• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000 Xcam Tps Auto Yazılımları İle İlgili Görüşler

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Arkadaşlar Mute+sarı tüş kanalın keylerini gösteriyordu önceki yazılımlarda şimdiki yazılımda (23,02,2007 Tarihli) keyleri göstermiyor sanırım

Yorum yap

• mute sarı tuş hala gösteriyor kardeş ama bütün kanallarda değil.örneğin multide gösteriyor

Yorum yap

• TPS çöktümü şuanda izleyebilen varmı benim 1 haftadır sorunsuz çalışan TPS kanalları göstermiyor...

Yorum yap

• Açık çöken birşey yok...
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Açık çöken birşey yok...
            cevap için teşekkürler biraz daha deneme yapalım o zaman

Yorum yap

• next 8000 x cam bir harika

işte next bu hacam elinize sağlık süpersiniz kim tutar sizi next 8000 x cam lara hayırlı olsun bu olay bir harika nagra auto gelecekmi gerçi çok şey istiyoruz ama ne edelim özledik çok özledik ilk leri bizim makinalar da denemek çok sağ olun iyiki varsınız.

Yorum yap

• teşekkürler kardeş

deli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Tüm Form sakinlerinin affına sığınarak uzun zamandır problem gibi görünen ama bir kaç denemeden sonra düzelen 23.02.2007 yazılımları hakkında nazicane ben de fikirlerimi söylemek istedim ..belki hala bu yazılımı kullanamayan arkadaşlara yardımcı olur...
                kısaca ben şöyle yaptım sorunsuz çalışıyor

Makinem Next 8000XCAM Boot 1,3 dür
                1 - Next 8000XCAM de sadece Hotbird uydusundaki 10873 Tp sine denk gelen kanalların tamamını sildim geriye kalan kanallarımı Süperloader 1,09 ile bilgisayarıma kaydettim . ( Turksat-Hotbird-Hispasat ve Atlantic Bird uydularına ait tün kanalları )
                2 - Next 8000XCAM Bir kez resetledim ..(fabrika ayarlarına döndüm)
                3 - Bu Formda verilen YE-8000XCAM_0223.zip yazılımı süperloader 1,09 ile cihazıma yükledim..
                4 - Next 8000XCAM i bir kez resetledim.( Fabrika ayarlarına döndüm)
                5 - Bilgisayaraımdaki settings imi Next 8000XCAM a yeniden yükledim...
                6 - Şifreli hiç bir kanalı açmadan Hotbird uydusundaki 10873 tpsini tekrar tarattım...
                7 - Emuyu açtıktan sonra USHUATV üzrinde Mute+ Yeşil tuşa basarak tps au yu çalıştırdım...böylece bütün tps lerin auto olduğunu gördüm geriye diğer keylerin güncellemisi kaldı
                8 - Yine bu forumda değerli Administrator mach1 dostumuzun ve verdiği Next8000EmuKeys 250207a içinmdeki dat dosyasını Next 8000XCAM a attım
                9 - Bütün kanalar tabii açılabilen emu kanalları ve tps ler auto hiç bir donma veya herhangi bir problem olmadan rahatlıkla izlenebiliyor...
                Hala bu yazılımdan netice alamayan arkadaşlara yardımcı olmak amacıyla kelimesi kelimesine anlatmaya çalıştım..Belki biraz uzun oldu ama sanırım garanti oldu...Tüm yazılımlarda emeği Next yazılımcılarına ve key düzenleyicilerine saygılar sunarım .. Kolay gelsin Saygılar ve sevgiler...
                çok güzel bir şekilde açıklamışsın beynine sağlık

Yorum yap

• Cihaz: Next 8000 XCAM
                  Boot : 1.3
                  Yazılım: 23.02.2007 (Yazılım atmadan önce ve sonrası 3'er kez reset atıyorum. Kanalları tarattırıyorum.Emuyu açıyorum.)
                  Hareketim: 10873 üzerinde iken Mute+Yeşil'e bastıktan sonra cihaz ok veriyor. Daha sonra cihaz kendiliğinden kapanıyor sonra açılıyor. Sorun nedir.

Yorum yap

• arkadaşlar sorum şu (pek fazla bilgili değilim beni mazur görün)

makinam next 8000xcam plus versiyonu 2.0 tps auto yazılımını atabilir mym?
                    bir de xcam plus için iki tane yazılım dosyası gördüm sanırım:

YE-8000XCAMPLUS_0223.zip
                    YE-8000XCAMPLUS_PCM1725_0223.zip

hangisini yüklemem gerekir?

Yorum yap

• cihazının arkasında pcm1725 diye etiket varsa onu yoksa diğerini yükle...
                      MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

• peki versiyonunun 2.0 olması bi sorun yaratır mı?

Yorum yap

• Hayır arkadasım herhangi bir sorun yaratmaz.Gerekli yazılımı makina yüklersen düzgün çalısır.

Yorum yap

• sorunsuz çalışıyor tşk ederim..

Yorum yap

• tebrikler

forum dostları merhaba,
                              8000 xcam plus pcm 1725
                              23.02.2007 yazılımı sorunsuz bir şekilde çalışıyor.
                              emeği geçen dostları hem tebrik ediyor, hemde teşekkür ediyorum,

Ufacık bir sorum olacaktı. ABSAT paketinde DORCEL tv var.
                              ama AB SAT paketinde olmasına rağmen sadece bunu açamadım.
                              bilgisi olan aradaşlar varmı?

Bu arada, Sakın Hazır Setting yüklemeyin. Problemler oluyor.

Yorum yap

• Dorcel tv aes keyle açılmaz boşa deneme...
                                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X