• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

[OE.2.]Multicam Manager

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• [OE.2.]Multicam Manager

DM7080HD için deb paketini yapmıştım...İpk sınıda istiyen arkadaşlarımız olmuştu...

Kendi softcam paneli olmayan imagelarda sık kullandığımız eklentiyi baştan sona tüm scriptlerini elden geçirdim....Astra19 uydusundaki Sky Hits HD kanalında 8-9 saat test ettim...Bir kere dahi donma yaşamadım...

Ayrıca multicam manager eklentisini içine güncel örnek oscam.k+e+y+s,örnek oscam.server ve oscam.conf dosyaları hazır gelmektedir...Havucu içinde...

:::::::::Sizin tek yapacağınız iş:::::::::
    OSCAMYMOD için oscam.server dosyanızı
    usr/config/mcam/OsCam klasörü içine atmanız...
    CCcam 2.3.0 için CCcam.cfg dosyanızı usr/config/mcam/CCcam klasörü içine atmanıız...
    Ve Menu-Kurulum-Multicam Manager yolunu kullanıp istediğiniz cam ı yeşil tuşla başlatmanız...

Öyle attributes 755 falan yapmanıza gerek yoktur...Hepsi kurulum esnasında eklentinin kendisi tarafından yapılmaktadır...Vatana millete hayırlı uğurlu olsun.Saygılar.

Not:Tüm scriptler tarafımdan yeniden düzenlenip ipk paketlemesi yapılmıştır...Dosyayı zipten çıkarmayı unutmayın..

:::::::::TÜM LİNUX TABANLI OE2.0 CİHAZLARDA KULLANABİLİRSİNİZ:::::::::

Hazır Gelen Camler:
    1-Oscamymodv18t56
    2-CCcam 2.3.0

Eklenen Dosyalar

Coscos1222 dosta,Sorunsuz çalışan bir Multicam Managerin yeniden ele alınması gerektiği kanısındayım:Sadece iki eksiği vardı;Tandbergemu ve Key güncellemesi özelliği.Dost bu iki özellik dün hiç sorun değildi.Ama bugün için vazgeçilmez oldu.Vaktiniz olurda konuyu tekrar ele alırsanız ben dahil çok kişiyi sevindirirsiniz.Sevgi ve saygılarımla...:yazyaz:

Yorum yap

Tanberk emu eklense iyi olurdu

Yorum yap

IPK olursa DM 8000'e de yüklenebilir mi?
        Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
        DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X