Plus
        90cm ofset çanak (türksat) sabit,
        90cm ofset çanak hotbirt sabit. multifeed (sirus),
        90cm ofset çanak (multifeed +astra - w3),
        110cm Ofset Çanak Goldmaster Diseq Motor,
        500 GB CASPER (2.5) HD.

Yorum yap

• selam arkadaşlar

yazılımlarda ufak buglar tespit ettim
          1- mp3 çalarken parça çalarken oynatıyor yazıyor parça bitiginde diger mp3e geçmiyor üste dur diye yazıyor ama aynı parçayı tekrar tekrar çalıyor .
          2- uydudan yazılım güncellemeye girip çıkınca uydudan güncelleme yoksa otamatik tarama yapınca vihaz kendini rebot ediyor kapanıp açılıyor.
          3-epg ,takvim vb menülere girip çıktından sonra emu cas k.e.y bölümüne girince ekran bom boş ve kitleniyor.
          4-kırmızı tuşdaki hot menüde ince ayar bölümünde qick scan yazısı yanlış yazılmış ince ayar olacak.
          5-motor ayar bölümü kısmında usals yazısı yanlış çevrime olmuş

sevgili ustatlarımıza bir hatırlatma emekleri için teşekkürler . kolay gelsin
          Next 2000 cıs Süper PLus + Next2071+Dreambox 500
          75ºE den 04ºW e kadar DiSEqC Motor

Yorum yap

• demir42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            selam arkadaşlar

yazılımlarda ufak buglar tespit ettim
            1- mp3 çalarken parça çalarken oynatıyor yazıyor parça bitiginde diger mp3e geçmiyor üste dur diye yazıyor ama aynı parçayı tekrar tekrar çalıyor .
            2- uydudan yazılım güncellemeye girip çıkınca uydudan güncelleme yoksa otamatik tarama yapınca vihaz kendini rebot ediyor kapanıp açılıyor.
            3-epg ,takvim vb menülere girip çıktından sonra emu cas k.e.y bölümüne girince ekran bom boş ve kitleniyor.
            4-kırmızı tuşdaki hot menüde ince ayar bölümünde qick scan yazısı yanlış yazılmış ince ayar olacak.
            5-motor ayar bölümü kısmında usals yazısı yanlış çevrime olmuş

sevgili ustatlarımıza bir hatırlatma emekleri için teşekkürler . kolay gelsin
            Cihazını resetleyip tekrar kurarsan bir sorun olmadığını görürsün.

Yorum yap

• değerli arkadaşlar hepinize selamlarımı sunuyorum güncelleme yapamıyorum cıhaz 2000 cıs pulus bot diyor ve kapanıyor arkadan iptal yazıyor kapanıyor bu konudayardımlarınızı bekliyorum şimdiden hepinize sağılar sunuyorum ergün.orunlar

Yorum yap

• ergün.orunlar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                değerli arkadaşlar hepinize selamlarımı sunuyorum güncelleme yapamıyorum cıhaz 2000 cıs pulus bot diyor ve kapanıyor arkadan iptal yazıyor kapanıyor bu konudayardımlarınızı bekliyorum şimdiden hepinize sağılar sunuyorum ergün.orunlar

Yorum yap

• dostum önce cihazınızda 31-01-09 yazılımı var ise cihazınızın versiyon bilgilerinden yazılım güncelleme startını vereceksiniz ancak türksat üzerinden yaptığı için 12729 h 30000 frekansı üzerindeyken startı verin ve bekleyin cihaz güncellendikten sonra kendisi açaçaktır
                  next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• FeRRy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    oto yazılım çok güzel olmuş yapan ve ilgilenen arkadaşların ellerine sağlık benim sormak istediğim oto güncelleme yaptıktan sonra emukeyleri tekrar ayrıca yüklemek gerekiyormu çünkü benim hotbird de hiçbir kanalı izleyemiyorumda...(tekrar sağolunn oto yazılım için)

Yorum yap

• sayın ustalarım next 2000 cıs süper plus a en son uydudan güncelleme yazılımını yükledim fabrika ayarlarına dönüp cihazı tarattım şifreli kanallarda gezerken tabiki cihazın çözdüğü kanalalar arasında sirüs gibi vb kanallarada gezerken uydadan güncelleme bölümünü girip hiç bişey yapmadan çıkıyorum ondan sonra cihazda normalda açan kanallar arasında gezerken çoğu kanalın açmıyo infoya bastığımde şifreleme sisteminin ismide gözükmüyo ve tekrar cihazı açıp kapatığımda kanalların arasında gezerken o kanaların açtığını görüyorum bu konu hakkında bilgilerinizi öğrenmek istiyorum teşekkürler

Yorum yap

• kevser27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        sayın ustalarım next 2000 cıs süper plus a en son uydudan güncelleme yazılımını yükledim fabrika ayarlarına dönüp cihazı tarattım şifreli kanallarda gezerken tabiki cihazın çözdüğü kanalalar arasında sirüs gibi vb kanallarada gezerken uydadan güncelleme bölümünü girip hiç bişey yapmadan çıkıyorum ondan sonra cihazda normalda açan kanallar arasında gezerken çoğu kanalın açmıyo infoya bastığımde şifreleme sisteminin ismide gözükmüyo ve tekrar cihazı açıp kapatığımda kanalların arasında gezerken o kanaların açtığını görüyorum bu konu hakkında bilgilerinizi öğrenmek istiyorum teşekkürler
                        yazılımdan sonra bazı değşiklikler olur cihazına reset atmışsın o da iyi emu aktif etme menü girişler bölümü kırmızı tuş 1234 cas okey com rort hariç hepsini aç save kayıt yap herşey tamam sonra emu *** ok.sarı tuş reset at tamam ve başka sorun çıkmaz 2000 CIS SUPER USB
                        62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

• yastreb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          yazılımdan sonra bazı değşiklikler olur cihazına reset atmışsın o da iyi emu aktif etme menü girişler bölümü kırmızı tuş 1234 cas okey com rort hariç hepsini aç save kayıt yap herşey tamam sonra emu *** ok.sarı tuş reset at tamam ve başka sorun çıkmaz 2000 CIS SUPER USB
                          üstat emuyu aktif edip reset attığım halde aynı acaba bir buğ olabilirmi normalde şifreleri çözüyo sadece uydudan güncelleme bölümüne girip çıktığım zaman yapıyo bu sorunu şifreli kanllar arsında gezince normalde çözülen kanalların üzerine geldiğinde çözmüyor sorun bu üstat

Yorum yap

• softcam dosyasını atın cihazınıza
                            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• next 2000 super plus usb lere uydudan güncelleme varda usb sizlere neden yok ustalar usb liler has makinede usb sizler üvey makinemi bizlerede acil yazılım lütfen selamlar

Yorum yap

• next 2000 super x plus usb lere uydudan güncelleme varda usb sizlere neden yok ustalar usb liler has makinede usb sizler üvey makinemi bizlerede acil yazılım lütfen selamlar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X